Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Táta nejlépe ví... tedy, možná...
V tomto komediálním seriálu se z muže stává otec, zatímco z jeho syna se stává muž. Děj seriálu je zasazen do devadesátých let - do doby, kdy jste si slovo jako plnoletost ještě nemohli vygooglovat a za pasem se nosil pager. Chrisopher Meloni se představuje coby Jack Dunlevy, bývalý vojenský lékař - onkolog, který vyrážel do práce brzy ráno a vracel se pozdě večer a jen málokdy viděl svou rodinu pohromadě. Jeho manželka Joanne se však vrací do zaměstnání a Jack se tak stane poprvé v životě rodičem svým dvěma dospívajícím dětem: patnáctiletému nejistému Frankiemu, který zrovna začal chodit na střední, a Rachel, sedmnáctileté superchytré krásce, jejíž rozumy přesahují chápání běžného dospělého. Kromě vlastních dětí dohlíží Jack ještě na Frankieho kamarády George a Mikeyho. Čas ukáže, jestli Jackovy svérázné výchovné metody u dětí obstojí. Pro někoho, kdo je zvyklý starat se o onkologické pacienty, to přeci nemůže být problém. Co myslíte? (HBO Europe)

(více)

Videa (23)

Ukázka z filmu 13

Recenze (14)

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Prednosťou tohto nenápadného (a momentálne už aj zrušeného) sitcomu nie sú ani tak postavy, či humor, ale súčasný pohľad na život v 90. rokoch so všetkým, čo prináša: popkultúru, hudbu, módu a hlavne bezstarostnú feel-good rodinnú atmosféru, ktorá sa dnes už v seriáloch veľmi nevidí. ()

Reklama

Raziel_cz 

všechny recenze uživatele

Nebýt toho, že v půlce seriálu Jack přenechá víc prostoru ostatním členům rodiny a ubere plyn, dal bych tomu plnou palbu. Z trailerů to budí dojem přiblblého "for 'mericans" sitcomu. Ve skutečnosti je Surviving Jack především brutálně upřímný, cynický a černohumorný. Christopher Meloni se v té postavě našel a já jsem se mohl potrhat, protože humor tvůrců mi maximálně sedl. I když zcela rozumím tomu, že takhle vyeskalovaný přístup k životu mnoho lidí nepobere. Na každý pád mě ale mrzí, že to po osmi dílech zasekli. ()

Vojťas 

všechny recenze uživatele

Komedie o hláškujícím tatíkovi mě svým stylem humoru celkem zaujala. Jako oddychovku bych ho sledoval i dále, ale... 60% [seriál bohužel ZRUŠEN] ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama