poster

Šéf

 • USA

  Chef

Komedie / Drama

USA, 2014, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  ,,NEJSEM DOKONALEJ. NEJSEM NEJLEPŠÍ MANŽEL... A MRZÍ MĚ, JESTLI JSEM NEBYL NEJLEPŠÍ OTEC. ALE V TOMHLE JSEM DOBREJ. CHCI SE O TO S TEBOU PODĚLIT. CHCI TĚ NAUČIT, CO JSEM SE NAUČIL JÁ. TÍM, CO DĚLÁM, OVLIVŇUJU ŽIVOTY LIDÍ. A POHÁNÍ MĚ TO A MILUJU TO. A MYSLÍM, ŽE KDYŽ TOMU DÁŠ ŠANCI, ZAMILUJEŠ SI TO TAKY."... /// Kulinářský orgie (ne vole, na kuře s rejží zapomeň…), víc než solidní obsazení a takovej příběh vo kuchařovi, kterej vyměnil nóbl restauraci za pojízdnej stánek (kterej má i při kurevský představivosti celkem daleko do nákladního automobilu s potravinama…). Když píšu příběh, myslím tím PŘÍBĚH! Žádný salvy smíchu, jen (v uvozovkách) taková pohodovka o zalepení díry na hladovým americkým trhu a vobjevení cesty k synovi. Kdyby to bylo podle skutečný události, možná by tahle reklama na Twitter a na rodinu chytla jinej rozměr. (Nebo taky ne!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Potřebuju něco tweetnout. 2.) Viděl jsem Babicu kupovat pojízdnej stánek na párky v rohlíku. 3.) Thx za titule ,,urotundy“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(10.9.2014)

 • kulyk
  **

  Tak nějak netuším, z čeho jste si všichni nacákali tatarku na bagetky, ale dobrá, každý svého vkusu strojvůdcem. Pravda, šokující originalitu příběhu (spoiler, ju?) ,,od stolu i lože oddělený tatínek moc pracuje - nemá čas na kindráta - oba to mrzí - pak si ho udělá (ten čas, prasata) - mají radost velikou - fotr z nadšení opět zalehne maminku - komáři se ženili", trumfne jen excelentní výkon vyžraného paherce a fakt, že se ošklíbá nad katalogovou mrdnou, která ještě k tomu projevuje až neženské pochopení pro debily. Rozumím, že z toho musel být kdekdo hin. No, já tedy ne-e. Docela by mi zajímalo, jaké kompro vlastní Favreau na Hoffmana a Dauna juniorů, že se mu v tom prohnali coby představitelé poměrně imbecilních zbytečníků, jenže mě zajímá kde co. Ovšem přiznávám, ve filmu je několik kusů šunek, které vypadají značně poživatelně (a nepíši jen o Vergaře).(4.3.2015)

 • Frajer42
  ****

  Celkem příjemná Favreauova šílenost, do které se mu podařilo do menších roliček nalákat pár zvučných jmen. Příběh je vybudován na pěkné řádce klišé, ale dokázal mě několikrát rozesmát, takže klišé ať vezme čert. Hlavní hrdina a režisér v jedné osobě je poměrně sympatický a nemá problém film utáhnout. Méně sympatická byla jeho multikulturní smečka poskoků, ale při trošce snahy se dali překousnout. Největší dojem na mě dělala rozhodně kupa dobrot. Prakticky jsem během sledování prožíval gastronomický orgasmus, a to jsem na sebe nesahal a ani jsem k tomu nenutil nikoho jiného. Naopak mi překážel přehršel sociálních médií, ale chápu, že to bylo hlavním takovým symbolem střetu dvou generací. Trošku to vypadá, že se s těmi všemožnými animacemi, co kdo píše, roztrhl pytel. Člověk to vidí častěji a častěji a já zrovna nepatřím do fanklubu. Odpustil bych i několik srdceryvných příběhů a promluv do duší. Celkově bych se přemohl dát snad i 4 kousky. Celkový děj je takřka o ničem, když se nad ním člověk na moment zamyslí. Nicméně jsem se během přátelské stopáže ani chvíli nenudil a několik pasáží je celkem vtipných. Jen jsem nedovedl docenit sypání mouky do intimních partií. Při první příležitosti však rozhodně vyzkouším.(2.10.2016)

 • Pepinec
  ****

  Vařit a točit jedno jest. Potřebujete nápad, fištrón, hravost, správné přísady, a pokud máte ke všemu i trochu toho štěstíčka, uděláte z prdu kuličku. Navíc voňavou, což je případ Chefa. Chtěl bych umět takhle kuchtit i točit, zároveň mi ale nedělá problém jen sedět na prdeli a nechávat se obsluhovat. Ironií krutého osudu je, že zatímco všechno oddřel Honza Favreau, dýško ode mě dostane Sofía Vergara, protože na co taky něco umět, když stačí vypadat takhle? (Gore, NZ)(19.7.2014)

 • rt12
  ****

  Pohádka pro dospělé, plná klišé, která dá divákovi lekci o tom jak je důležité porozumět svým potomkům. Přesto že to vyznívá velmi lacině a v podstatě to laciné je, celkový dojem z filmu je alespoň pro mne skvělý. Při sledování jsem si užívala pohodovou atmosféru , sympatického tátu se synem a skvělou hudbu. Výsledek - naprosté uvolnění bez jakýkoliv vypjatých scén, což není jednou za čas k zahození. DOPORUČUJI(6.3.2015)

 • - 1. 5. 2014 Jon Favreau vydal obal soundtracku k filmu, který vytvořil přímo Robert Downey Jr. Soundtrack jako takový byl následně vydán 6. 5. 2014 společností Milan Records. (KOOHA)

 • - Herecké duo Oliver Platt a John Leguizamo si spolu zahralo už vo filme Boeing 747 v ohrození (1996). (MikaelSVK)

 • - Jon Favreau miloval dobré jídlo, které i sám velmi často dokázal uvařit, a tak možná právě nad plotnou ho napadlo natočit film o jídle. Napsal si scénář, zařídil potřebné technické a finanční záležitosti a nakonec oslovil své přátele, kteří již v jeho filmech hráli, díky čemuž se mu podařilo přivést do snímku známá jména. (Stoka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace