Poslední průzkum

Jonathan Schroder

Kostýmy:

Rana McAnear
  • Untentrauer

Sakra to jsem se napálil. Jasně že je to béčko, ale mělo to celkem zajímavý začátek a já si tak říkal, že to muže být dobré. Loď Pegasus vzdálená 7 let cesty od své flotily a zároveň jediná loď, která ještě nedorazila do cílových souřadnic a neprozkoumala tak možnost zda je planeta ke které letí obyvatelná. Všechny ostatní lodě selhali a vrátili se k flotile a čekají jak dopadne mise Pegase. Posádka zjistí, že v případě selhání jim nezbývá palivo na zpáteční cestu. Těsně před cílem mise narazí na zdánlivě opuštěnou loď čínské mise, která tam nemá co dělat....no řeknete sami nenalákalo by vás tohle k tomu aby ste vydrželinaž do konce? Fajn ale nedělejte to! Je to šílené zklamání a ztráta času.(5.4.2020)

• bobstock

To sem se zase nechal nachytat. Nejdříve na mne vyskočí překvapivě hezké záběry Vesmíru i vesmírných lodí a jen co skočíte s kamerou dovnitř, poleje vás studenej pot béčkově vyvedeným interiérem a jeho nezáživnou posádkou. Hodina a půl zabitá mrtvými řečmi, jednou akcí, jednou smrtí a jedním nabraným pasažérem. Jináč velmi originální nápad o blbci, co chce pozabíjet celou posádku. Fandům kvalitního scifi vysoce nedoporučuji.. 20% PS: Holčičku lituji, po zbytek života se bude muset učit čínsky... :)(4.4.2020)

• Mufuck

Jeden z těch velmi nepovedených snímků ze žánru sci-fi. Sám nerozumím tomu, že jsem to byl schopný dokoukat do konce. Asi zřejmě z té nejlogičtější pohnutky - prostě když už jsem to vydržel až do půlky, tak chci vědět jak to dopadne..Ale upřímně, šest sedm herců ( i když pro některé z takto označených je to vlastně skoro až čest ) se pohybuje ve dvou místnostech v kulisách, které parodují vesmírnou loď ( papundeklový můstek je fakt "pecka" ) a když napíšu, že se ve filmu tři čtvrtě času nic neděje , nebudu daleko od pravdy. V závěrečné části tohoto veledíla sice dochází k pár úmrtím, ale už tak dost 'mrtvou' atmosféru filmu to zpět mezi živé z klinické smrti neresuscitovalo... Tak si ušetřete část svého života a tímto snímkem svůj čas nezabíjejte.(4.4.2020)

• Arccos

Představte si, že máte za úkol vytvořit skafandr jako rekvizitu do filmu, dostanete na to pět tisíc a jednu návštěvu v Kauflandu. Výsledek takového úkolu uvidíte v prvních třech minutách Posledního průzkumu. Mně ty tři minuty stačily, abych poznal, že se zbytkem filmu nemá smysl ztrácet čas. Odpadem nehodnotím jenom z férovosti, protože víc než ten trapný začátek jsem už neviděl.(4.4.2020)

• slunicko2

Béčkové dialogy céčkových postav vedou k nesmyslnému konci pseudothrilleru.(12.6.2020)