Temný let (TV film)

Non-Stop

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2013, 85 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

• Segrestor

To je tak, když se při nákupu člověk překlikne a místo očekávaného titulu NON STOP s Liamem Neesonem dostane druhořadé béčko. Když už jsem to ale měl, nedalo mi to a trochu to proklikal do grandiózního finále, které by si nezadalo s Vorlíčkovo Arabelou. Nic, je to špatné. Nekoukat, nestahovat. Riskuješ znudění s fatálními důsledky. Lejzy Šubrt je naštěstí alespoň koukatelná, takže to je něco jako šémhamforsáž na cesty, aby se... aby se... zkrátka, aby se šlo líp.(29.3.2014)

Asistentka kontroverzného spisovateľa, ktorého sa po poslednej knihe pokúšajú zabiť, sa ocitá sama v ohrození, potom ako nastúpi na zdanlivo rutinnú cestu. Let sa však na poslednú chvíľu mení, lietadlo je poloprázdne a okolo nej je až priveľa podozrivých ľudí. Príjemný thriller s peknou hlavnou hrdinkou, odohrávajúci sa prevažne na palube lietadla. Nie je to síce nič originálne a s podobnou témou i priestorom už pracovalo viacero filmov, no moja zvedavosť sa aktuálne zameriava na rovnomenný thriller s Liamom Neesonom, ktorý sa má objaviť onedlho.(9.1.2014)

• Wacoslav1

Dejte bacha. Jak píše kolega Segre tohle opravdu není ta pecka z Liamem Neesonem, tak pozor na to.20%(22.4.2014)

• Rodriguez

Temný let je levným televizním zpracováním, který nepřekvapí naprosto ničím a je průhledný od samého začátku. 20%(29.10.2017)

• tuntavala

Vysoky podpatek.(29.9.2018)

• mirra66

Nuda, dokázal jsem sledovat prvních 30 minut, pak už to nešlo, takže sice nevím o čem to je a jak to dopadlo, ale nijak mi to nechybí. Doporučuji těm, kteří nemohou usnout, počítat ovečky je nebaví a prášky na spaní nechtějí užívat (při podívané na tento snímek, určitě usnou bez problémů). Vyloženě odpad to není, takže tomu dávám poctivých 10%.(1.7.2017)

• Renie42

Bylo to divný.(10.7.2017)

Příběhy mnohých postav tak nějak začnou a skončí dřív, než se rozvinou... Chybí mi nějaké pojítko. Když už je film v mnoha věcech doslovný a přímý, rozhodně nehraje na nevysvětlenost příběhu, ráda bych v tak dlouhém filmu viděla víc pojítek a vysvětlivek.(12.7.2017)