Táta Jack (TV seriál)

Surviving Jack

Komedie

USA, 2014, 8x22 min

Nebýt toho, že v půlce seriálu Jack přenechá víc prostoru ostatním členům rodiny a ubere plyn, dal bych tomu plnou palbu. Z trailerů to budí dojem přiblblého "for 'mericans" sitcomu. Ve skutečnosti je Surviving Jack především brutálně upřímný, cynický a černohumorný. Christopher Meloni se v té postavě našel a já jsem se mohl potrhat, protože humor tvůrců mi maximálně sedl. I když zcela rozumím tomu, že takhle vyeskalovaný přístup k životu mnoho lidí nepobere. Na každý pád mě ale mrzí, že to po osmi dílech zasekli.(21.6.2015)

• 6thSun

Ten uvědomělý, hláškující, spravedlivý a pohledný tatík mě vůbec nebaví.(1.5.2014)

Komedie o hláškujícím tatíkovi mě svým stylem humoru celkem zaujala. Jako oddychovku bych ho sledoval i dále, ale... 60% [seriál bohužel ZRUŠEN](11.6.2014)

Prednosťou tohto nenápadného (a momentálne už aj zrušeného) sitcomu nie sú ani tak postavy, či humor, ale súčasný pohľad na život v 90. rokoch so všetkým, čo prináša: popkultúru, hudbu, módu a hlavne bezstarostnú feel-good rodinnú atmosféru, ktorá sa dnes už v seriáloch veľmi nevidí.(7.6.2014)

• Fanucci

Hláškující Meloni je katastrofální...hodně špatný sit-com(5.6.2014)