WWE Payback (TV pořad)

Akční / Sportovní

USA, 2013

Wade Barrett vs. The Miz vs. Curtis Axel - 3,5*_______Kaitlyn vs. AJ Lee - 2*_______Kane vs. Dean Ambrose . 2*_______Alberto Del Rio vs. Dolph Ziggler - 4,5*_______CM Punk vs. Chris Jericho - 4*_______Randy Orton, Daniel Bryan vs. The Shield - 3*_______John Cena vs. Ryback - 3,5*(27.4.2015)

Konečně PPV show, kterou jsem si naplno užil (skoro). Až na Ryback vs Cena všechny zápasy výborný. Punkův návrat neuvěřitelnej!(26.6.2013)

Tři hvězdy jen za Cenu a Raybacka ten match byl výborný jinak vše ostatní bez příběhu, nápadu, originality a ani Shield to tentokrát moc nevytrhl průměrná show.(17.6.2013)

Návrat CM Punka ve slušivých kotletách a následný zápas s Y2J. Tohle jediný mě na Paybacku zajímalo a jednalo se taky o nejlepší zápas celé show, který zastínil všechny ostatní. Tihle dva si naprostým právem přezdívají Best in the World.(17.6.2013)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Another Way Out“ od Holywood Undead. (TheSpearCZ)