Expedice do divočiny

• USA Expedition Wild

Casey Anderson zasvětil celý svůj život divoké přírodě. V aljašské divočině studuje medvědy Grizzly. S jedním z nich, s Brutem, navázal unikátní přátelství. (oficiální text distributora)

Pod

Velmi vydařený dokument, vlastně jeden z nejlepších, které jsem kdy viděl. Okamžitě mě zaujal v programu a tak jsem si řekl proč ne. Ale takové milé překvapení jsem vážně nečekal. Krásné záběry, příběh, některé scény jsou až dojemné. Opravdu krásně zpracované. Navíc Casey Anderson je přesně můj charakter a úplně se v něm vidím (charakterově). Krásný vztah ke zvířatům. Mám i stejné názory co se týče zvířat a divočiny. Je opravdu odhodlán a hodně toho pro zvířata Aljašky udělal. Za to jsem mu vděčný. Z každého dílu plyne ponaučení. Je však škoda, že toto ponaučení se dostane pouze k dalším milovníkům přírody, jako jsem já, kteří ho už moc dobře znají. Bohužel většina lidí v mém okolí dokumenty opovrhuje a vůbec je nebere vážně naproti smyšleným filmům které přímo hltají a neuvědomují si, že tohle je realita a měli by vědět co se děje ve skutečnosti, tam za plátnem filmu. A právě proto se naše planeta řítí do záhuby, kvůli lidem kteří si to neuvědomují a je jim to jedno. Jen 26 lidí zde ohodnotilo tento poučný jedinečný dokument, je to beznadějné - řítíme s do záhuby. ()