Reklama

Reklama

Johnny Worricker: Turks a Caicos

(TV film)
  • Velká Británie Turks & Caicos
TV spot

Bývalý agent MI5 Johnny Warricker se ukrývá na ostrovech Turks a Caicos. Zdánlivě náhodou se tu seznámí s Curtisem Pelissierem, který ho zavede na večeři s americkými manažery z firmy Gladstone, kteří přijeli na konferenci o světové finanční krizi. Následujícího rána je jeden z mužů nalezen mrtvý na pláži. Pelissier prozradí Johnovi, že je tajným agentem CIA a že zná jeho pravou identitu. Výměnou za mlčení o tom, kde se nachází, Johnny nabídne Curtisovi pomoc při vyšetřování. Zjistí, že manažeři jsou nějak napojeni na britského finančního magnáta Stirlinga Rogerse. A nebyl by to Johnny Worricker, kdyby mu opět nešlo o život. A nejen jemu. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (15)

Fr 

všechny recenze uživatele

„JE TO O BRITSKÉ TAJNÉ DOHODĚ O MUČENÍ, ŽE? A O KORUPCI V TAJNÝCH SLUŽBÁCH. JE TO O VŠECH TĚCH LŽÍCH Z POSLEDNÍCH DESETI LET.…“ /// Je o mně známo, že si hovno pamatuju (věkem vole…). Z dílu předešlýho mám v lebce jen obrys, takže vím, že B. Nighy byl agent. To úvodem, aby ti, co chtěj jedničku ignorovat věděli, že můžou. Ovšem, kdyby bylo na mně – dal bych před Helčou přednost Rachel Weisz. Von je totiž tenhle vejlet do Karibiku neuvěřitelně ukecaná špionážní(?) nuda. Sympatický obsazení klame tělem. Vlastně držkou, páč tady se vesměs furt debatuje. Vo sobě, vo sráčích, co prej sou nebezpeční (ale při debatě s nima to nevypadalo), vo místě co je prádelnou (na prachy vole!), o propojení byznysu a politiky, vo praní špinavejch prachů a závěrečná debata nás má jako posadit na prdel. Trochu vykyslá zábava. (Zvlášť když vím, jak vypadaj vopravdovský špíóni!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem tak nějak slepej, takže vyhledávám audio filmy. 2.) Thx za titule „ArwyKraft“ a „kolcak“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

..Lucas.. 

všechny recenze uživatele

Stejně dobré jako jeho předchůdce, Page Eight. Jen mi tu chyběla Rachel Weisz, kterou naštěstí skvěle zastoupila Helena Bonham Carter, jen tu bohužel nedostala tolik prostoru. Ten si podělila ještě s Winonou Ryder, o jejíž roli nevím, co si mám myslet. Postava zajímavá, jen mi na ní něco nesedělo. A opět, celková atmosféra filmu skvělá, znovu ji doplňovala výborná hudba. ()

Reklama

Grran 

všechny recenze uživatele

Inu bohužel důkaz toho, že skvělé herecké obsazení nedělá vynikající film. Tak nějak pořád člověk čeká, kdy to konečně začne a on je najednou konec. Navíc zařazení filmu jako Mysteriózní / Akční / Thriller je naprosto zcestné. Drama ano, napětí, chvilkové a nejisté, nemastné, neslané. Rozhodně ne thriller a mysteriózní. Nelituji stráveného času, ale není to film na který se kouknu rád znova, nebo prostě jen kouknu znova. Něco tomu chybí... ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Pokračování (a nepřijde mi že nějak volné, v mnoha věcech se tu odkazuje na předchozí díl a bez něj to nebude moc dávat smysl) mi přijde už o něco slabší. Šedá intrikářská Anglie je vystřídána jakýmsi tichomořským rájem, který hraje barvami a teplem. Celou dobu jsem tak čekal, že se tam někde projede Tom Selleck se "svým" sporťákem. Ale jak je známo, svět je malý a o náhody tak není nouze (jak kdysi děl jeden slavný obchodník s bižu). Johnny se zase dostává do středu pletichaření a i blíže svým vlastním cílům. Jak moc mu vyjdou a kdo navýší počty virtuální party se teprve ukáže. ~ Tady už mi unikal jakýsi zdánlivě promyšlený děj a zápletka - sice tu je, ale hraje se na hodně náhod a příliš důvěry v okolí. Navíc, přiznejme si, Bill místy vypadá, že se sesype, ale oproti Walkenovi je to ještě skála. Místy jsem se tak bál o jednoho nebo druhého, zda to vůbec dohrají. I tak se ale těším na pokračování, byť Helena mi tu přišla trochu navíc. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Asi ani není moc nutné řešit, jestli je to pokračování, nebo ne, i když nějaké ty společné postavy zde jsou, především pak ta Nighyho. Opět je to takové poklidné, skoro seniorské napětí, kdy se jedná o velmi umírněný thriller, a to i ve smyslu násilí, které je zde minimální. Ani ta psychologie moc nefunguje, jen ty postavy dokážou udržet vaši pozornost. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama