Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladá dívka Stella (Kelly McDonald) pocházející ze skotského města Glasgow je lapena a uvězněna ve špinavém světě drog a prostituce. Živí se v Londýně jako prostitutka hnaná její záhadnou minulostí a bolestivými vzpomínkami. Části jejího dětství stále napadají současný život Stelly a ona se nemůže vymanit. Zdeptaná mučivými vzpomínkami sní o novém lepším životě s její nově nalezenou láskou Eddiem (Hans Matheson), který je závislý narkoman a pasák a naučí jí brát také drogy. Společně utečou zpátky do Glasgowa a pokoušejí se žít lepším životem, ale až tam Stella zjistí, že se neutále nachází v kolotoči zneužívání její osoby, ze kterého není možno vystoupit. (Lynette)

(více)

Recenze (3)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Kto chce vidieť prvú rolu Hansa Mathesona a to ešte v stave „trieska“, má možnosť pozrieť si tento film. A môžem povedať, že Hans toho feťáka zahral dobre. Inak film dejom skoro vôbec nezaujme, nemá silnú príbehovú líniu, nemá zvraty, v podstate je len takým dobrým kurzom škótskej angličtiny. Väčší osoh som z neho nedostal. ()

Reklama

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • Film byl inspirován skutečnými životy dívek, se kterými se filmaři během natáčení setkali v Glasgow, Manchesteru a Londýně. (Lynette)

Reklama

Reklama