Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious

Krátkometrážní / Akční

USA, 2003, 6 min

Neal H. Moritz

Dávam 5* pretože ako veľký fanúšik najmú prvých dvoch častí som to našiel až teraz a dosť ma to potešilo. Pohľad na to čo sa dialo v Brianovom živote potom čo nechal utiecť Dominica Toretta (Vin Diesel) a ako sa dostal k autu Nissan Skyline GT-R s ktorým zahviezdi v druhej sérii. Pretek, ktorého sa chceli zúčastníť týpci na motorkách na diaľnici bol vtipný, Brian nechcel riskovať kvôli polícií :-) Rozhodne zaujímavá aj kvôli tomu že to je zvlášť a fanúšik to tak môže nájsť aj o roky neskôr :-)(29.5.2015)

Příjemný road short, který objasní, co se dělo mezi 1. a 2. dílem, a ty co ještě dvojiku neviděli určitě navnadí správným směrem. Šlo to určitě udělat lépe (více konkrétněji), ale není to vůbec špatné. Pro fanoušky F&F dobré zpestření, a pro Atwella po spolupráci s Eminemem další zajímavá zkušenost.(16.5.2016)

Krátky film, ktorý vyplňuje dieru medzi prvými dvoma filmami ma jediný problém - je úplne nepotrebný. Nestalo sa tam nič zásadné a nič dôležité, len sa dozvieme ako sa Brian dostal k novému fáru. Dej je tak suchársky a jednoduchý, že je možno dobre, že si to tvorcovia zjednodušili a chýba mu hovorené slovo. Vrchovate mi stačia vizuálne vnemy a vnady :D. PS: Najlepšia scéna bola s motorkármi. Nečakal som mravné ponaučenie ako sa správať na ceste od série Fast and Furious...(2.9.2016)

Vlastne je to celkom fajn spestrenie čo sa stalo medzi jednotkou a dvojkou. https://www.youtube.com/watch?v=NmZ5JrO4xdU 55% - 3*(4.4.2015)

Tak předem upozornuji, že krátké clipy a krákometrážní filmíky moc nemusím. Třeba Los Bandoleros mi vůbec nesedlo, tak tu 1* jsem dal jenom z úcty k ostatním, plnohodnotným filmům této skvělé série. Toto mělo jiný styl, prostě mi to více sedlo. Vůbec se zde nemluvilo, přívětivá hudba, Brian sympaták jako vždy. Příběhově hezky vykreslené a i technicky zdatné. Něco k dokonalosti asi chybělo, já nevím, ale na to, že tyto klipy nemusím mě to zabavilo. Pár závodů tu máme, pár aut. Bylo to takové svižné - nic se na tom nemohlo asi pokazit. Dávám slabší, ale zaslouženou čtvrtou hvězdu. 70% = ****(29.9.2013)

• - Ve filmu se objeví i Toyota Supra A80, kterou ve druhém díle Rychle a zběsile (2003) řídí Slap Jack (Michael Ealy), spolu s Mazdou RX-7, kterou ve druhém díle řídí Orange Julius (Amaury Nolasco). (Maulincio)

• - V Arizoně závodí Brian O'Conner (Paul Walker) proti Hondě Civic Coupé. V Novém Mexiku závodí proti Chevroletu El Camino. V Texasu jede proti dvěma motorkám Suzuki GSX 1300 R Hayabusa. Na Floridě závodí proti Ferrari 360 Spider. (Maulincio)

• - Oranžové auto, které má Brian O'Conner (Paul Walker) v první části filmu, je Dodge Stealth. Šedé auto, které má Brian ve druhé části filmu, je Nissan Skyline GT-R. Holka (Minka Kelly), která pomůže Brianovi, má Mitsubishi Eclipse Spyder 3G. (Maulincio)