Komediální seriál založený na filmu "Jak na věc". Tedy přátelství nenapravitelného sukničkáře a malého kluka divné výchovy, žijícího v sousedství s jeho matkou. První epizoda vyplácala filmový děj, druhá jede opět epizodně na podobné bázi, jen to již bohužel není až tak vtipné. 60% [2. série BUDE](11.6.2014)

Neni to vůbec zlý. Ale Will se ve finále ukazuje bejt opravdu zbytečně moc kladnou a stěží uchopitelnou postavou.(16.12.2014)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 34 Dokoukáno: 22+1 Zahozeno: 22 _ David Walton je fajn, Benjamin taky není špatný, trošku mě mrzelo že nedostala víc prostoru Leslie Bibb, ale Adrianne Palicki je pěkná náhrada. Docela jsem se bavil, není to žádný zázrak, ale příjemná oddychovka. Prodloužení na druhou sérii mě mile překvapilo a určitě budu pokračovat. 60%(24.6.2014)

• KevSpa

Sfouknout za dvacet minut pomalu celou knížku, tomu se říká... no umění určitě ne. Počkám ještě pár dílů, než napíšu, že mi ti parchanti zprznili Nicka Hornbyho, ale už jen ten hudební výběr na školním představení (One Direction - WTF?) mi způsobil nevolnost. Aneb jak dokonale zničit atmosféru knihy. Nicku, tohle sis nezasloužil. Pilot - 40%(6.3.2014)

About a Boy je seriálová verze filmového ''Jak na věc'' s Hugh Grantem v hlavní roli, založena na knize Nicka Hornbyho. Příběh této sitcomové komedie vypráví o dětinském Willovi, který nepracuje (nahrál totiž singl, ze kterého má pořád dostatek peněz na užívání si) ale neustále si užívá s pěknými ženami a o nové sousedce, která se svým mladým synem nastěhuje vedle tohoto frajírka. Jenže mladý Marcus začne mít Willa rád (Will zase Marcuse) a má z něj nejlepšího kamaráda a svůj dospělácký vzor. První série se třinácti epizodami dokázala v první epizodě odvyprávět celý děj filmu a v dalších epizodách se mohla soustředit na nová a zajímavá dobrodružství této sousedské dvojice a to do doby, než se Will zamiloval. I tento z počátku jednorázový sitcom má zvraty a ke konci série vynikající emoce, ze kterých jsme byl vskutku nadšený. Celá ta chemie mezi hlavními aktéry seriálu je opravdu výborná. Některé vtipy skutečně fungují a i když se jedná o sitcom, prostředí ve kterém se děj odehrává není vůbec ploché a jednoduše nudné. Ne vážně jsem spokojen, byla to super večerní oddychovka.70%(11.7.2014)