Brooklyn 99 (TV seriál)

Brooklyn Nine-Nine

Komedie / Krimi

USA, 2013 - 2017, 36 h 17 min (Minutáž: 74x22 min)

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller, Adam Sandler, Scott Mescudi, Marilu Henner, Patton Oswalt, Fred Armisen, Dean Winters, Mike Hagerty, Stacy Keach, Craig Robinson, Matt Walsh, Andy Richter, Nate Torrence, John Ross Bowie, Merrin Dungey, Anthony Azizi, Joey Diaz, Kevin Bigley, Amanda Lund, Isabella Day, Chelsea Peretti, Daniel Moncada, Exie Booker, Mary Elizabeth Ellis, Frank Cappello, Houston Rhines, Brian Huskey, Beth Dover, Kyra Sedgwick, Andy Kreiss, Jerry Lambert, Bruno Amato, S.E. Perry, Eva Longoria, Pete Davidson, August Roads, Mariano Mendoza, Nick Gracer, David Grant Wright, Doug Simpson, Jamie Denbo, Ron Gilbert, Heather Olt, Michael James Bell, Harvey J. Alperin, Mo Gaffney, Jerome Ro Brooks, John O'Leary, Andrew Patrick Ralston, Catherine Carlen, Jason Mantzoukas, Marcus D. Spencer, James Morrison, Artemis Pebdani, Rolando Boyce, Allan Graf, Ric Sarabia, Rhea Perlman, Maya Rudolph, Jorma Taccone, Ken Marino, Jim O’Heir, Eric Roberts, Zooey Deschanel, Emily Spivey, Rob Kerkovich, Nick Nicotera, Jamal Duff, Allen Evangelista, Matthew Willig, Danny Belrose, Nicole Pulliam, Sean Whalen, Kyle Bornheimer, Richard Burch, Ian Roberts, Tiffany Martin, Amy Okuda, Niecy Nash, Fred Melamed, Theodore Barnes, Bill Hader, Archie Panjabi, Jon Daly, Mary Lynn Rajskub, James Urbaniak, Gabe Liedman, Nick Cannon, Matt Lasky, Robin Bartlett, Nick Offerman, Tom Proctor, Anders Holm, Riki Lindhome, Neil deGrasse Tyson, Kathryn Hahn, Kyle S. More, Oscar Nuñez, Jeff Bosley, Paul F. Tompkins, Ruben Garfias, Bradley Whitford, Katey Sagal, Shelley Robertson, Damon Wayans Jr., Brad Hall, Alex Ball, Kate Flannery, Bob Minor, Aida Turturro, Ken Narasaki, Dennis Haysbert, Jimmy Smits, Edelyn Okano, Kaliko Kauahi, Garret Dillahunt, Charles Baker, Moshe Kasher, Bill Watterson, Carlos Antonio, Jenny Slate, Derick Alexander, Ray Campbell, Tom Damato, Sari Lennick, Joe Sabatino, Brent Morin, Dan Bakkedahl, Stephen Root, Sandra Bernhard, Vincent Duvall, Jeff Lewis, Ed Helms, James Greene, Luis Moncada, Nick Kroll, Seth Morrison, Garry Marshall, Katie Dippold, Cedric Yarbrough, Craig Stepp, Kelvin Brown, Tara Karsian, Lance Barber, Robert Paul Taylor, Mike Ostroski, Anthony Molinari, Kimberly Hebert Gregory, Jama Williamson, Nathan Fillion, Greg Germann, Dale Pavinski, Kenny Stevenson, Desmond Harrington, Mary Holland, A.J. Hudson, Adam Johnson, Ryan Phillippe, Jim Hoffmaster, Jasmin Savoy Brown, Scott Aukerman, Maurice Hall, Marque Richardson, Eugene Cordero, Jack Axelrod, Kanin Howell, Mark Berry, Becky Thyre, Jerry Minor, Joe Mande, Ray Abruzzo, Sujata Day, Tim Meadows, Lou Diamond Phillips, Toby Huss, Douglas Bennett, Winston James Francis, David Haley, Matt Leonard, Clark Moore, Gina Gershon, Paul Adelstein

