poster

El Condor Pasa (festivalový název)

 • Jižní Korea

  Kondoleun nalaganda

 • Jižní Korea

  콘돌은 날아간다

 • Velká Británie

  El Condor Pasa

Drama

Jižní Korea, 2012, 102 min

Režie:

Soo-il Jeon

Scénář:

Soo-il Jeon
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  ****

  Katolický kněz, který cítí vinu za smrt mladé dívky, je jedním z protagonistů tohoto filmu. Tím druhým je její starší sestra, která už je dospělá a s knězem se tu mimořádně sblíží. Ani mne nenapadlo, že dlouhá sexuální scéna, ve které figuruje kněz, může být ve filmu použita i jinak než jako kritika představitelů této instituce. Ostatně všechny záběry filmu jsou dlouhé a pomalé, tak ten sex sotva mohl být natočen jinak. Snad jen ta koncovka, co dala filmu název (takže Peru?) mi přišla slabší (90%).(12.7.2013)

 • H34D
  **

  Ano, chápu, když prožijete tak intenzivní tragédii jako je smrt v rodině, chováte se nějaký čas jako tělo bez duše. K čemu by ostatním režisérům stačilo 10 minut, Soo-il Jeon potřebuje asi 45. Vypráví neefektivními i neefektními prostředky, jeho film je k uzoufání natahovaný, nudný a prázdný. Jistý filozofický, resp. "přemýšlivý" rozměr je v té úmorné nudě příliš obtížné nahmatat. Oceňuji prožitou erotickou scénu, vcelku sympatický charakter kněze a emocionálně ovinutý závěr... 3/10(1.7.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace