Brooklyn 99 (TV seriál)

Brooklyn Nine-Nine

Komedie / Krimi

USA, 2013 - 2017, 36 h 17 min (Minutáž: 74x22 min)

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller, Adam Sandler, Scott Mescudi, Marilu Henner, Patton Oswalt, Fred Armisen, Dean Winters, Mike Hagerty, Stacy Keach, Craig Robinson, Matt Walsh, Andy Richter, Nate Torrence, John Ross Bowie, Merrin Dungey, Anthony Azizi, Joey Diaz, Kevin Bigley, Amanda Lund, Isabella Day, Chelsea Peretti, Daniel Moncada, Exie Booker, Mary Elizabeth Ellis, Frank Cappello, Houston Rhines, Brian Huskey, Beth Dover, Kyra Sedgwick, Andy Kreiss, Jerry Lambert, Bruno Amato, S.E. Perry, Eva Longoria, Pete Davidson, August Roads, Mariano Mendoza, Nick Gracer, David Grant Wright, Doug Simpson, Jamie Denbo, Ron Gilbert, Heather Olt, Michael James Bell, Harvey J. Alperin, Mo Gaffney, Jerome Ro Brooks, John O'Leary, Andrew Patrick Ralston, Catherine Carlen, Jason Mantzoukas, Marcus D. Spencer, James Morrison, Artemis Pebdani, Rolando Boyce, Allan Graf, Ric Sarabia, Rhea Perlman, Maya Rudolph, Jorma Taccone, Ken Marino, Jim O’Heir, Eric Roberts, Zooey Deschanel, Emily Spivey, Rob Kerkovich, Nick Nicotera, Jamal Duff, Allen Evangelista, Matthew Willig, Danny Belrose, Nicole Pulliam, Sean Whalen, Kyle Bornheimer, Richard Burch, Ian Roberts, Tiffany Martin, Amy Okuda, Niecy Nash, Fred Melamed, Theodore Barnes, Bill Hader, Archie Panjabi, Jon Daly, Mary Lynn Rajskub, James Urbaniak, Gabe Liedman, Nick Cannon, Matt Lasky, Robin Bartlett, Nick Offerman, Tom Proctor, Anders Holm, Riki Lindhome, Neil deGrasse Tyson, Kathryn Hahn, Kyle S. More, Oscar Nuñez, Jeff Bosley, Paul F. Tompkins, Ruben Garfias, Bradley Whitford, Katey Sagal, Shelley Robertson, Damon Wayans Jr., Brad Hall, Alex Ball, Kate Flannery, Bob Minor, Aida Turturro, Ken Narasaki, Dennis Haysbert, Jimmy Smits, Edelyn Okano, Kaliko Kauahi, Garret Dillahunt, Charles Baker, Moshe Kasher, Bill Watterson, Carlos Antonio, Jenny Slate, Derick Alexander, Ray Campbell, Tom Damato, Sari Lennick, Joe Sabatino, Brent Morin, Dan Bakkedahl, Stephen Root, Sandra Bernhard, Vincent Duvall, Jeff Lewis, Ed Helms, James Greene, Luis Moncada, Nick Kroll, Seth Morrison, Garry Marshall, Katie Dippold, Cedric Yarbrough, Craig Stepp, Kelvin Brown, Tara Karsian, Lance Barber, Robert Paul Taylor, Mike Ostroski, Anthony Molinari, Kimberly Hebert Gregory, Jama Williamson, Nathan Fillion, Greg Germann, Dale Pavinski, Kenny Stevenson, Desmond Harrington, Mary Holland, A.J. Hudson, Adam Johnson, Ryan Phillippe, Jim Hoffmaster, Jasmin Savoy Brown, Scott Aukerman, Maurice Hall, Marque Richardson, Eugene Cordero, Jack Axelrod, Kanin Howell, Mark Berry, Becky Thyre, Jerry Minor, Joe Mande, Ray Abruzzo, Sujata Day, Tim Meadows, Lou Diamond Phillips, Toby Huss, Douglas Bennett, Winston James Francis, David Haley, Matt Leonard, Clark Moore, Gina Gershon, Paul Adelstein, Mark Weiler, Michael Grant, Kim Estes

Po prvom diely som zatiaľ spokojný. Andyho Samberga mám veľmi rád, po jeho skončené v SNL som rád že si našiel niečo dlhodobejšie - dúfam že to aspoň do konca sezóny vydrží. Humor fajn. Prostredie fajn. Postavy sa zdajú byť zaujímavé. Rozhodne pokračujem v sledovaní, pretože takáto oddychovka na večer je vždy vítaná.(19.9.2013)

Není to nic ohromujícího, vcelku jednoduchý humor, ale také se to vyhýbá trapnosti a postavy strohého kapitána a jeho neposlušného a poněkud nekonvenčního podřízeného mně vcelku baví. Je to přesně ten typ seriálu, u kterého mohu na dvacet minut vypnout mozek, natáhnout nohy a odreagovat se u neškodné oddechovky. Tentokrát hodnotím už po druhém dílu, protože u tohoto formátu nějaký dramatický vývoj vpřed obvykle nehrozí.(28.9.2013)

Docela příjemné překvapení. Nezaujalo mě to hned, trvalo to tak 10 epizod, ale mělo to dostatečný potenciál aby mě to tak dlouho udrželo. Čekejte od toho dobrý situační a, překvapivě, i docela dobrý konverzační humor a nebudete zklamáni. Brooklyn nine nine asi nikdy nebude na špici těch nejlepších komediálních seriálů, ale rozhodně nikdy nebude ani v dolní polovině. Za překvapivou snahu a vývoj postav a jejich názorů/životních postojů přidávám jednu hvězdu navíc a budu rozhodnš sledovat pro příjemně proflákaných 20 minut za epizodu i nadále, neboť u takovýchto kvalitních oddychovek platí rčení čím víc, tím líp.(30.11.2015)

Jedinečná komediální pecka, která se přesně trefuje do mýho vkusu. Dokážu to přirovnat jedině k mý srdcovce Community. Po druhý řadě jsem se rozmyslel a nechávám na pěti. Je to samozřejmě pořád super, ale ve srovnání s první sérií o trochu míň našlapaný. Je to ale vysokej sitcomovej nadprůměr a na další díly se moc těším. Třetí řada je podle mě zatím nejlepší. Takovouhle komediální smršť vtipných dialogů, nápaditý akce a sympatických charakterů si nejde nezamilovat.(28.8.2014)

Po první sérii: k postavám (s výjimkou citově plošší míšenice) se cesta hledá trošku déle, ovšem nakonec chytnou a pouštět se jim moc nechce. Klíčový figurín Peralta vámi bude buď nenáviděn, nebo milován, spoludetektiv s trisomií jedenadvacátého chromozomu ozvracen, nebo litován, zbytek.... patrně překvapeně tolerován. Humor není přehnaně třeskutý, ale na takové to domácí žvýkání, prostě výmluvu, proč ještě nejít do ložnice, postačí.(19.6.2015)

• - Herci sa zúčastnili policajného výcviku a výcviku strelných zbraní, čo je celkom neobyčajné pre komediálny seriál. (DEGESH)