Zlatá žíla, přehlížená - ve světě, kdy na obrazovkách denně běží hodiny a hodiny kriminálních dramat, policejních vyšetřování nejen ve zprávách ale i v seriálech si Brooklyn Nine-Nine obstaralo nejlepší ukázku toho, že na policejní stanici lze najít nejen drama, ale i komedii. Kde my měli typicky novácké Policajty z předměstí tam američani mají humor na úrovni (a s půjčenými scénáristy) Parks and Recreation, jedné z mých srdcovek, přičemž se tam možná v důsledku toho některé postavy překrývají (člověk, ze kterého si všichni utahují, ale jemu to je jedno; naprosto apatická a neemotivní slečna; osoba posedlá tím, co zrovna letí; stoický šéf; hyperproduktivní žena; ...). Co si na tomto seriálu pochvaluji je to, že i když má standardní sitcomovou délku a má občas skutečně skvěle situační humor, tak i tak si dokáže najít čas na řešení případů. V sitcomech tolik nezbytné párování postav je tu taky, naštěstí všechny zúčastněné postavy jsou dostatečně sympatické a chemie funguje a člověk jim to přeje. Bohužel ale pro standardního českého diváka je tu jazyková bariéra, takže neočekávám, že by se mu tady stavěly modly.(23.7.2015)

Není to nic ohromujícího, vcelku jednoduchý humor, ale také se to vyhýbá trapnosti a postavy strohého kapitána a jeho neposlušného a poněkud nekonvenčního podřízeného mně vcelku baví. Je to přesně ten typ seriálu, u kterého mohu na dvacet minut vypnout mozek, natáhnout nohy a odreagovat se u neškodné oddechovky. Tentokrát hodnotím už po druhém dílu, protože u tohoto formátu nějaký dramatický vývoj vpřed obvykle nehrozí.(28.9.2013)

Polícia nikdy nebola tak cool. Má to neuveriteľne široké spektrum postáv. Každá z nich má určité špecifiká a postupne sa vyvíjajú dopredu. Iste nejedná sa o žiadny premyslený seriál ale svojou mierou humoru a nadhľadu mi pripomína kriminálnejšieho bratranca The Big Bang theory. Vzťah medzi Peraltom a Santiagovou je najdokonalejším článkom celej série a rovnako aj drobné camea slavných osobností. Hlavne Adam Sandler potešil. Pre mňa vtipná, dynamická, oddychová záležitosť, na ktorú sa veľmi dobre pozerá. Teším sa na ďalšiu sériu. 1. Séria 90% Druhá séria sa nesie v rovnakom duchu ako prvá. A zároveň to má stále kopec wtf momentov. Santiago je rozhodne najväčšia kráska a Kapitán Holt moja najobľúbenejšia postava. 2 séria - 90%. Skvelé našlapnutie na plyn. Stále funkčné a stále zábavné. Okrsok 9-9 mám od epizódy stále radšej a radšej. 3. séria - 90% Stále si to udržuje pre mňa tradičný štandard. Postavy sú zábavné, má to množstvo dejových zvratov a vtipy fungujú. Prepojenie so seriálom New Girl dokonca potešil - 4. séria 90%(15.6.2014)

Co jsem od tohoto seriálu čekal jsem také dostal. To je vtipný a pohodový seriál, u kterého můžu vypnout a 20 minut se smát skvělým vtípkům a situacím. První řadu jsem sfoukl za jediný den a výborně jsem se bavil, takže plný počet je z mé strany zasloužený. Jsem zvědavý, co přinese druhá řada, kterou už budu sledovat co jeden týden to jeden díl. Jsem zvědavý jestli mě to nepřestane bavit, ale já věřím, že ne. První řada 9/10(23.7.2014)

Po Cuckoo jsem se bál Sambergova humoru, ale role dětinského superpolicajta mu sedne perfektně. A vůbec celý devadesátý devátý okrsek tvoří parta karikatur, které vás spolehlivě rozsekají. Navíc tenhle seriál (alespoň soudě z prvních dílů) oproti trendu nemá potřebu být sentimentální. Jeho jedinou ambicí je pobavit – a tu naplňuje dokonale. Velmi příjemné překvapení.(28.10.2016)

• - Herci sa zúčastnili policajného výcviku a výcviku strelných zbraní, čo je celkom neobyčajné pre komediálny seriál. (DEGESH)