poster

World for Ransom

Drama / Film-Noir

USA, 1954, 82 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • liquido26
  ***

  3,5 V hlavní roli se tu objevuje tradičně výborný Dan Duryea, příběh není špatný, i když spíše než o noir se jedná o akčně dobrodružné béčko. I když je délka pouze 78 minut, neuškodilo by, kdyby to bylo trochu kratší a svižnější. Nejedná se o špatný film, ale ani o nic na co bych se někdy chtěl podívat znova.(25.12.2012)

 • Martin741
  ***

  Len taky priemerny noir, vacsina noirov, co som videl, su detektivky. Tuna ide vsak o unos ....... kulisy su vyslovene priemerne, dobre, ze sa film rozbehol v druhej polke, potom to uz slo : prestrelky, ba nasiel sa aj vybuch : 67 %(12.9.2017)

 • vitekpe
  ***

  Film, ktery je v prvni polovine "noirovejsi nez noir" (coz pusobi misty smesne, a nepridava tomu ani spatny zvuk, strih a urcity "prilis studiovy" pocit), a ktery se v druhe pulce presunuje do exterieru a meni se nahle na temer akcne-dobrodruznou podivanou...Pozitiva jsem pak shledal v misty velmi peknych obrázcich (v prvni puli), a predevsim pak v pritomnosti me oblibenkyne, nadherne Marian Carr - de facto jedine zenske postavy (Frennessey March). Zapletkou je pak unos atomoveho vedce... (vice info pripadne najdete na webu noiroftheweek.com.)(4.8.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace