Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious

Krátkometrážní / Akční

USA, 2003, 6 min

Neal H. Moritz

Vlastne je to celkom fajn spestrenie čo sa stalo medzi jednotkou a dvojkou. https://www.youtube.com/watch?v=NmZ5JrO4xdU 55% - 3*(4.4.2015)

Tak předem upozornuji, že krátké clipy a krákometrážní filmíky moc nemusím. Třeba Los Bandoleros mi vůbec nesedlo, tak tu 1* jsem dal jenom z úcty k ostatním, plnohodnotným filmům této skvělé série. Toto mělo jiný styl, prostě mi to více sedlo. Vůbec se zde nemluvilo, přívětivá hudba, Brian sympaták jako vždy. Příběhově hezky vykreslené a i technicky zdatné. Něco k dokonalosti asi chybělo, já nevím, ale na to, že tyto klipy nemusím mě to zabavilo. Pár závodů tu máme, pár aut. Bylo to takové svižné - nic se na tom nemohlo asi pokazit. Dávám slabší, ale zaslouženou čtvrtou hvězdu. 70% = ****(29.9.2013)

Spojník mezi jedničkou a dvojkou. :) Příjemně odpočinková záležitost.(16.4.2014)

Veľmi jednoduché premostenie medzi prvým a druhým dielom. Ale pekne to vykresľuje čo vlastne Brian robil. Ale mohli to doplniť tým, ako spoznal Romana, Teja a podobne. Prvý krátky film bez jediného dialógu. 55% - 3*(3.10.2013)

Hodně povedenej kraťas odehrávající se před druhým dílem. Škoda jen, že je to jen ten kraťas, protože i tak je zde spousta pěkných kár a bab. Neukecaný, rychlý a stručný přehled Brianova života před dvojkou. 75% :)(14.11.2014)

Povedené propojení prvních dvou dílů Rychle a zběsile. I když zde nepadne jediné slovo, na pár minut to skvěle zabaví. 75%(22.2.2014)

Pro mně vynikající scénka, bohužel, má to jen 6 minut, radši bych z toho viděl celý snímek. Walker cajk, krásná herečka, která ho odvezla ke Skylinu. Minimum keců, příjemná hudba - 9/10(22.7.2013)

Povedená miniscénka datující se mezi F&F a 2F2F. Parádní káry, známí herci+jedna číča (Minka Kelly) navíc, trefná a hodící se muzika. První půlka trošku nudnější, ale druhá to vyvažuje. Sečteno a podtrženo, spokojenost.(22.9.2013)

Takhle by mněl vypadat přemostovací minifilm. Perfektně zvládnutý vykreslení děje. Skvěle navazuje na jedničku a uvádí do děje dvojky. Mnohonásobně lepší než pozdější Los Bandoleros.(27.9.2013)

Asi obdobně si představuji prequel k filmu, vtipné, svěží, krátké a tady potěší, že beze slov.(8.8.2013)

• kajas

Díky stopáži rozhodně koukatelnější než samotná dvojka.(6.6.2013)

Byla by to skvělá úvodní titulková scéna, ale takto samostatně to beze slov jen s hudbou moc nefunguje.(18.3.2016)

Super dodatek a vsuvka mezi díly(12.8.2015)

Pokud si přečtete Obsah tady nahoře, tak se na to nemusíte dívat.(4.6.2013)

Šestiminutový klip bez dialogů, ve zkratce popisující Brianův útěk před zákonem (konec jedničky), který ho dovede až do Miami (začátek dvojky). Nic světoborného, ale proč ne?(20.8.2013)

Dobre zvládnutá avšak veľmi krátka scénka. Myslím si, že všetko podstatné už bolo spomenuté v komentároch od iných užívateľov. Je to taká jednohubka pre fanúšikov ;)(4.8.2013)

Hezký přechod mezi jedničkou a dvojkou.(6.6.2013)

Toto přemostění mezi jedničkou a dvojkou jsme viděl na extra edici DVD FF#1. Tedy ještě před tím než jsem viděl samotnou dvojku a hlavně po tom co jsem byl z filmu totálně na lopatku. Díky tomu byl dojem na plný počet (a alespoň jsme se dozvěděl kde Brian vzal ten Skyline :))(12.6.2013)

Příjemný road short, který objasní, co se dělo mezi 1. a 2. dílem, a ty co ještě dvojiku neviděli určitě navnadí správným směrem. Šlo to určitě udělat lépe (více konkrétněji), ale není to vůbec špatné. Pro fanoušky F&F dobré zpestření, a pro Atwella po spolupráci s Eminemem další zajímavá zkušenost.(16.5.2016)

<< předchozí 1 2