Anomálie

Scénografie:

Paul Burns

Kostýmy:

Andy Blake

Vyprdnem to tu trochu navrch, keď už sa tu všetci tvária tak prevelice kyselô. Somerhalder je síce pomerne úbohý pičus, načo je rola úlisne nagelovaného afektovaného gejíka, ktorý zrovna zo cviku pohotovostne vymlaskol troch, štyroch bezzubých dôchodcov mlaskajúcich blažením polievku s párkom vskutku ideálna. Clarke, otravný šmudla, ktorý sa pre zmenu 97 minút tvári akoby ho pravidelne vynechávali v rade na pich pri grupáči. Holt, ťažký je život, keď sa z omamného ópiového delíria vynáraš raz za pár dní a aj to len na štvrťhoďku. Vravím to tu otvorene, keďže s hlavnou postavou a Hendrixom zdielame podobnú empirickú skúsenosť. Čo mi ale nedá nevyzdvihnúť je sexuálny výkon Alexis Knapp, ktorej po dostatočne krátkom uvážení porota associácie associálov udelila 3 oskáre, teda plný počet pri kompletnom upotrebení jednotlivých aktívnych otvorov. Bolo nameraných ťažko uveriteľných 77 hulkokotov na jednu meganfox.(25.7.2016)

• Guran

Co se zde dá vychválit? Možná tak bojové scény. Ty se opravdu povedly, jinak herečtí představitelé a samotný film je jedno velké béčko. Hlavně divadlo Noela Clarkea, který dokonce se ujal režie. Opravdu s*ačka, která se ze začátku vyvíjela na pěknou podívanou, ale byla pohřbena svou béčkovostí a nepřekvapivými zvraty.(14.8.2015)

Skvělý filmeček o tom, že Ryana ovládá jiná osoba a on se vždy probere jen na 10 minut. Ve filmu jsou parádně udělány bojové scény a když do toho hraje vždy ten skvělý song, je to paráda. Příběhe se mi celkově líbil a bylo fajn vidět jednou Noela Clarka i ve filmu, doposavad jsem ho znal pouze z Doctora Who. Ian Somerhalder se tentokrát představil v záporné roli a celkem dobře ji zvládl. A Alexis Knapp byla skvělá a to, že je kočka víme už dávno. :-)(20.1.2016)

• 666Carnage

Tak tenhle film měl docela potenciál a mohlo to být slušné sci-fi ale skutek utek. Ovládání myšlenek nebyl špatný nápad ani to provedení. Dobrá vidina budoucnosti ale scénář je chaotický a celý je to natočený tak prapodivně. Všechny bitky jsou ve slowmotion a konec byl jasnej a předvýdatelnej prostě je to škoda. 35%(9.1.2015)

• Pitryx

Tak jak to zpočátku vypadalo nadějně, tak jsem se po více než půlhodině začal nudit, a v polovině to vypnul. Do konce jsem se podíval, až když jsem měl jinou práci, a sledoval to jen jedním okem. Pár záběrů z budoucnosti, a pak guláš nad guláš. Pořád dokolečka totéž a totéž. Pro mne naprostá blbina tak za desítku s bídou.(10.5.2017)

• - Ryan (Noel Clarke) opět procitá, tentokrát po té, co si sám nasadil pouta. Vejde do laboratoře, kde ho překvapí a zajmou. Dívá se na mobil, který mu ukazuje zhruba tři minuty, než opět nebude sám sebou. Dalších minimálně patnáct minut se však nepromění. (Geriel)

• - Policisté ve filmu používají automobily britské značky Lotus model Evora. (rainman93)

• - Spoiler: Než Ryan (Noel Clarke) zastřelí staříka, jež ovládal jeho mysl, dívá se na odpočet na mobilu, který mu ale ukazuje méně sekund, než je reálná doba ve filmu, kdy ještě zůstane sám sebou. (Geriel)