poster

5 Flights Up

 • USA

  Ruth & Alex

 • Velká Británie

  Ruth & Alex

Drama

USA, 2014, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • spaceboyCZ
  *****

  Neuvěřitelně milý film, který pohladí srdce i duši. Diane a Morgan jsou naprosto dokonalý pár, jakoby spolu žili odjakživa. Trošku hloupá mi přijde dějová linie s "teroristou", nicméně zřejmě ukazuje na povrchní společnost zblbnutou předsudky a ovládanou masmédii. Nevadí, tento film je hlavně o Ruth a Alexovi a jejich neniternější lásce.. Hvězda na víc za to, že je tento film zbytečně opomíjen.(14.12.2015)

 • ABLABLABLA
  **

  "I'd like to worry, it keeps me calm." Ach jo.. vypadalo to na fajn pohodu za 3*, z které se bohužel postupem filmu stala nudná šeď jako na zdech jejich bytu a ani to přemalování na bílo na konci tomu nepomohlo. Nejde o to, že se tam nic neděje... i takové filmy jsou fajn, jde o to, že se tam VŮBEC nic neděje a slyšíte furt dokola to samé... pořád dokolečka, prodat/neprodat, terorista aneb má bombu či nemá bombu/neterorista abeb USA ze všeho dělá big deal, bude pes chodit/nebude pes chodit... aaaaa to jsem právě vylíčila 3 základní body snímku. Hádejte, jak to asi skončí... 2,5*(31.7.2015)

 • Aljak
  **

  Spočiatku to vyzeralo celkom zaujímavo, ale napokon celý film len o tom istom dokola a dokola - dilema dvoch starcov medzi novým a starým bytom, do toho chorý pes a nebezpečný "terorista". Zatiaľ čo postava umelca Alexa bola pre mňa naozaj sympatická, tak o postave Ruth sa to nedalo povedať ani zďaleka. Neviem či je to mojou prirodzenou averziou voči Diane Keaton, ale celé jej správanie a argumentácia prečo sa sťahovať mi liezli hore krkom. Najsilnejšou súčasťou príbehu boli napokon retrospektívne spomienky manželov, kiežby ich bolo viac! Ale inak nič moc, "zápletka" úplne oničom.(22.8.2015)

 • sochoking
  **

  No najprv to vypadá, ako výborná pohodová oddychovka na nedeľu za 4*, ktorá postupne prechádza tým neustálym handrkovaním sa o byt do trojhviezdičkového levelu, kde sa bohužial neohreje dlho, pretože mi už vysielanie o teroristovi, ako i upišťaná Lily, začali piť krv, až som dokonca premýšľal nad odpadom!(19.7.2015)

 • DEXTER099
  ***

  Film o jedné manželském páru,který by rád prodal svůj byt v New Yorku,ale jak se blíží doba kdy by měli jít do nového tak si postupně začínají uvědomovat ,že v životě záleží na důležitějších věcech než mít nový byt když nám stačí ten co máme.Příběh mě téměř neoslovil,ale za Morgana Freemana,který tomu dává alespoň nějakou duši dávám celkově 50% a tři hvězdy.(17.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace