Gamshijadeul

감시자들

Cold Eyes

Thriller / Akční / Krimi

Jižní Korea, 2013, 119 min

Eui-seok Jo, Kin-yee Au (původní scénář), Nai-hoi Yau (původní scénář)

Byeong-seo Kim

Nejlepší Asijský thriller,co jsem kdy viděl! Od začátku do konce napínavá,strhující a adrenalinová jízda jako prase! Postavy jsou velmi sugestivní,obzvlášt záporáci,to co předvedl Woo-sung Jung, si zaslouží oscara, tak inteligentního,perfektního záporáka jsem neviděl ani nepamatuji a po dlouhé době vyšetřovatelé nejsou žádní neschopní amatéři a předvádějí vskutku precizní práci. Akce je srdcervoucí a vzrušující a veškeré naháněčky,bitky,likvidace jsou perfektně natočené, ale to co mě dostalo do kolen je scénař, takové množství nápadů,vychytávek,zvratů, co jsem měl možnost ve filmu vidět se jen tak nevidí. Excelentní,inteligentní thriller a má nová srdeční záležitost!! Teď už musím odejít, jdu si to pustit znova! 100%(12.11.2013)

Samotný tento film mě zcela pohltil. To prostředí se mi velmi líbilo a atmosféru jsem hltal jako blázen. Hlavní záporák naprosto skvělý. A novicka v podání Hyo-ju Han hodně okouzlující, líbila se mi snad ve všem co zde provedla. Potěšilo mě, že film nehraje vše jen na vážnou notu, je v tom snaha o humor a jedna scéna mě vyloženě hlasitě rozesmála. Vizuálně moc fajn, nájezdy, prostřihy, to mi sedlo. Čím více se blížilo finále, tím více tam bylo dějových chybek, ale protože mě to i tak zcela ohromilo, tak jsem na téměř maximálním hodnocení. Jen mě trochu užíralo, to jak se v tom pořád vše čísluje. Moje deváté titulky k filmu - viz můj profil. 9/10(31.10.2013)

Nevím, jestli je to tím, že jsem měla velká očekávání, ale jsem trošku zklamaná. Herecky to bylo sice výborné, ale to už člověk tak nějak tuší, když si přečte obsazení. Woo Sung Jung byl jako záporák perfektní. Tím, že toho jeho postava moc nenamluvila, ještě víc vyniklo jeho charisma. Hyo Ju Han mám ráda především pro její všestrannost. I když jsem ji viděla už v několika filmech a seriálech, přišlo mi, jako bych se dívala na novou herečku. Je prostě pokaždé úplně jiná. A do třetice, Sol Kyung Gu, kterému podobné filmy svědčí. Horší už je to se scénářem, který měl podle mě slabší místa. Některé scény byly dost nedomyšlené, až hloupé. A občas jsem měla co dělat, abych udržela pozornost. Jako celek je to lehce nadprůměrný film, na který možná ještě jednou, dvakrát kouknu. 3,5*(11.8.2014)

Není to tak dobré jako původní film Eye in the Skye, ale snaží se mu to přiblížit. Realistický look a kameru vystřídala stylovost a akce. Cameo Simona Yama, který hrál velitele v Hong Kongském filmu, velice potěšilo.(4.11.2013)

Na Jižní Koreu průměr. Solidní herecké obsazení. Potěšila mě Han Hyo Joo.(24.10.2014)