poster

Kdopak by se Čecha bál (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2013, 50 min

 • Olík
  *

  Pane Čech proč????????????????????????????????????????????????????????????????? Já osobně mám „Ringa“ a jeho, pro někoho vulgární, obskurní nebo sexistický, humor více než rád, ale……!!!!! Ale jako hosta některého z pořadů jeho kolegů (třeba Karla Šípa)……tam se mu dostane jeho patnáct minut slávy, on se „vykurvuje“ a za půl roku repete. V téměř hodinové stopáži obklopen vysloužilci nováckých estrád (Martinák, Maděrič, Sypal atd.) bohužel připomíná Ivana Mládka v nejslabších letech……a to uznáte samy, určitě není zrovna lichotivé přirovnání. :((16.8.2013)

 • Tom_Lachtan
  *

  Barandov je jako stanice ojedinějej a jedinečnej v tom, že jakýkoli vlastní pořad který nasadí je nehorázná hovadina a tenhle není vyjímkou ani v nejmenším, Ringo je možná dobrej jako host, ale na moderování se hodí asi tak jako jednotlapý medvěd brtník s bifokální poruchou na pozici porodní asistentky pro přestárlé matky, dále je tu naprosto nevhodné publikum (když chce někdo dělat talk show, nesmí publiku platit, výsledek je pak vždycky na hovno) a vrcholem všeho jsou výstupy jedné z nejnenáviděnějších osob na čsfd Sypala, které jsou zenem trapnosti a vyvolávají úpornou touhu bolestivě mrzačit všechny na pořadu se podílející.(18.7.2013)

 • Rockerman
  *

  Já jsem měl to štěstí, že jsem viděl díl s Janou Kratochvílovou, která ten pořad trochu zvedla. Jinak souhlasím, že se jedná o velmi trapnou záležitost a tu jednu hvězdu dávám jen z nostalgie. Měl jsem totiž rád F.R.Čecha v době, kdy hrával s Jiřím Schelingerem. Tyto doby jsou už ale nenávratně pryč a tak se Franta takto ztrapňuje, aniž by o tom věděl. Franto, myslím, že Jirka by se za Tebe styděl!(23.7.2013)

 • Lockeroom
  odpad!

  Myslím si, že Ringo Čech vtipný být umí, ovšem v tomto pořadu bylo víc hrůzy než v Texaském masakru motorovou pilou. Historky typu, jak jsem se posral ve výtahu, otřesné výstupy Maděriče a Klukové a vyprávění bodrého socana Jandáka o hodném Jirkovi Paroubkovi. O Kohákovi jsem měl vyšší mínění........ No, díval jsem se naposled(5.6.2013)

 • Hexa
  *****

  Ale no tak... Nebuďme tak přísní... Ringo si nehraje na nic extra, už podle názvu jde poznat, že jde hlavně o satiru. Já se na to občas podívám a docela se bavím. Ano, není to John King ani Kraus (abychom dali někoho z ČR), ale osobitej styl má, to se musí uznat. Když tak tady čtu některé úzkoprsé přispěvovatele, mám pocit, že bych radši šla na pivo s Ringem, než s těma nudnejma patronama. PS: Na 5* to normálně není, ale vy to tak taky přeháníte ;) PPS: Pořád mi to přijde 100x lepší než Leošovo QI, které má zas hodnocení hodně nadhodnocené ;))(25.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace