Jay and Silent Bob's Super Groovy Cartoon Movie

Animovaný

USA, 2013, 64 min

• hamir0

Kevinovy scénáře mám moc rád a Jaye s Mlčenlivým Bobem obzvlášť, takže bych o tomhle dílku strašně rád řekl něco hezkýho, ale bohužel. Tohle se zkrátka nepovedlo. Není to vtipný, není to originální, je to laciný (taky to stálo jen 69k, nůč!) a místy až smutně trapný. Už se těším, až si u Clerks III spravím chuť.(5.7.2014)

• M.a.t.t.

Dúfam, že Jay and Silent Bob's Super Groovy Cartoon Movie neodzrkadľuje úpadok Kevina Smitha a mám problém uveriť, že pod tak nevtipnou superhrdinskou paródiou, preplnenou fekálnym humorom, je scenáristicky podpísané meno jeho kalibru. Aj keď je pravdou, že séria Bluntman and Chronic síce vznikla už dávnejšie ako doplnok k jeho filmom, ale to na veci nič nemení. Slabá animácia je zďaleka najmenším problémom a mrzí ma to aj kvôli zaujímavým menám podpísaných pod týmto projektom. Seriáloví Clerks boli úplne inde.(26.1.2015)

• WAGHiSS

Narážky na všechno (!) pobavily víc, než nevtipné humory. Breaking the 4th wall ušlo a na ten odporný vizuál jsem si časem zvyknul. Snoogans.(13.5.2015)

• - Jason Mewes se chtěl stát producentem mimo jiné proto, aby se dostatečně zabavil při odvykání drogové závislosti. Kevin Smith mu svěřil svůj scénář ze šuplíku, aniž by čekal, že s ním Jason vůbec něco provede. (koci)

• - Film neměl obvyklou distribuci. Jason Mewes a Kevin Smith se osobně vydali s filmem na turné po USA a spojili každou jeho projekci s Q&A verzí svého podcastu "Jay and Silent Bob Get Old". Stejně nezávisle vozil Smith po USA také svůj film Red State (2011). (koci)

• - Producent Jason Mewes se rozhodl s ohledem na význam čísla pro rozpočet 69 000 amerických dolarů, a dodržel jej. (koci)