poster

Temný let (TV film)

 • USA

  Non-Stop

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2013, 85 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

 • Segrestor
  **

  To je tak, když se při nákupu člověk překlikne a místo očekávaného titulu NON STOP s Liamem Neesonem dostane druhořadé béčko. Když už jsem to ale měl, nedalo mi to a trochu to proklikal do grandiózního finále, které by si nezadalo s Vorlíčkovo Arabelou. Nic, je to špatné. Nekoukat, nestahovat. Riskuješ znudění s fatálními důsledky. Lejzy Šubrt je naštěstí alespoň koukatelná, takže to je něco jako šémhamforsáž na cesty, aby se... aby se... zkrátka, aby se šlo líp.(29.3.2014)

 • George Stobbart
  ***

  Asistentka kontroverzného spisovateľa, ktorého sa po poslednej knihe pokúšajú zabiť, sa ocitá sama v ohrození, potom ako nastúpi na zdanlivo rutinnú cestu. Let sa však na poslednú chvíľu mení, lietadlo je poloprázdne a okolo nej je až priveľa podozrivých ľudí. Príjemný thriller s peknou hlavnou hrdinkou, odohrávajúci sa prevažne na palube lietadla. Nie je to síce nič originálne a s podobnou témou i priestorom už pracovalo viacero filmov, no moja zvedavosť sa aktuálne zameriava na rovnomenný thriller s Liamom Neesonom, ktorý sa má objaviť onedlho.(9.1.2014)

 • Wacoslav1
  *

  Dejte bacha. Jak píše kolega Segre tohle opravdu není ta pecka z Liamem Neesonem, tak pozor na to.20%(22.4.2014)

 • Rodriguez
  *

  Temný let je levným televizním zpracováním, který nepřekvapí naprosto ničím a je průhledný od samého začátku. 20%(29.10.2017)

 • tuntavala
  *

  Vysoky podpatek.(29.9.2018)

 • mirra66
  *

  Nuda, dokázal jsem sledovat prvních 30 minut, pak už to nešlo, takže sice nevím o čem to je a jak to dopadlo, ale nijak mi to nechybí. Doporučuji těm, kteří nemohou usnout, počítat ovečky je nebaví a prášky na spaní nechtějí užívat (při podívané na tento snímek, určitě usnou bez problémů). Vyloženě odpad to není, takže tomu dávám poctivých 10%.(1.7.2017)

 • Renie42
  *

  Bylo to divný.(10.7.2017)

 • AndílekK.
  ***

  Příběhy mnohých postav tak nějak začnou a skončí dřív, než se rozvinou... Chybí mi nějaké pojítko. Když už je film v mnoha věcech doslovný a přímý, rozhodně nehraje na nevysvětlenost příběhu, ráda bych v tak dlouhém filmu viděla víc pojítek a vysvětlivek.(12.7.2017)