"Spiderman mlátí Avengers v bance na jedenadvacátý." Na dalšího z rodu Spidermanů jsem se docela těšil, protože dopředu signalizoval pavučinami, že mě bude chtít bavit. A snažil se docela hodně, ale bohužel mu to moc nešlo. Přesto bych chtěl tu snahu ocenit. Jinak mě daleko víc bavil padouch z donucení pan Toomes a manýry divné studentky Michelle. Na druhou stranu mě hodně štval tlustý sekretář Ned. Ten byl tak trapný, že jsem na to nedokázal zapomenout, ani když Ramones rozdupali svůj Blitzkrieg Bop. Asi jsem měl zapnutý protokol pokročilého diváka a nedokázal jsem ho vypnout.(8.3.2018)

• Dajman

Ako by som začal. Asi najhoršie spracovaný Spider - man akého som kedy videl. Prvá scéna bomba, hovorím si bude to dobré. Ale následne som rýchlo vytriezvel keď som sa v nasledujúcich scénach potýkal s puberťackym klišé ktoré je všade. Navyše aj s multikulty v akcii. Samozrejme že jeho frajeročka musí byť černoška. Samozrejme že jeho kamoš nemôže byť tiež normálny beloch. Musí to byť tučný indo-čínaň. Aby si na tom slniečkári mohli honiť svoje kokoty. Tá škola mi prišla ako záchytný tábor pre utečencov. Bolo tam fakt všetko. Keď je to takto v Amerike na stredných školách, tak im niet čo závidieť. Len tak ďalej. Vymývajme deťom mozgy. Bože. Tento svet sa rúti k záhube. Jedna hviezdička za akčnú kameru a Tonyho Starka. A keď to takto pôjde ďalej, neviem či budú filmy od Marvelu ešte pozerateľné. -_-(29.3.2018)

V pořadí druhý restart série je celkem příjemné překvapení. Herecké obsazení je celkem obstojné a vítám návrat spíše ke komiksové verzi, ale moc se mi nelíbí, že se z filmu stal takový malý Avengers. Někdy mi přišlo, že spíš koukám na Iron Mana, než na samotný příběh Spider-Mana. Ale chápu, že se propojuje Spidey s Universem, jakožto bylo v Captain America: Civil War.(6.4.2018)

Upřímně si myslím, že Marvel Studios tomuto filmu ublížilo. Necítím tu snahu udělat, co nejlepší film. Cítím spíš snahu vydělat co nejvíc peněz a nikoho při tom moc nenaštvat. Nevidím žádnou viditelnou vizi, žádný risk, žádný pokus o to, natočit něco opravdu výjimečného. Spider-man od Raimiho je 15 let starý, a pořád má co říct. Bojím se, že na tenhle film si za pět let už nikdo nevzpomene.(9.4.2018)

V prvej polovici neznesiteľná nuda líčiaca šaškovanie stredoškoláka Petera P. sa niekde v druhej polovici preklopila do solídneho zápasu medzi Spidermanom a Supom (Vulture) ktorého si Keaton parádne užíva. Nečakal som veľa a dostal som aj tak menej než som čakal. To aj ten Amazing Spiderman 2 ma bavil lepšie než Holland. Takže od odpadu tento filmársky "počin" zachraňuje len perfektný Keaton z ktorého ma miestami striaslo a zopár slušných akčných scén. 3*** a to som až príliš veľkorysý.(9.4.2018)

• swn

Ďalší diel z nekonečnej série telenovely Avengers a spol., ktorú od povestných juhoamerických cajdákov odlišuje snáď už len stopáž a rozpočet. Nevyžaduje mozog k sledovaniu len zaťaté zuby snažiace sa o vypnutie logického myslenia. Cieľová skupina 8-12 ročných ju snáď ocení. Pol hviezdičky za Ramones a pol za ako vždy skvelých 3D animátorov.(20.4.2018)

Tento film mě velice zaujal protože Spiderman je můj druhý nejoblíbenější superhrdina. Tom Holland mě docela překvapil protože jsem si donedávna neuměl představit jako Spidermana nikoho jiného než Tobeyho Maguira. U filmu jsem se ani chvilku nenudil. Film je akční, má dobré obsazení. Byl jsem rád že se ve filmu objevuje Tony Stark který Peterovy Parkerovy pomáhá a vyrobil mu také spidermanský oblek. I přes toto je pro mě první trilogie o trochu lepší.(29.4.2018)

