Dallas: J. R. se vrací (TV film)

Dallas: J. R. Returns

USA, 1996, 120 min

Že si tvůrci Dallasu dokážou tak trochu udělat legraci sami ze sebe, to dokazuje i tento scénáristickými a filmařskými kvalitami nepříliš překypující film. Ale pobavil jsem se, Džejárův návrat byl opravdu triumfální, jako vzpomínka dobré, a protože madam nostalgie také zafungovala, nemám důvod jít s hodnocením níže než u seriálu.(9.1.2013)

• donkocicak

Všichni z nás se kdysi chtěli dovědět, jak to s J.R.em dopadlo... Vždyť otevřený konec posledního dílu Dallasu vyvolal mnoho otázek. Na ty se nám snaží odpovědět právě TV film J.R. se vrací. Stárnoucí herci Hagman a Duffy sice nedokáží obnovit ztracené kouzlo seriálu, i tak je to ale zajímavá podívaná...(22.8.2010)

• cariada

Další snaha vytěžit co se dá z uzavřeného seriálu. Pro fanoušky určitě potěšení pro odpůrce jen další osypky. Já patřil spíš k těm prvním. Kvalit seriálu to nedosahuje ani náhodou.(13.2.2010)

Pokračování legendy seriálu Dallas, nejsledovanější televizní show. Dallas - to byl prostě fenomén našeho mládí... Zveme všechny fanoušky Dallasu na stránky nově založeného českého fanclubu: http://www.dallasclub.cz Najdete zde vše ze zákulisí natáčení seriálu Dallas, připravujeme zveřejnění podrobných obsahů všech epizod. A budeme rádi, když nám pomůžete. Přidejte se k nám a staňte se členy Dallas fanclubu! Děkujeme Vám...(21.4.2014)

• Rhed

Nelze parazitovat na dobrém jménu. Larry Hagman sice pořád válí, ale na více než dva body to bohužel nestačí.(17.1.2009)

• - Posledný projekt spojený so značkou Dallas, na ktorom sa podieľal producent pôvodného seriálu Leonard Katzman. Zomrel dva mesiace pred premiérou filmu. (m.a.t.o.)

• - Prvý krát od roku 1989 sa natáčalo opäť na známej usadlosti Southfork. V posledných dvoch sériách sa totiž všetky exteriérové zábery ranča natáčali vo filmových ateliéroch v Kalifornii. (m.a.t.o.)