Brooklyn 99 (TV seriál)

Brooklyn Nine-Nine

Komedie / Krimi

USA, 2013 - 2017, 32 h 37 min (Minutáž: 74x22 min)

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller, Adam Sandler, Scott Mescudi, Marilu Henner, Patton Oswalt, Fred Armisen, Dean Winters, Mike Hagerty, Stacy Keach, Craig Robinson, Matt Walsh, Andy Richter, Nate Torrence, John Ross Bowie, Merrin Dungey, Anthony Azizi, Joey Diaz, Kevin Bigley, Amanda Lund, Isabella Day, Chelsea Peretti, Daniel Moncada, Exie Booker, Mary Elizabeth Ellis, Frank Cappello, Houston Rhines, Brian Huskey, Beth Dover, Kyra Sedgwick, Andy Kreiss, Jerry Lambert, Bruno Amato, S.E. Perry, Eva Longoria, Pete Davidson, August Roads, Mariano Mendoza, Nick Gracer, David Grant Wright, Doug Simpson, Jamie Denbo, Ron Gilbert, Heather Olt, Michael James Bell, Harvey J. Alperin, Mo Gaffney, Jerome Ro Brooks, John O'Leary, Andrew Patrick Ralston, Catherine Carlen, Jason Mantzoukas, Marcus D. Spencer, James Morrison, Artemis Pebdani, Rolando Boyce, Allan Graf, Ric Sarabia, Rhea Perlman, Maya Rudolph, Jorma Taccone, Ken Marino, Jim O’Heir, Eric Roberts, Zooey Deschanel, Emily Spivey, Rob Kerkovich, Nick Nicotera, Jamal Duff, Allen Evangelista, Matthew Willig, Danny Belrose, Nicole Pulliam, Sean Whalen, Kyle Bornheimer, Richard Burch, Ian Roberts, Tiffany Martin, Amy Okuda, Niecy Nash, Fred Melamed, Theodore Barnes, Bill Hader, Archie Panjabi, Jon Daly, Mary Lynn Rajskub, James Urbaniak, Gabe Liedman, Nick Cannon, Matt Lasky, Robin Bartlett, Nick Offerman, Tom Proctor, Anders Holm, Riki Lindhome, Neil deGrasse Tyson, Kathryn Hahn, Kyle S. More, Oscar Nuñez, Jeff Bosley, Paul F. Tompkins, Ruben Garfias, Bradley Whitford, Katey Sagal, Shelley Robertson, Damon Wayans Jr., Brad Hall, Alex Ball, Kate Flannery, Bob Minor, Aida Turturro, Ken Narasaki, Dennis Haysbert, Jimmy Smits, Edelyn Okano, Kaliko Kauahi, Garret Dillahunt, Charles Baker, Moshe Kasher, Bill Watterson, Carlos Antonio, Jenny Slate, Derick Alexander, Ray Campbell, Tom Damato, Sari Lennick, Joe Sabatino, Brent Morin, Dan Bakkedahl, Stephen Root, Sandra Bernhard, Vincent Duvall, Jeff Lewis, Ed Helms, James Greene, Luis Moncada, Nick Kroll, Seth Morrison, Garry Marshall, Katie Dippold, Cedric Yarbrough, Craig Stepp, Kelvin Brown, Tara Karsian, Lance Barber, Robert Paul Taylor, Mike Ostroski, Anthony Molinari, Kimberly Hebert Gregory, Jama Williamson, Nathan Fillion, Greg Germann, Dale Pavinski, Kenny Stevenson, Desmond Harrington, Mary Holland, A.J. Hudson, Adam Johnson, Ryan Phillippe, Jim Hoffmaster, Jasmin Savoy Brown, Scott Aukerman, Maurice Hall, Marque Richardson, Eugene Cordero, Jack Axelrod, Kanin Howell, Mark Berry

1. séria: Skvelý, ľahkovážny, nadlahčený komediálny seriál ťahaný hlavne Andy Sambergom (ak máte radi jeho scénky zo Saturday Night Live alebo klipy The Lonely Island budete mať radi aj toto). Drží si kvalitu a ostáva jedným z mála aktuálnych kvalitných komediálnych serialov. Je hlavne príjemným prekvapením po miernom zhoršení Big Bang Theory (hlavne v 5. sérii) a totálnom zhoršení How I Met Your Mother (okolo začiatku 6. série) a Anger Managementu (po odchode Selmy Blair v s02e37).(24.9.2014)

