Scavenger Killers

*CARNIFEX*

Dvojia šialených vrahov, sudca s právničkou, berie opraty spravodlivosti do vlastných rúk, aby tak dosiahli zadosťučinenie v podobe ukojenia vlastných zvrátených myšlienok. Tak povediac neviem čo si myslieť. Na jednej strane sa v "Scavenger Killers" objavuje niekoľko celkom zaujímavých nápadov, či samotných gore záberov, ktoré nepôsobia až tak amatérsky, no na druhej, neskutočne cítiť, že ide o video TV film, kde sa niekoľkých úloh ujali totálne preumelkovaní herci, ktorým by človek neveril ani nos medzi očami. Ďalej nechápem čo to kurva malo znamenať s tým množstvom retardovaných jasnovidcov, ktorí pôsobili ako totálne trápni kokoti, pardon, "doktori bez hraníc". Nemôžem povedať, že by šlo o úplný prepadák, no z môjho pohľadu ide o stratu času. Nadobúdam zlé pocity, že okrem toho, že si okolitý svet konečne začína uvedomovať, že vznik EU je iba biznis obchodom bohatých, na lynčovanie chudobných, zaplaví tento fakt, doposiaľ biedny hororový rok, niekoľko "vydarených" kúskov s hlavnou či vedľajšou úlohou s Ericom Robertsom. No môže sa stať okrem zdraženia bieleho pečiva a tresky niečo horšie?? - 40%. ()

George Stobbart

Nezávislácky horor o zvrátenej, vraždiacej dvojici; sudcovi a právničke, ktorí sa vyžívajú v likvidácii vybraných osôb. Na stope však už majú FBI, ktorá sa im každou obeťou približuje. Ja som sa vcelku bavil; vražedná dvojka bola správne uletená a potešilo ma, že jej ženskú polovicu stvárnila Rachael Robbins, ktorú mám vcelku rád a ktorú som už dlhšie v ničom nevidel. Objaví sa niekoľko perverzných i krvavých scén, pár zabití má aj snaživé gore, len to celé mohlo byť trochu kratšie a svižnejšie. Ale aj tak fajn. ()