Babička (TV film)

Krátkometrážní / Komedie

Československo, 1975, 21 min

Jaroslav Dudek

Jaroslav Dietl

Na nás starejch je nejhorší, že si myslíme, že jsme nejchytřejší pod sluncem a že víme všechno líp, než naše děti. Kdybychom měli dost odvahy přiznat si, že jsme eventuálně taky hloupí, tak bychom byli o moc chytřejší! Jímavý silvestrovský příběh s jiskřivým humorem a excelující Jiřinou Šejbalovou, Danou Medřickou a Bohušem Záhorským.(20.11.2016)

"No, snad si nemyslíš, že nám všem kromě babičky ty tvoje služební cesty nebyly dávno jasný !!" ;)(29.12.2015)

No, ta Šejbalová tady je úžasná!!! "Neni svobodnej, je rozvedenej!" Krásný bakalářský příběh s moc pěkným obsazením. Již zmíněná Šejbalová, Medřická a Záhorský. Ten je v té roli kruci dědka k sežrání... "Nazdar, rodino. Já jsem ňákej Vavřinec."(29.12.2015)

Jedna z nejlepších a nejdokonalejších bakalářských povídek, co znám. Obsazení je vskutku lahůdkové a vedle Šejbalové dostal svůj prostor také Bohuš Záhorský, který si svého dědka zahrál neskutečně dobře. A samozřejmě Medřická svým úsporným hereckým také potěší. Tohle je zábava od začátku do konce a je škoda, že to trvá tak krátce. Doporučuji.(12.1.2017)

Krásná a příjemná bakalářská povídka. Spojení Medřická-Šejbalová je prostě dokonalé.(29.12.2015)