The Bridge - Season 1

(série)
Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní
USA, 2013, 9 h 27 min (Minutáž: 37–61 min)

Hudba:

Shawn Pierce

Diane Kruger, Demián Bichir, Annabeth Gish, Ted Levine, Thomas M. Wright, Matthew Lillard, Catalina Sandino Moreno, Ramón Franco, Mary Pat Gleason, Emily Rios, Diana Maria Riva, Robert R. Shafer (více)

Epizody(13)

*CARNIFEX*

Neskorší, Americko-mexický konkurent Švédsko-dánskemu “Mostu”, ktorý ani z ďaleka nedosahuje jeho úroveň bez ohľadu nato, že ide o príbehovo pestrejší variant, kde je lapačka vraha z mostu, obohatená o prezentáciu biznisu mexického kartelu v rôznej podobe. Mňa osobne vedľajšia línia absolútne nebavila, nezaujímala, pôsobila rušivo, no viem si predstaviť, že iný užívateľ si príde na svoje. Čakal som priamočiari, nijak nevybočujúci, jasný zámer - no dostal som mix žánrov, ktorý mi nijak nebolo zapotreby. 13 epizód je časová “vražda”, v závere zaujímavejšie, no vo svojom jadre absolútna nuda. Mať to o 5-6 epizód menej, bol by to solídny oponent úspešnejšiemu “Bridge”. Toto je pre mňa taký nijak extra dochutený koláč, ktorý v podobe druhej série už nemám chuť “okoštovať”, i keď podstata seriálu v podobe troch príbehových línii, sa kompletne v prvej sérii nijak nedorieši. ()

• V 17. minutě při transportu drog slyšíme v pozadí skladbu „Livin' On a Prayer“ od mexické heavy metalové mariachi kapely Metalachi. Tuto píseň původně nahrála americká kapela Bon Jovi. (Trajektt)