Film zapadá do filmového vesmíru Avengers. ve filmu je zhruba to, co čekáte, jako comicsovka ničí nepřekvapí. Triky nejsou nic úchvatného, kromě Spider-mana tam nejsou žádné charaktery postav. Film je moc dlouhý a na konci už jsem se nudil. (2D dabing) Rozpočet: $ 175 miliónů, Tržby: $ 880,166 miliónů.(4.5.2018)

• BORKLASER

Nejslabší verze Spidermana kterou jsem viděl.Parker je prostě jen dítě co se honí za tím aby byl avenger a pořád leze za Starkem,vše za něj dělá jeho oblek,herec není špatnej ale co ta jeho Teta...asi nejlepší z celeho filmu byl záporák.Navíc člověk po tolika rebootech teto serie nějak ztrácí zájem o dalšího spidermana a spiderman se mi sám o sobě znechutil.(8.6.2018)

Nový S-M je super, už sme ho videli v CA:CW. Ale film pre mňa veľmi nevyšiel. Nudný záporák :/. Neprišiel som tomu jednoducho na chuť. 3*.(14.6.2018)

Stark Spider-Manovi: ,,Ak si bez obleku nikto, tak ho nesmieš mať”(30.6.2018)

• panfilmu

Škoda, že nejsem v pubertě, třeba bych to pochopil a dal víc hvězdiček, ale to se nestane ! Chtěl bych říct, že nechápu proč někdo natočil obsah svých střev v záchodové míse a dal tomuto výkalu název SPIDERMAN HOMECOMING. Ale já to chápu, PRACHY. Už nejde o pobavení diváka a o dobrou zábavu, už jde jen o peníze a je jedno, že to bude sračka, on se na to vždycky nějákej blbec podívá, akorát, ž eten blbec jsem byl já a ty dvě hodiny života mi už nikdo nevrátí, ale to mi patří, vždyť jsem to čekal !!! Byl to velmi slabý příběh s hodně špatným hereckým osazením v hl. roli. M. KEATON byl v celku dobrý, ale on je taky herec, takže i ve sračce, on umí plavat. Robert DOWNEY JR. Ten to snad dělal jen pro prachy a Marisa tomei, ta už je asi ráda za každej štěk. Na tom filmu mi přišla dobrá jen závěrečná scéna, tím myslím zatmívačku a tytulky. Prostě kluk co ho kousl pavouk, ale hlavní je maturitní ples a láska k mulatce, co je dcerou záporáka, tak tahle zápletka, mi došla asi po 10min. filmu. Trochu se to kolem těch superhrdinů od MARVELu zhatilo a sklouzlo to někam, kam nemělo.(8.7.2018)

První polovina mne bavila velmi, potom už to začínalo trochu pokulhávat, ale přesto je Spider-Man: Homecoming svěžím, koukatelným a hlavě odpočinkovým filmem. Marvel se konečně zcela ponořil do žánru, který mám s komiksy spojený především - totiž zábavu. Režisér se přitom vyhnul většině prvoplánových a předvídatelných rádoby vtípkům a tak se na film dá v klidu koukat. Tento Spider-Man je mi rozhodně příjemnější než uplakaný Andrew Garfield. Přestože chápu, že kvůli provázání Spider-Mana s Avengers a posunu děje bylo třeba umístit do filmu Roberta Downey Jr., přijde mi, že to tentokrát trochu odflákl a za mne tam nakonec ani snad být nemusel, a příběh by obstál i tak. Za to, že film nerestartuje Spider-Mana zase na začátku, je zábavný, vtipný, koukatelný (ze všech verzí mne zatím bavil nejvíc, ale možná jsem byl jen ve správném rozpoložení na odpočinkový film) plus za to co jsem napsal výše, dávám za sebe 85%.(21.7.2018)

Ty vtípky Petera jsou vhodné akorát tak pro puberťáky, což je logické vzhledem k jeho věku, ale mě jaksi moc nebavilo to pořád poslouchat. Další americká klasická oblíbená kravinka je, jak má nějaký mladý kluk nějakého tlustého kámoše, který je míšenec, outsider apod. (nic proti míšencům, ale musí se prostě od ostatních co nejvíce odlišovat), ale za to musí mít nějakou fantastickou vlastnost, ke které běžně člověk musí dopracovat až za mnoho let - tady je to expert přes software a dokáže hacknout Starkův oblek..totální blbina. Co se mi však líbilo a přišlo mi to naopak výjimečné u tohoto filmu, byl vztah Petera k padouchovi Vulturovi. Nebylo to jako vždy, kdy se oba dva nenávidí, nebo ten hodný vždy musí ušetřit toho zlého, ale zlý už toho hodného neušetří. Tady padouch je schopný po tom všem říct, ať se Peter vrátí domů. Za to respekt, že si udržel svou osobnost :-)(31.7.2018)

