Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jasiska
  ****

  1.- 5. diel: Napínavý dej, dobre napísané dialógy, prekvapivo sympatické postavy - ak majú autori premyslené, kam vlastne chcú ísť, Crisis by sa mohol ukázať ako veľmi slušný seriál. 6.-13. diel: Hoci sa ukazuje, že to autori majú premyslené, dej nejako stagnuje a až tak ma to neberie ako na začiatku. Aspoň, že to ako tak uzavreli, keď ich už zrušili.(20.4.2014)

 • KevSpa
  ***

  Skrz naskrz průměrný thriller, který sem tam dokáže příjemně překvapit, ale jinak je to přehlídka klišé a většinou dost tupých dialogů. Ale zatím mě to i díky sympatickému hereckému obsazení celkem baví. První tři díly - 60% K mému překvapení se to po těch nemastných neslaných prvních dílech velmi slušně rozjelo a výsledkem se stala vcelku povedená napínavá podívaná, i přes to trochu překombinované finále. Jsem ale ráda, že zůstalo u jediné sezóny, ačkoli tvůrci by očividně rádi pokračovali dál, kdyby jim to stanice neutnula. 1. série - 70%(9.4.2014)

 • Laerry
  **

  Roztahání jednoho příběhu, který díky prominentním dětičkám nabízí spoustu možností, je více než dobrý nápad. Žádná epizodnost, jen gradující zápletka, která však začne postupně zabředávat do všech možných klišé a stupidity... Menší počet dílů není na škodu a ani nijak nevadí, že více se jich už ani nedočkáme...(17.8.2014)

 • MiGi87
  ****

  Konečně se kanál rozhodl to po půl roce dovysílat a můžu to zhodnotit jako celek. Jde o hodně slušný thriller, má to propracovaný scénář, chválím kvalitní herce, ne už tolik trochu levné efekty a vyjma slabšího zakončení si to po celou řadu udrželo vysokou úroveň. S bídou to dovysílali, takže s druhou řadou asi počítat nelze, na svém původním hodnocení ale nic neměním > 4*.(23.6.2014)

 • vitekpe
  **

  Dve hvezdy navic za skvostne vypadajici Gillian. Jinak ani nemam moc silu to komentovat...nejde o to, jak je to natoceny, ale je to naivita od a az do z, scenar pro debily. A kdyz uz, tak proc daji do hlavni role takovou nesympatickou osobu jako Rachael Taylor? Ach jo, kam se to ta Gilli zase dostala.(21.4.2014)

 • - První díl byl natočen v Los Angeles, zbytek byl nafilmován v Chicagu. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace