• Mr.Apache

Počínaje prvním dílem čtvrté řady nastává citelný pokles kvality na všech frontách a až do úplného konce seriálu se to nijak výrazně nezlepší. Vzhledem k tomu bych měl Silicon Valley ubrat minimálně jednu hvězdičku, ale kašlu na to. Jinak je hodnocení jednoduché: První tři série za slabší čtyři, poslední tři pak za silnější dvě hvězdy.(16.9.2020)

Čtvrtá série mě nejen nezklamala, ale naopak mám dojem, že se mi zatím líbila nejvíc. Zatímco předchozí řady měly poněkud pomalejší rozjezd, úvodní tři epizody čtvrté řady mě bavily velice velmi a celá sezóna mě ani chvilku nenudila, protože byla prošpikovaná skvělými momenty, v nichž hrál většinou prim Bertram Gilfoyle. Ano přiznávám, nejsem nezaujatý, Gilfoyle je mou nejoblíbenější postavou a v žádném případě nehrozí, že by ho na této pozici někdo nahradil.(1.10.2017)

Štvrtá séria je jeden skvelý diel za dielom. Postavy prechádzajú vývinom, ich fuck upy majú ďalekosiahlejšie následky a nastáva tu aj pár dejových zvratov. Náhoda a chaos sú často priamo úmerne priateľstvu a snahe preraziť či už ako hajzel, alebo dobrák. Silicon Valley sa tak pre mňa stáva štvrtou sériou prvotriednou záležitosťou so silným príbehom a s postavami, ktoré som si úprimne zamiloval. Teším sa na 5. sériu - 4. séria - 95%.(9.12.2019)

Po nářezové trojce trochu slabší série (ty liché mi asi sedí víc), ikdyž i tady se najdou luxusní momenty a plno skvělých nápadů (Dinesh a jeho holka, Hlavoun ve škole atd). Poprvé sledováno v originále.(22.8.2018)