Asi za mě nejlepší Spider man. Ten co mlátí Avengers, přiváže je sítí a ještě do toho napíše policajtům vtipný vzkaz. Proč ne.(7.9.2018)

teenegerovské, napínavé, v dobrém tempu ♣(13.9.2018)

Dvě hodiny plné zábavy a akce vám utečou jako voda. Celkové zpracování kostýmů a efektů je na špičkové úrovni, přesně jak jsme od Marvela zvyklý. Z tohoto hlediska se bude bavit, troufnu si říct, každý. ————————————————- SPOILER ALERT ————————————————- Co na tom, když je celý příběh nedotažený? Spiderman byl vždy o akci a ať už se nám to líbí nebo ne, taky o lásce, kdy byla exponovaná postava vržena do víru děje a Spiderman, jako samozvaný hrdina ji musel zachránit. Nebránil bych se změně, nicméně přijde mi, jakoby se o to tvůrci pokoušely zas a znovu. Nic proti tomu. Ale ve chvíli, kdy se dozvídáte, že vlastně ten největší záporák je otec Parkerovi lásky, těšíte se na pořádnou akci a nějaké fenomenální rozuzlení, moment, kdy se dívka všechno dozví, včetně Peterova tajemství. Ale ono nic. Spidy padoucha dopadne, dívka odjíždí na “venkov” a skromňouš Peter už ani nechce být členem Avengers. Přijde mi to trochu laciné a odevzané, což je škoda, protože až na ten, za mě spackaný, závěr, jsem se bavil.(24.9.2018)

• Embolo45

Jako fakt?? Co třeba aby příště Spideyho hrála rovnou nějaká rachitická transka. Tohle ne , to ne a ještě jednou ne. Nejhorší zpracování Spidermana - a to říkám jako jeho fanda(29.9.2018)

Přestože byl velmi vychvalován, já jej sledoval se skepsí, už jen proto, že většina mnou viděných superhrdinských snímků se mi nelíbila a z MCU si nepamatuju na jediný skutečně dobrý film (čest budiž alespoň průměrným výjimkám jako IM III nebo BP). Tento Spider-man si ale mé srdce získal. Možná je to tím že se mi často hne srdíčko když vidím komedii o trampotách svojí sociální bubliny a přestože život amerických teenagerů (minimálně ten prezentovaný filmem) je odlišný od toho našeho ("Dáš si bourbon, neno skotskou?" "Nn, ne..." "Správná odpověď") stále tam jsou dva weirdos z nichž jeden kurva staví z lega hvězdu smrti, hot chick as crush, Zendaya jako naprostý asociální pošuk, naprostý idiot z Bollywoodu, etc. inu prostě středoškolní charaktery převedené do spider-manovského hávu. Prostě skvělý. Dost tomu přidává i to že záporák tentokrát není nějaký náhodný magor kterého Feige vyhrabal z odpadiště komiksů, ale postava s osobností, dost zajímavá, zvlášť když zvážím jak si Vultura pamatuju z komiksů (uchylný dědek s křídlama. Film má sice jednoduchý příběh, stále ale zajímavější než klidně celá Infinity war a nejaké to ústřední téma kdy se Pete snaží dokázat Tonymu (který je konečně zajimavou postavou) že na to má, je k nezaplacení. Má sice cool oblek, který udělá vše za něj, ten mu ale tvůrci prozíravě na finální fight odeberou, což skvěle rozvíjí původní téma (pokud jsi bez obleku nic, neměl bys ho nosit). Takže prominu i častou neprokreslenost, či nevyužití postav, vynechaní J.J.Jamesona!!?! nebo až přílišného používání stereotypů a mnoha zbytečných odkazů na MCU (třebaže vloupačka Avengers se povedla). Ale čert vem to všechno, tento film byl dobrej na to o čem je a co se tam děje. A v jedný z těch učeben byl vystaven Kafka, už jen toto je skvělý 😅(8.11.2018)

• Appleby

Tak tohle mě opravdu hodně minulo.... Na tohle už jsem prostě nejspíš moc starej. Ocenil bych to asi jen kdyby mi bylo zhruba 12....(2.12.2018)

1 12 22 33 40 41 42 43 následující >>