Reklama

Reklama

About a Boy

(TV seriál)
Komedie / Drama / Romantický
USA, (2014–2015), 11 h 46 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

Jason Katims

Předloha:

Nick Hornby (kniha)

Kamera:

Tim Bellen

Hrají:

David Walton, Benjamin Stockham, Al Madrigal, Minnie Driver, Vanessa Ross, Leslie Bibb, Suzanne Whang, Candice Patton, Josh Yeo, Annie Mumolo, (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(33)

Obsahy(1)

Will je bývalá popová hvězda. Bydlí sám ve velkém domě, u televize pojídá marinovaná žebra a prohání nejednu sukni. Jednoho dne mu však do života vstoupí Marcus, desetiletý syn sousedky Fiony, a mezi jím a Willem pozvolna vzniká nevšední přátelské pouto. About a Boy je již třetí zpracování slavné knihy Nicka Hornbyho, tentokráte odehrávající se v ulicích San Francisca. (kaculilinka)

(více)

Recenze (10)

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 34 Dokoukáno: 22+1 Zahozeno: 22 _ David Walton je fajn, Benjamin taky není špatný, trošku mě mrzelo že nedostala víc prostoru Leslie Bibb, ale Adrianne Palicki je pěkná náhrada. Docela jsem se bavil, není to žádný zázrak, ale příjemná oddychovka. Prodloužení na druhou sérii mě mile překvapilo a určitě budu pokračovat. 60% ()

McClane 

všechny recenze uživatele

Hodnocení pilotu: Nejlépe fungují scény mezi Willem a jedno falešným synem Jonahem, teda Marcusem. Ostatní je pohříchu trapný a nepovedený, ale ty fungující části mi dávají naději, že pokud se scénáristi vzchopí, tak by to mohlo fungovat a mohl bych tomu dát šanci. 50%. ()

Reklama

KevSpa

všechny recenze uživatele

Sfouknout za dvacet minut pomalu celou knížku, tomu se říká... no umění určitě ne. Počkám ještě pár dílů, než napíšu, že mi ti parchanti zprznili Nicka Hornbyho, ale už jen ten hudební výběr na školním představení (One Direction - WTF?) mi způsobil nevolnost. Aneb jak dokonale zničit atmosféru knihy. Nicku, tohle sis nezasloužil. Pilot - 40% ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

Neni to vůbec zlý. Ale Will se ve finále ukazuje bejt opravdu zbytečně moc kladnou a stěží uchopitelnou postavou. ()

Vojťas 

všechny recenze uživatele

Komediální seriál založený na filmu "Jak na věc". Tedy přátelství nenapravitelného sukničkáře a malého kluka divné výchovy, žijícího v sousedství s jeho matkou. První epizoda vyplácala filmový děj, druhá jede opět epizodně na podobné bázi, jen to již bohužel není až tak vtipné. 60% [2. série BUDE] ()

Galerie (684)

Reklama

Reklama