Komediální seriál založený na filmu "Jak na věc". Tedy přátelství nenapravitelného sukničkáře a malého kluka divné výchovy, žijícího v sousedství s jeho matkou. První epizoda vyplácala filmový děj, druhá jede opět epizodně na podobné bázi, jen to již bohužel není až tak vtipné. 60% [2. série BUDE](11.6.2014)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 34 Dokoukáno: 22+1 Zahozeno: 22 _ David Walton je fajn, Benjamin taky není špatný, trošku mě mrzelo že nedostala víc prostoru Leslie Bibb, ale Adrianne Palicki je pěkná náhrada. Docela jsem se bavil, není to žádný zázrak, ale příjemná oddychovka. Prodloužení na druhou sérii mě mile překvapilo a určitě budu pokračovat. 60%(24.6.2014)

• KevSpa

Sfouknout za dvacet minut pomalu celou knížku, tomu se říká... no umění určitě ne. Počkám ještě pár dílů, než napíšu, že mi ti parchanti zprznili Nicka Hornbyho, ale už jen ten hudební výběr na školním představení (One Direction - WTF?) mi způsobil nevolnost. Aneb jak dokonale zničit atmosféru knihy. Nicku, tohle sis nezasloužil. Pilot - 40%(6.3.2014)

Davida Waltona mám v podobných rolích rád, i zde skvěle fungují momenty založené na ležérnosti typu I don´t give a fuck, jenže to tentokrát krutě sabotuje neúměrná dávka patosu. Bez ní by to bylo bez přemýšlení o hvězdu víc.(21.3.2014)

Neni to vůbec zlý. Ale Will se ve finále ukazuje bejt opravdu zbytečně moc kladnou a stěží uchopitelnou postavou.(16.12.2014)