poster

Johnny Worricker: Turks a Caicos (TV film)

 • Velká Británie

  Turks & Caicos

Mysteriózní / Akční / Thriller / Drama

Velká Británie, 2014, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Asi ani není moc nutné řešit, jestli je to pokračování, nebo ne, i když nějaké ty společné postavy zde jsou, především pak ta Nighyho. Opět je to takové poklidné, skoro seniorské napětí, kdy se jedná o velmi umírněný thriller, a to i ve smyslu násilí, které je zde minimální. Ani ta psychologie moc nefunguje, jen ty postavy dokážou udržet vaši pozornost.(13.5.2015)

 • MartinezZ
  ***

  Pokračování (a nepřijde mi že nějak volné, v mnoha věcech se tu odkazuje na předchozí díl a bez něj to nebude moc dávat smysl) mi přijde už o něco slabší. Šedá intrikářská Anglie je vystřídána jakýmsi tichomořským rájem, který hraje barvami a teplem. Celou dobu jsem tak čekal, že se tam někde projede Tom Selleck se "svým" sporťákem. Ale jak je známo, svět je malý a o náhody tak není nouze (jak kdysi děl jeden slavný obchodník s bižu). Johnny se zase dostává do středu pletichaření a i blíže svým vlastním cílům. Jak moc mu vyjdou a kdo navýší počty virtuální party se teprve ukáže. ~ Tady už mi unikal jakýsi zdánlivě promyšlený děj a zápletka - sice tu je, ale hraje se na hodně náhod a příliš důvěry v okolí. Navíc, přiznejme si, Bill místy vypadá, že se sesype, ale oproti Walkenovi je to ještě skála. Místy jsem se tak bál o jednoho nebo druhého, zda to vůbec dohrají. I tak se ale těším na pokračování, byť Helena mi tu přišla trochu navíc.(12.4.2014)

 • flyboyeda
  ****

  Kouzlo tohoto filmu je postaveno predevsim na neskutecnem hereckem sarmu Billa Nighyho. V tomto pripade prehrava i tradicke okouzlujiciho Christophera Walkena i Helenu Bonham. Pokud patrite mezi filmove fanousky, kteri si dokazi uzit nikam nespechajici inteligentni konverzacni konspiraci s lehce melancholickou atmosferou, film by se vam mohl libit stejne jako mne. Mozna nepatri mezi vrcholne klenoty zanru, rozhodne jej vsak nepovazuji za spatny film. Snad jen role pro Winonu Ryder byla mozna trosku pritazena za vlasy, respektive pusobila trosku okate i pres skvely herecky vykon.(18.7.2015)

 • septic
  ***

  Předem musím podotknout, že jsem zvolil otupěle a nejdřív jsem se podíval na tento snímek a nyní mám v plánu první a posléze třetí. Bill Nighy je perfektní, sedne mu to dokonale od pohybu těla až po projev. Winona Ryder je skvělou herečkou, ale bohužel to bylo až moc vidět. Role je zvládnutá bravůrně, ale prostě jí to věřit nelze. Nicméně jako vždy uhrančivá. Helena Bonham Carter nefungovala tak dobře jako Rachel Weisz. Hudební doprovod filmu je super. Walden vypadá jako by se měl každou chvíli zesypat, ale můj obdiv sklidil taky. Ovšem co mi na filmu vadilo, je jak byli všichni hned v obraze a hned o všem měli jasno. Jako celek to ale fungovalo a ani trochu jsem se nenudil. (výjmečně jsem taky nesledoval film s originálními titulky a stáhnul si české, které mě příjemně překvapily po mých zkušenostech u jiných filmů) 60%(1.3.2015)

 • Fr
  **

  „JE TO O BRITSKÉ TAJNÉ DOHODĚ O MUČENÍ, ŽE? A O KORUPCI V TAJNÝCH SLUŽBÁCH. JE TO O VŠECH TĚCH LŽÍCH Z POSLEDNÍCH DESETI LET.…“ /// Je o mně známo, že si hovno pamatuju (věkem vole…). Z dílu předešlýho mám v lebce jen obrys, takže vím, že B. Nighy byl agent. To úvodem, aby ti, co chtěj jedničku ignorovat věděli, že můžou. Ovšem, kdyby bylo na mně – dal bych před Helčou přednost Rachel Weisz. Von je totiž tenhle vejlet do Karibiku neuvěřitelně ukecaná špionážní(?) nuda. Sympatický obsazení klame tělem. Vlastně držkou, páč tady se vesměs furt debatuje. Vo sobě, vo sráčích, co prej sou nebezpeční (ale při debatě s nima to nevypadalo), vo místě co je prádelnou (na prachy vole!), o propojení byznysu a politiky, vo praní špinavejch prachů a závěrečná debata nás má jako posadit na prdel. Trochu vykyslá zábava. (Zvlášť když vím, jak vypadaj vopravdovský špíóni!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem tak nějak slepej, takže vyhledávám audio filmy. 2.) Thx za titule „ArwyKraft“ a „kolcak“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(28.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace