Sarangui gawibawibo

Krátkometrážní / Komedie / Romantický

Jižní Korea, 2013, 35 min

Jee-woon Kim

Jong-kwan Kim

Kameň, papier, nožničky lásky je reklama a prvá Kimova romantická komédia. Skrátka si nepomôžem, tie Kimove zábery a tempo ma vždy dostanú. Veľmi dobre sa mi na to pozeralo, celé to bolo milé, príjemné a úsmevné. Teším sa ako malý chlapec na ďalší Kimov zárez.(22.11.2014)

Kámen-nůžky-papír... to není jenom tak, děti! :)(5.5.2014)

Takovýhle typ troubů nemám rád, ale líbilo se mi posledních šest minut. Ulice, padající okvětní lístky, světlo a tak :).(3.7.2015)

Určite to nie je také originálne a úžasné ako sa to javí. Ale je to strašne milý kraťas. Tak trocha o osude a tak trocha o konfrontácií optimistu s realistkami. Na konci to príjemne pohladí a hlavne Ji-un Kim dokazuje, že tie kórejské príbehy zvláda o niečo lepšie ako tie americké.(12.1.2014)

Jee-woon Kim se po šaškování s Arnoldem vrátil do Koreje a natočil svojí první romantickou komedii, nejdůležitější korejský žánr, ačkoliv jen jako krátkometrážní reklamu na outdoorové oblečení. Na velmi korejském příběhu neschopného trotla ukazuje jak je kámen nůžky papír důležitou filozofickou hrou a je důležité k ní přistupovat s respektem! Po celodenním sledování South Parku mi tenhle kraťas přišel fakt milý a hezky natočený....(27.5.2013)