Děj filmu se odehrává v roce 2009 v malém městečku. Dojde tam k tragédii. 17letý středoškolák natáčí, jak vraždí tři učně ze své třídy, a následně materiál zveřejní na internetu. (LIVINGDEAD)

Dellamorte

Ani po dlhom hľadaní som nenašla dôvod na upnutie čo i len jednej jedinej hviezdičky, tejto ha-ha maškaráde, ktorá mimo superlatívu "pseudo" disponuje akurát trojanom a ten ti spoľahlivo odblokuje celú PC armatúru. Púpencami ohodený výrastok sa husto správa ku blahmatkám a svoj nekonećný úžitok potrebuje akútne zaznamenať. Znie to ako potenciálny snuff snah, no opak je pravdou. Asi som napísala viac ako si tento hyzd zaslúžil. (na poslúženie je totiž dostatok tematicky rovnako zameraných HQ filmov ktoré sa ani nemusia honosiť prívlastkom snuff ) ()

George Stobbart

Fake snuff / found footage horor o zvrátenom stredoškolákovi, ktorý si naplánuje vraždy niekoľkých spolužiačok, všetko si natočí a nahodí na net. A to je v podstate to, čo sa divákovi dostane; neučesaná, nepríliš dobre spracovaná psychárčina, resp. denník nádejného mladého vraha. Ten je odporný, ale aj vcelku šikovný a jeho zámery mu miestami dobre vychádzajú, pôsobí to ako zo života a pre niekoho to môže byť aj znepokojivé. Mne to však už v dnešnej dobre prišlo až príliš obyčajné, občas až nezaujímavé. ()

Shanen29 odpad!

Už jsem hodně alergický na slovo Snuff v obyčejných thrillerech nebo krimi.Podstata Snuff filmu je úplně jinde.Je to zavádějící a pokud opravdu někdo chce vidět pravý Snuff,Mexiko a Argentina Vás přivítá ,ale mám pocit že zpět již neodcestujete...... ()