Brooklyn 99 (TV seriál)

Brooklyn Nine-Nine

Komedie / Krimi

USA, 2013 - 2018, 38 h 5 min (Minutáž: 74x22 min)

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller, Adam Sandler, Scott Mescudi, Marilu Henner, Patton Oswalt, Fred Armisen, Dean Winters, Mike Hagerty, Stacy Keach, Craig Robinson, Matt Walsh, Andy Richter, Nate Torrence, John Ross Bowie, Merrin Dungey, Anthony Azizi, Joey Diaz, Kevin Bigley, Amanda Lund, Isabella Day, Chelsea Peretti, Daniel Moncada, Exie Booker, Mary Elizabeth Ellis, Frank Cappello, Houston Rhines, Brian Huskey, Beth Dover, Kyra Sedgwick, Andy Kreiss, Jerry Lambert, Bruno Amato, S.E. Perry, Eva Longoria, Pete Davidson, August Roads, Mariano Mendoza, Nick Gracer, David Grant Wright, Doug Simpson, Jamie Denbo, Ron Gilbert, Heather Olt, Michael James Bell, Harvey J. Alperin, Mo Gaffney, Jerome Ro Brooks, John O'Leary, Andrew Patrick Ralston, Catherine Carlen, Jason Mantzoukas, Marcus D. Spencer, James Morrison, Artemis Pebdani, Rolando Boyce, Allan Graf, Ric Sarabia, Rhea Perlman, Maya Rudolph, Jorma Taccone, Ken Marino, Jim O’Heir, Eric Roberts, Zooey Deschanel, Emily Spivey, Rob Kerkovich, Nick Nicotera, Jamal Duff, Allen Evangelista, Matthew Willig, Danny Belrose, Nicole Pulliam, Sean Whalen, Kyle Bornheimer, Richard Burch, Ian Roberts, Tiffany Martin, Amy Okuda, Niecy Nash, Fred Melamed, Theodore Barnes, Bill Hader, Archie Panjabi, Jon Daly, Mary Lynn Rajskub, James Urbaniak, Gabe Liedman, Nick Cannon, Matt Lasky, Robin Bartlett, Nick Offerman, Tom Proctor, Anders Holm, Riki Lindhome, Neil deGrasse Tyson, Kathryn Hahn, Kyle S. More, Oscar Nuñez, Jeff Bosley, Paul F. Tompkins, Ruben Garfias, Bradley Whitford, Katey Sagal, Shelley Robertson, Damon Wayans Jr., Brad Hall, Alex Ball, Kate Flannery, Bob Minor, Aida Turturro, Ken Narasaki, Dennis Haysbert, Jimmy Smits, Edelyn Okano, Kaliko Kauahi, Garret Dillahunt, Charles Baker, Moshe Kasher, Bill Watterson, Carlos Antonio, Jenny Slate, Derick Alexander, Ray Campbell, Tom Damato, Sari Lennick, Joe Sabatino, Brent Morin, Dan Bakkedahl, Stephen Root, Sandra Bernhard, Vincent Duvall, Jeff Lewis, Ed Helms, James Greene, Luis Moncada, Nick Kroll, Seth Morrison, Garry Marshall, Katie Dippold, Cedric Yarbrough, Craig Stepp, Kelvin Brown, Tara Karsian, Lance Barber, Robert Paul Taylor, Mike Ostroski, Anthony Molinari, Kimberly Hebert Gregory, Jama Williamson, Nathan Fillion, Greg Germann, Dale Pavinski, Kenny Stevenson, Desmond Harrington, Mary Holland, A.J. Hudson, Adam Johnson, Ryan Phillippe, Jim Hoffmaster, Jasmin Savoy Brown, Scott Aukerman, Maurice Hall, Marque Richardson, Eugene Cordero, Jack Axelrod, Kanin Howell, Mark Berry, Becky Thyre, Jerry Minor, Joe Mande, Ray Abruzzo, Sujata Day, Tim Meadows, Lou Diamond Phillips, Toby Huss, Douglas Bennett, Winston James Francis, David Haley, Matt Leonard, Clark Moore, Gina Gershon, Paul Adelstein, Mark Weiler, Michael Grant, Kim Estes, Jack Walsh, Chris Parnell, Esther Povitsky, James M. Connor, Joe Theismann, Marc Evan Jackson, Andrew Daly, L. Scott Caldwell, Bunnie Rivera, Matt Besser, Bob McCracken, Ashley Dulaney

Andy Samberg

Scénografie:

Ian Phillips

Kostýmy:

Kirston Leigh Mann

Jsem z toho nadšená. Očekávala jsem nějakou blbost ale nakonec se mi to zalíbilo. Je to vtipné, ukazuje to práci policistů v humorné scéně a Andy Samberg je prostě skvělý. Seriál si uchovává svůj vtip a kouzlo, navíc dvojice Peralta a Santiago je prostě okouzlující a tak protikladná, že se k době vážně hodí. Jsem ráda, že nám scénáristé více otevřeli postavu kapitána, protože se díky tomu stává mojí nejoblíbenější postavou v seriálu.(22.12.2014)

Tento sitcom serviruje nijak komplikovany humor, presto se jedna o velice solidni a napadity scenaristicky kulomet s dobrou dynamikou, co me spolehlive vytahne ze splinu. Obcas by talentovany sprymar Andy Samberg nemusel tolik tlacit na pilu a prenechat o neco vice prostoru vedlejsim postavam, protoze se tvurcum podarilo dat dohromady docela zajimavy cast s velmi slusnym potencialem. Proste takova prijemna lehce lobotomicka legrace. No a Andre Braugher FTW samozrejme! :)(11.9.2014)

Po Cuckoo jsem se bál Sambergova humoru, ale role dětinského superpolicajta mu sedne perfektně. A vůbec celý devadesátý devátý okrsek tvoří parta karikatur, které vás spolehlivě rozsekají. Navíc tenhle seriál (alespoň soudě z prvních dílů) oproti trendu nemá potřebu být sentimentální. Jeho jedinou ambicí je pobavit – a tu naplňuje dokonale. Velmi příjemné překvapení.(28.10.2016)

Co jsem od tohoto seriálu čekal jsem také dostal. To je vtipný a pohodový seriál, u kterého můžu vypnout a 20 minut se smát skvělým vtípkům a situacím. První řadu jsem sfoukl za jediný den a výborně jsem se bavil, takže plný počet je z mé strany zasloužený. Jsem zvědavý, co přinese druhá řada, kterou už budu sledovat co jeden týden to jeden díl. Jsem zvědavý jestli mě to nepřestane bavit, ale já věřím, že ne. První řada 9/10(23.7.2014)

• geklon

Tak jako obsazení celkem kult, že jo. Samberg jede, Terry Crews už je takovej míckej Srstka. Jako i ty fórky se snaží, že jo, celý je to hodně takový strašně funy, i teplá černá buzna hraje šéfa.....Ale kurva se to táhne. Chybí tomu dost jasnej záměr a ta nenápadná cenzura všem eventuálních dobrej gagů je vážně trapná. Moc prostu tahle jednotka u mě nedostala, ale pro zatím, si ho nezasloužila.(5.9.2015)

• - Herci sa zúčastnili policajného výcviku a výcviku strelných zbraní, čo je celkom neobyčajné pre komediálny seriál. (DEGESH)