poster

Rusty

 • USA

  Rusty: A Dog's Tale

Rodinný

USA, 1998, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Stegr
  *

  20% - Hloupé a zbytečné, ale za zvířátka tomu trochu přilepším...(2.2.2008)

 • Deimos
  odpad!

  TV/// Obsazení 1/10 Děj 0/10 Hudba 3/10 Efekty 4/10/// +dvě mluvící želvičky, taky mám doma jednu, ještě jednu k nim a jsou z nich čtyři želvý ninžové a nebo čtyři mušketýři a nebo je z nich dobrá želvý polívka -věková hranice je tak 6 let, ani mi nevadilo, že zvířátka mluví, po pěti pivech mluví všechny zvířátka, ale vadila mi naprostá demence a pitvoření herců, přiznám se, poprvé jsem nějaký film přetáčel/// "Haf haf, kikiriký, mňau mňau, béééé, bůůůů, chrocht, blééé" toto prosím nejsou zvířecí zvuky ve filmu, tam zvířátka mluví, tohle byl jen pokus o správný dabing./// Celkem 15%/// PS: jestli vám poslední souvětí nepříjde vtipné, vězte, že jsem s vámi zajedno, ale pořád je to vtipnější než tento film.(7.2.2009)

 • Colonist
  *

  Typický film pro děti (ne, to není rodinný film, to je film pro děti), kterých jsou mraky. Starší diváci budou možná u tohoto filmu zvracet, ale malým dětem se to určitě bude líbit. Jinak nenechte se nalákat na slibné herecké obsazení, které je zde uvedeno - já jsem čekal, že ve filmu uvidím Boba Goldthwaita (Zed z Policejní akademie) a Suzanne Somers s Patrickem Duffym (Carol a Frank ze seriálu Krok za krokem). Nic z toho se ale nestalo. Oni sice v tomto filmu vystupují, ale pouze v originální verzi - dabují některá mluvící zvířata. No, děckám se to tedy asi líbit bude, ale i tak pro ně existují mnohem lepší filmy.(2.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace