poster

Šéf

 • Česko

  Šéfkuchař na grilu

 • USA

  Chef

Komedie / Drama

USA, 2014, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DwayneJohnson
  **

  Vůbec nevím, proč se takové filmy točí, to je mi fakt záhadou. Rádo by kuchařská, svěží a oddychová komedie, jejíž kvalita klesala raketovým tempem dolů. Přes obstojný začátek, nudnou druhou třetinu a naprosto klišovitý konec. A já se starý vůl, zase nechal napálit těmi procenty. Sakra. Nešly už mi moc ve škole a tady, dost často taky. Ale slibuju, že se je do budoucna naučím, abych se podobným kolapsům jednou pro vždy vyvaroval.(20.2.2015)

 • Slasher
  ****

  Čekejte upjatější první dějství, tím spíš se to pak krásně uvolní spolu se svým hlavním hrdinou a bude mít hodně co říct - na téma rodičovství/ dělat co vás baví. Špičkově zahraná (ne asi) a taková ta civilně stavěná lidská drama-komedie, možná největší pohodička co jde letos ven. Rozhodně jsem neviděl naposled, jen příště nebudu dívat o půlnoci a s prázdnou ledničkou...(10.9.2014)

 • JohnCZ
  ****

  Vyloženě komedie (jakože film postavený na vtipech) to není, spíš příjemná oddychovka o několika nadšených kuchtících. Nevím, zda je či není Jon Favreau kuchař, avšak láska k vaření a jídlu z tohoto filmu vyloženě čiší. Přirozený a herecky uvěřitelný film, který netlačí za pilu. Navíc, pro road movie mám slabost. A pro jídlo. Ok... jdu se najíst!(11.1.2015)

 • HAL
  ****

  Ladně, bezbolestně a zcela zapomenutelně plynoucí pohádka o tom, kterak se král vzdal vlády nad svým královstvím a stal se hloupm (a bezstarostně šťastným) hloupým Honzou válejícím se za pecí. Budiž mu to přáno, aspoň se u toho skvěle najedl (nesledovat na lačno, smrt na utopení ve slinách pak hrozí velmi akutně). 7/10(6.10.2014)

 • Rex Mundi
  *****

  Nemám rada presladené filmy, ale toto bolo také pohladenie na duši... taká pohoda! Toľko pozitívnej energie, čo som vstrebala z tohto filmu, to sa ani nedá odvážiť :-) Akurát to má jeden problém - ideálne by sa Chef mal pozerať pri 14 chodových raňajkách spojených s obedom... sliny mi tiekli takmer neustále, a na druhý deň ráno som si robila zapečené sendviče! Dobré žrádlo, dobrá muzika, dobrá nálada a dobrí chlapi. Maximálne hrejivý film, ktorý by nepotreboval ani toho Downeyho Juniora, aby si vylepšil marketing ;-)(8.9.2014)

 • - 1. 5. 2014 Jon Favreau vydal obal soundtracku k filmu, který vytvořil přímo Robert Downey Jr. Soundtrack jako takový byl následně vydán 6. 5. 2014 společností Milan Records. (KOOHA)

 • - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna extra scéna. (MikaelSVK)

 • - S filmármi spolupracoval a taktiež si vo filme zahral malé cameo známy šéfkuchár kórejského pôvodu, menom Roy Choi. (MikaelSVK)