1.- 5. diel: Napínavý dej, dobre napísané dialógy, prekvapivo sympatické postavy - ak majú autori premyslené, kam vlastne chcú ísť, Crisis by sa mohol ukázať ako veľmi slušný seriál. 6.-13. diel: Hoci sa ukazuje, že to autori majú premyslené, dej nejako stagnuje a až tak ma to neberie ako na začiatku. Aspoň, že to ako tak uzavreli, keď ich už zrušili.(20.4.2014)

Skrz naskrz průměrný thriller, který sem tam dokáže příjemně překvapit, ale jinak je to přehlídka klišé a většinou dost tupých dialogů. Ale zatím mě to i díky sympatickému hereckému obsazení celkem baví. První tři díly - 60% K mému překvapení se to po těch nemastných neslaných prvních dílech velmi slušně rozjelo a výsledkem se stala vcelku povedená napínavá podívaná, i přes to trochu překombinované finále. Jsem ale ráda, že zůstalo u jediné sezóny, ačkoli tvůrci by očividně rádi pokračovali dál, kdyby jim to stanice neutnula. 1. série - 70%(9.4.2014)

• Laerry

Roztahání jednoho příběhu, který díky prominentním dětičkám nabízí spoustu možností, je více než dobrý nápad. Žádná epizodnost, jen gradující zápletka, která však začne postupně zabředávat do všech možných klišé a stupidity... Menší počet dílů není na škodu a ani nijak nevadí, že více se jich už ani nedočkáme...(17.8.2014)

Konečně se kanál rozhodl to po půl roce dovysílat a můžu to zhodnotit jako celek. Jde o hodně slušný thriller, má to propracovaný scénář, chválím kvalitní herce, ne už tolik trochu levné efekty a vyjma slabšího zakončení si to po celou řadu udrželo vysokou úroveň. S bídou to dovysílali, takže s druhou řadou asi počítat nelze, na svém původním hodnocení ale nic neměním > 4*.(23.6.2014)

• vitekpe

Dve hvezdy navic za skvostne vypadajici Gillian. Jinak ani nemam moc silu to komentovat...nejde o to, jak je to natoceny, ale je to naivita od a az do z, scenar pro debily. A kdyz uz, tak proc daji do hlavni role takovou nesympatickou osobu jako Rachael Taylor? Ach jo, kam se to ta Gilli zase dostala.(21.4.2014)

• - První díl byl natočen v Los Angeles, zbytek byl nafilmován v Chicagu. (M.B)