Dallas: Válka Ewingů (TV film)

Dallas: War of the Ewings

Scénografie:

Jack Marty

Kostýmy:

Janet Lucas Lawler

Komentáře uživatelů k TV filmu (12)

• Djkoma

Seriál nestačí tak se natočí film, který vlastně nepřináší nic nového...(4.2.2005)

• cariada

Pokračování legendárního seriálu, sice je to jen vaření z vody, ale pořád lepší než ty dnešní braky. Tenkrát hold byla jiná doba a nás ty seriály ještě brali.(13.2.2010)

• Danny F.

Ani seriál, ani film.(28.12.2010)

• Damielka

Jednu hvězdičku dávám za chvilku naděje, že JR je konečně po smrti. Byl to příjemný pocit, ze kterého jsem ovšem brzy vystřízlivěla. A druhou hvězdu za to, že jsem se u tohoto filmu tak svkěle pobavila komentováním přiblblostí. A že jich tam je!(21.1.2006)

Slabší než první film a navíc se strašně nelogickou dírou v ději. Každopádně se na to pořád fajn kouká, herci si to užívají a Larry je bourák. A ta hudba je naprosto geniální. Dallas opravdu není nijak zázračné dílo, ale já ho prostě mám rád, ale Válka Ewingů už je absolutně zbytečná a navíc hrozně křečovitá. 50%.(1.1.2019)

:o) hovadina na entou podobně jako celej serial a brak a 20 % to má zaslouženě ale musím dat tři hvězdičky :o)prostě to jinak nejde :o))))) :o))))(31.1.2009)

• Empire

Prostě Dallas.(7.1.2004)

• kubal18

He, he. Koukali jsme na to všichni..celá rodina. Ještě, že teď nezáleží výběr programu na jiných osobách.(21.1.2010)

• donkocicak

J.R. se vrací bylo poměrně slušné a i zajímavé pokračování Dallasu. Válka Ewingů je už bohužel jen křeč. Larry Hagman je skvělý jako vždy, ale nedokáže zachránit chabou zápletku...(22.8.2010)

• Havala

Několik dílů přilepených na sebe a je tu film. Z úcty k serii dávám dvě hvězdičky.(7.9.2012)

Nemůžu si pomoct, ale těch pět je za návrat J.R.(1.3.2009)

Pokračování legendy seriálu Dallas, nejsledovanější televizní show. Dallas - to byl prostě fenomén našeho mládí... Zveme všechny fanoušky Dallasu na stránky nově založeného českého fanclubu: http://www.dallasclub.cz Najdete zde vše ze zákulisí natáčení seriálu Dallas, připravujeme zveřejnění podrobných obsahů všech epizod. A budeme rádi, když nám pomůžete. Přidejte se k nám a staňte se členy Dallas fanclubu! Děkujeme Vám...(21.4.2014)