Súkromný detektív prichádza do mesta, v ktorom má riešiť nový prípad. V miestnom bazáre získa od majiteľky knihu, ale ona ho varuje pred jej čítaním, pretože je vraj veľmi nebezpečná. Detektív však varovanie ignoruje a rozhodne sa knihu prečítať. Začína sa strašidelný príbeh o vlkolakoch a aj keď to znie neuveriteľne, nie je to príbeh vymyslený, ale skutočný. Ľudia, ktorí sú počas dňa v ľudskom tele a v noci sa premieňajú na vlkolakov, sa vydávajú kempovať, ale ešte netušia, že sa medzi nich infiltroval človek, ktorý ich chce všetkých navždy zničiť. (Marceloo)

Marceloo

Súkromný detektív prichádza do mesta, v ktorom má riešiť nový prípad. V miestnom bazáre získa od majitelky knihu, ale ona ho varuje pred jej čítaním, pretože je vraj velmi nebezpečná. Detektív však varovanie ignoruje a rozhodne sa knihu prečítať. Začína sa strašidelný príbeh o vlkodlakoch, a aj keď to znie neuveritelne, príbeh nie je vymyslený ale skutočný. Ludia, ktorí sú počas dňa v ludskom tele a v noci sa premieňajú na vlkodlakov, sa vydávajú kempovať ale ešte netušia, že sa medzi nich infiltroval človek, ktorý ich chce všetkých navždy zničiť. - Ako môže niekto byť tak retardovaný a používať digitálnych vlkodlakov keď má celkom schopné masky? Možno som sa vyjadril trochu silno, ale Tony Jopia, ktorý tento rok pracuje na troch hororoch, ma týmto velmi nahneval. Musím uznať, že si vybral zaujímavé spracovanie deja. Všetko je však preplnené digitálnymi efektami, a tak to celkovo neurobilo velmi dobrý dojem. O dejovej línii sa tu velmi hovoriť nedá, pretože takmer celý dej sa odohráva v minulosti, a tým, že ukazuje rôzne miesta naraz, sa stáva velmi chaotickým. Herecké výkony sú strašné a britská angličtina totálne odporná. Keď už chcem mať vo svojom horore každú chvílu nejaké prsia, nájdem si aspoň nejaké schopné lahké ženy zo zariadení pre potešenie osamelých pánov a nie partiu nechutných obtlstnutých žien. Prekvapivo je tu však velmi dobrá kamera a ešte viac prekvapivo parádna hudba. Očakával som absolútny nezmysel C-kategórie, ale nakoniec to dopadlo o niečo lepšie. + herec z The Woman in Black ()