Tajemná odhalení

Carlos Osorio

Kostýmy:

Tina Zepeda
  • Hollohlaway

Slabý průměr z kabelové produkce, který na odpoledne celkem vystačí, ovšem za vlasy přitažené chování postav, dialogy, a nakonec i celý scénář je spíš zklamáním. Rádoby thriller, který nudně buduje zápletku, aby na konci vše vyšumělo.(2.1.2015)

Průměrný krimi snímek, který nenabídne nic nového. Jako oddechová jednohubka Gone Missing funguje dobře, ale víc by od toho divák čekat neměl .. 5/10 = 50%(6.10.2013)

• arcticsky

Příklad, jak nesmírně nudně se dá natočit kriminální film....(3.1.2015)

Přestože jsem si myslel že tobude odpad!, rozhodl jsem se na to podívat. Chvílemi tedy příšerná nuda, ale jinak v poho, přemýšlel jsem nad 4mi*, ale přistoupil jsem k 3*. 69%(9.5.2015)

Zcela náhodně viděno v TV a je nutno dodat, že napětí ke konci je velmi stupňováno a do poslední minuty nemáte jasno, co se vlastně stalo. Tu velkou zoufalost a beznaděj, kdy rodič nevi, co je s dítětem pochopí opravdu jen ti co mají děti.(5.10.2016)