UFC on Fuel TV: Nogueira vs. Werdum

Brazílie, 2013

Účinkují:

Joe Rogan, Karlos Vémola

ConanVJ

Jason vs. Wilkinson 4* Rychlý zápas ukončený velmi rychle parádní submisí. Docela jsem to vítězi přál za ten začátek :)……….. Sarafian vs. Mendez 4* Opět velmi rychlý zápas ukončený submisí :)……….. Pepey vs. Arantes 4,5* Další hodně rychlej zápas ukončenej parádním TKO. Ty lokty byly fakt drtící ……….. E. Silva vs. High 4* Další zápas rychlej a ukončenej submisí……….. Assuncao (6) vs. Lee 4,5* Konečně taky delší zápas, kterej je ale ukončenej submisí :D………… Neto vs. Smith 4* Další hodně rychlej zápas ukončenej submisí :D………. T. Silva vs. Feijao 4,5* Parádní zápas, kterej se odehrává celou dobu spíš boxersky, občas nějakej kick. Oba borci jsou zezačátku vyrovnaný. Končí to pěkným K.O………… Magalhaes vs. Vemola 5* Parádní zápas, který je ukončený submisí. První kolo bylo pro našeho borovníka skvělý. Unikl ze sposty pokusů o submisi a rozdával parádní rány. Druhý kolo jako by mu došel dech a karta se obrátila. Škoda, no. Doufám, že Vemolu uvidím v dalším UFC, protože ostudu rozhodně neudělal. Zápas byl fakt napínavej………. Patolina vs. L. Santos 5* Finále TUT byla parádní podívaná, ve které nechybělo nic co by zde nemělo být. Vítěz si to zasloužil. Zápas končí submisí………. Minotauro Nogueira (8) vs. F. Werdum (3) 5* Skvělej zápas ukončenej jak jinak submisí :D Přál jsem to poraženému, ale co se dá dělat………………. Celkově výbornej event, kterému vévodí vítězství submisí. (Snad v žádným eventu jich tolik nepadlo) Mě osobně se nejvíc líbí zápas Magalhaes vs. Vemola, kde jsem byl napjatej odzačátku do konce, ale to bylo hlavně díky našemu fighterovi :) Za mě 90% :) ()