About a Boy (TV seriál)

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014–2015, 11 h 46 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

Jason Katims

Předloha:

Nick Hornby (kniha)

Tim Bellen

David Walton, Benjamin Stockham, Al Madrigal, Minnie Driver, Vanessa Ross, Leslie Bibb, Suzanne Whang, Candice Patton, Josh Yeo, Annie Mumolo, Cricket Wampler, Will Sasso, Adrianne Palicki, Bebe Wood, Zach Cregger, Tony Hale, Andrea Anders, Brooke Newton, Mackenzie Aladjem, Moses Storm, Dartanian Sloan, Jamie Denbo, Time Winters, Ashley Boettcher, Molly Jackson, Monica Ruiz, Cyrus Arnold, Lisa Loeb, Sabrina Culver, Ivy George, Beth Hall, Jacob Hopkins, Smith Cho, Kelly Marie Tran, Parris Mosteller, Elaine Loh, Anjelah Johnson-Reyes, Makenzie Moss, Jamie Hill Fuller, Van Crosby, Christian Ganiere, Reid Miller, Chelsea Alden, Samuel Gilbert, Phil Abrams, Jeris Poindexter, Ethan Herisse, Stephanie Koenig, Dusan Brown, Taka Arai, Cabran E. Chamberlain, Alison White, Janelle Inez, Wayne Mackins, Joshua Horton, Drew Day, Harley Cunningham, Noah Najbert, Kevin Smith, Damon Berry, Aidan Carberry, Tiffany Abney, Cassandra Bautista, Lil' Jon, Taylor Mosby, John Ross Bowie, Keith Powell, Dax Shepard, Gianna LePera, Amir Talai, Asante Jones, Rob Reiner, Exie Booker, Nakia Burrise, Izabela Vidovic, Aimee Garcia, Chris Diamantopoulos, Geoff Pierson, Nicholle Tom, Keli Price, Shiloh Nelson, Patrick Cox, Greg Germann, Adrienne Wilkinson, Michelle N. Carter, Jama Williamson, Claire Byrne, Christine Woods, Marielle Jaffe, Hannah Friedman, Eileen O'Connell, Nicole Pettis, Tiffany Panhilason, Robert Costanzo, Jon Heder, Griffin Gluck, Ellery Sprayberry

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 34 Dokoukáno: 22+1 Zahozeno: 22 _ David Walton je fajn, Benjamin taky není špatný, trošku mě mrzelo že nedostala víc prostoru Leslie Bibb, ale Adrianne Palicki je pěkná náhrada. Docela jsem se bavil, není to žádný zázrak, ale příjemná oddychovka. Prodloužení na druhou sérii mě mile překvapilo a určitě budu pokračovat. 60%(24.6.2014)

• KevSpa

Sfouknout za dvacet minut pomalu celou knížku, tomu se říká... no umění určitě ne. Počkám ještě pár dílů, než napíšu, že mi ti parchanti zprznili Nicka Hornbyho, ale už jen ten hudební výběr na školním představení (One Direction - WTF?) mi způsobil nevolnost. Aneb jak dokonale zničit atmosféru knihy. Nicku, tohle sis nezasloužil. Pilot - 40%(6.3.2014)

Komediální seriál založený na filmu "Jak na věc". Tedy přátelství nenapravitelného sukničkáře a malého kluka divné výchovy, žijícího v sousedství s jeho matkou. První epizoda vyplácala filmový děj, druhá jede opět epizodně na podobné bázi, jen to již bohužel není až tak vtipné. 60% [2. série BUDE](11.6.2014)

Hodnocení pilotu: Nejlépe fungují scény mezi Willem a jedno falešným synem Jonahem, teda Marcusem. Ostatní je pohříchu trapný a nepovedený, ale ty fungující části mi dávají naději, že pokud se scénáristi vzchopí, tak by to mohlo fungovat a mohl bych tomu dát šanci. 50%.(9.3.2014)

Neni to vůbec zlý. Ale Will se ve finále ukazuje bejt opravdu zbytečně moc kladnou a stěží uchopitelnou postavou.(16.12.2014)