poster

Grand Central

Romantický

Francie, 2013, 94 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Flakotaso
  ****

  Docela klasický suchý francouzský art lehce nadprůměrné kvality, trochu říznutý Cronenbergem, ale Léa Seydoux je bohyně, za ni musím tu hvězdu navíc přidat.(23.11.2014)

 • Rob Roy
  ****

  Plakát samozřejmě prodává tu "romantickou" linku, ale je to temný festivalový film o životě "prokletých". Ta neustále visící hrozba radiace, která může kdykoli poznamenat životy vaše nebo vašich blízkých, to se podle mě podařilo do filmu působivě dostat. Hlavní herecká dvojice tradičně fajn a působivá hudba Robina Couderta. Třeba zpomalená svatební sekvence je díky mimořádná.(30.12.2014)

 • dopitak
  ****

  Atmosféra se blíží začátku tohohle filmu, hodně bodují krásné scenérie řeky (i přes hnusné chladící věže) a nakonec i femme fatale Léa Seydoux, z níž ta žhavost po žhavém sexu přímo žhne, je velmi smyslná, přestože není nijak závratně půvabná, a dokonce ani štíhlá! Málo naplat, dál má ale pravdu kolegyně Riverin, takhle hloupý milostný "triangel" už jsme viděli mockrát a ani tentokrát nepřinesl nic originálního. Vyloženě mě zklamaly filmaři tolik oblíbené vztahově-zveličovací scény, hned první líbací s Léou. Pravděpodobnost, že se vám tohle stane, je asi jako vyhrát první ve Sportce, když nesázíte.(21.5.2014)

 • lioncel
  ****

  Typický slušný, ale co si budeme nalhávat, jen průměrný tříhvězdičkový film .. ovšem s nepřehlédnutelným a velmi příjemným bonusem, kterým je samozřejmě Léa Seydoux, která si zaslouží za svou ´odvahu´ jednu hvězdičku navíc ...(2.1.2017)

 • Riverin
  ***

  Úprimne, do tohto filmu som išla len pre Léu Seydoux a ona bola nakoniec to najlepšie na celom tomto "skvoste". Absolútne nezaujímavý a ohraný dej, ktorý sme videli už asi miliónkrát a v omnoho lepšom prevedení. Záver znie, ak chcete vidieť nahú Léu, len sa do toho spokojne pustite.(11.3.2014)