Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 27 Dokoukáno: 0 Zahozeno: 3+1 _ Konečně koukatelná komedie. Maggie, kterou znám z Psych, hraje docela slušně a dobře se na ní kouká. Děti jsou taky perfektní. Ale nejvíc mě tady zaujala Lenora Crichlow, kterou znám z Being Human. Opět je perfektní a úplně ji žeru, ale bohužel tam nemá prakticky žádný prostor. Kdyby dostala víc místa, tak bych sledoval dál, ale takhle mě to nijak neláká i když je to koukatelné a tak končím po 4. epizodě. 60%(17.10.2013)

• Jayem

Po 3 dieloch končím. Ako rodinný seriál by to ešte možno šlo ale ako sitcom nič moc.(21.10.2013)

Letos se s komediálními seriály o problémech mezi rodiči a jejich dospělými potomky doslova roztrhl pytel. Tenhle zatím vypadá vcelku solidně. Spousta vtipů je sice nucená, ale sem tam se nějaká ta vtipnější scéna najde. Pilot - 50% --- 2.11.2013 - Seriál byl zrušen, ale odvysíláno bude všech 13 epizod.(2.10.2013)

První 2 díly celkem ucházející, dokonce přes všechnu tu kritiku okolo mně i překvapily. Jak to bude dál, se dá odhadnout už z pilotu, ale tak už to teď většinou bývá, sem tam se i najde nějaký ten vydařený vtip, tak uvidíme co dál..(8.10.2013)

• James Caan