• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie / Drama / Romantický

Indie, 2016, 132 min

Další rodinné drama, kdy během setkání jejích členů vyplavou na povrch různé utajované skutečnosti. Ten tají to, a ten si nese v sobě roky zase něco jinýho, a další neřekl pravdu o onom, všichni jsou svým způsobem ublížení. Bylo to tu stokrát, tentokrát je to z Indie, ale nepřináší to vůbec nic zajímavého ani nového. Já jsem si to pustila v očekávání rozsáhlejší gay zápletky, která se nekonala, ale to je moje chyba. O komedii se moc nejedná, vtipnej je dědeček, to je milá postava a nesnesitelně vtipná je Tia, jinak to moc legrace není, spíš lehké drama.(18.6.2016)

Indie řízlá tak trochu starou školou zbytku filmového světa. Krásné vykreslení charakterů, celé rodiny na rozjezd, následná zápletka a úžasná gradace když se celá rodina má vyfotit a zdá se, že ne vše je tak pozitivní jak se na první pohled zdá... Následně režisér celé to více jak hodinu budované pozitivum nechá doslova spláchnout do hajzllu a nastolí těžkou depku, smrt, pláč, odcházení, zradu, pláč .... aby se nakonec vše vrátilo do maximálně sentimentálního konce...ty detaily, kamera, režie.... Miluju Indii, tohle jsem fakt užil. Jen samotná Alia je za 5 hvězdiček! :)(4.12.2016)

• Andrea1717

Zvláštny film, ale pre mňa nie v dobrom slova zmysle, téma rodiny, utajovania skutočností detí pred rodičmi a rodičov pred deťmi, všetkých pred pred všetkými, nepochopenie do toho rodinná tragédia, vzájomné obviňovanie, nepochopenie, zákernosti, zrada a na koniec zdanlivý happyending. Nie je to niečo čo ma oslovuje....(18.6.2017)

“Všetci robia chyby, no nikto neopúšťa rodinu.” Typická India plná rôznorodých emócii, avšak s minimom hudobno tanečných pasáži. Divák síce vzhliadne jednoducho podaný, rodinný príbeh, no ten je poprepletaný množstvom klamstiev, pretvárky, osočovania, bez akejkoľvek ochoty postaviť sa čelom k svojim vlastným prehreškom. Presne takýto sme “my ľudia”. Poukazovať na chyby iných, nám ide rapídne lepšie, ako čeliť tým svojim vlastným. Chcel som dať tri, no za to záverečné “vysvetľovanie” nezrovnalostí medzi postavami, plnom emócii + nečakaný zvrat, skrátka nemôžem inak. Krásny film, ktorý je komédiou veľmi okrajovo ..(29.8.2018)

+3* rodinné dramata založené na potlačovaných výčitkách tu najdeme na stovky a tohle je vyjímečné jen díky exotické lokaci. Proč bych se opakoval, když všechno vlastně napsala uživatelka bllm. Na indické poměry tentokrát tanečků bylo pomálo a lepší známku má jen díky poslední třetině, jinak je to zbytečně natahovaný film. [ PŘÍBĚH: 2 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](18.10.2016)