Vskutku profesionální policejní tým…Brooklyn Nine-Nine je komediální seriál s bohatým hereckým obsazením a typickým americkým humorem. Hlavní hrdina Jake Peralta je prý talentovaný detektiv, který vyřeší skoro každý případ, který dostane na stůl, avšak neumí dodržovat žádná pravidla a pořád dělá nějaké kraviny. Což samozřejmě vadí novému veliteli okrsku. Rozhodně se nejedná o seriál, odehrávající se na místech činu ( i když také tam nahlédneme) či během dramatických řešení nějakých událostí, ale jde o komediální seriál odehrávající se především na policejní centrále 99.okrsku. Herecké obsazení je opravdu výborné: Andy Samberg, Stepganie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio a Andre Braugher + samozřejmě různé hostující hvězdy v různých dílech. První série nám od začátku jasně ukazuje, že hlavní zpěvák ze skupiny The Lonely Island skutečně hrát umí, jak už se nám to v několika filmech snažil ukázat a my sledujeme několik velice zvláštních charakterů na policejní stanici, kterým musí šéfovat nový kapitán, který má za sebou tvrdou minulost. Je to vtipné, někdy trapné, nápadité a typicky americké. Ze začátku mě to tolik nebralo, ale následně jsem si všechny ty charaktery oblíbil a díval se, co zase vyvedou tentokrát. Charaktery se pořád vykreslují a vtipným způsobem se objevují jak osobní tak i romantické a kariérní problémy. Není to nic extra a někdy dětinský humor vadí, ale jako komediální seriál, svůj účel plní – baví. 70%. (20.9.2013)

• riza-do

Inteligence policejního oddělení je jak z tradičních policejních vtipů. Bohužel ne těch dobrých. Hloupost hlavních postav a nucenost humoru působících až trapně bohužel nechybí, zato snad už chybí jen otravný zrzek, aby tuto partičku doplnil. Naštěstí mi sekání videa některých dílů dopřálo nový nádech, abych byl vůbec schopen tento hloupý pokus o komediální seriál vstřebat. V některých ohledech bych se nebál ve srovnání s Policajty z předměstí, i když o něco navíc brooklynská verze přeci jen má.(29.1.2014)

Polícia nikdy nebola tak cool. Má to neuveriteľne široké spektrum postáv. Každá z nich má určité špecifiká a postupne sa vyvíjajú dopredu. Iste nejedná sa o žiadny premyslený seriál ale svojou mierou humoru a nadhľadu mi pripomína kriminálnejšieho bratranca The Big Bang theory. Vzťah medzi Peraltom a Santiagovou je najdokonalejším článkom celej série a rovnako aj drobné camea slavných osobností. Hlavne Adam Sandler potešil. Pre mňa vtipná, dynamická, oddychová záležitosť, na ktorú sa veľmi dobre pozerá. Teším sa na ďalšiu sériu. 1. Séria 90% Druhá séria sa nesie v rovnakom duchu ako prvá. A zároveň to má stále kopec wtf momentov. Santiago je rozhodne najväčšia kráska a Kapitán Holt moja najobľúbenejšia postava. 2 séria - 90%. Skvelé našlapnutie na plyn. Stále funkčné a stále zábavné. Okrsok 9-9 mám od epizódy stále radšej a radšej. 3. séria - 90% Stále si to udržuje pre mňa tradičný štandard. Postavy sú zábavné, má to množstvo dejových zvratov a vtipy fungujú. Prepojenie so seriálom New Girl dokonca potešil - 4. séria 90%(15.6.2014)

• noriaki

Nápad je to dobrý, ale nějak se z toho vytratila ta sranda. Celý humor spočívá v trapnosti a přehrávání. A pokud můžu soudit podle těch pár dílů co jsem přetrpěl, tak v exhibici místního šaška Jakea Peralty. Bohužel to není ten typ sympaťáka s charismatem, ale typ provokatéra s obličejem který přitahuje nadávky lidí. A na můj vkus se až příliš vyžívá v dětinském chování. Díky tvůrcům je naděje, že po rozpačité první sezóně kvalita rychle poroste. Koneckonců, dvakrát se jim podobný kousek podařil.(27.9.2015)

• - Herci sa zúčastnili policajného výcviku a výcviku strelných zbraní, čo je celkom neobyčajné pre komediálny seriál. (DEGESH)