Maturitní večírek (festivalový název)

• Švédsko

Studentfesten

• Švédsko

Dom skulle vilja vara som oss

(pracovní název)

Komedie

Švédsko, 2013, 99 min

Celý film je vlastně série nejrůznějších scének, která celou dobu baví. Všechno se na sebe postupně nabaluje, aby to celé vyvrcholilo na konci večera. Za mě povedená pohodová komedie, která mladé musí bavit.(30.4.2018)

Nakonec nečekaně příjemnej komediální zážitek. Trošku jsem se bál, aby se nám tady nevystavovala trapná odnož humoru s ohledem na název a tedy věk hlavních postav, ale film je příjemná kombinace naprosto šílených situací, pohodový atmosféry a romantiky.(5.10.2014)

Severský filmový podzim 2014 / Překvapivě příjemná záležitost.(16.10.2014)

Pohodová teenagerovská komedie, podobně jako ty americké nabitá optimismem, proto jí dopřeju ty 4*, ostaně je to nejlepší film, co jsem za večer viděl. Kromě toho nabídne i nemálo vtipnejch scén, ale stejně tak i ty přehnaný a ujetý. ["EN" sub](28.12.2014)

• - V červeném autobuse, ve kterém kluci jezdí, je stará plechová reklamní cedule na Staropramen s českými popisky. (IQ Tiqe)

• - Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna krátká scéna. (Cheeter)