"Spiderman mlátí Avengers v bance na jedenadvacátý." Na dalšího z rodu Spidermanů jsem se docela těšil, protože dopředu signalizoval pavučinami, že mě bude chtít bavit. A snažil se docela hodně, ale bohužel mu to moc nešlo. Přesto bych chtěl tu snahu ocenit. Jinak mě daleko víc bavil padouch z donucení pan Toomes a manýry divné studentky Michelle. Na druhou stranu mě hodně štval tlustý sekretář Ned. Ten byl tak trapný, že jsem na to nedokázal zapomenout, ani když Ramones rozdupali svůj Blitzkrieg Bop. Asi jsem měl zapnutý protokol pokročilého diváka a nedokázal jsem ho vypnout.(8.3.2018)

Asi za mě nejlepší Spider man. Ten co mlátí Avengers, přiváže je sítí a ještě do toho napíše policajtům vtipný vzkaz. Proč ne.(7.9.2018)

teenegerovské, napínavé, v dobrém tempu ♣(13.9.2018)

Dvě hodiny plné zábavy a akce vám utečou jako voda. Celkové zpracování kostýmů a efektů je na špičkové úrovni, přesně jak jsme od Marvela zvyklý. Z tohoto hlediska se bude bavit, troufnu si říct, každý. ————————————————- SPOILER ALERT ————————————————- Co na tom, když je celý příběh nedotažený? Spiderman byl vždy o akci a ať už se nám to líbí nebo ne, taky o lásce, kdy byla exponovaná postava vržena do víru děje a Spiderman, jako samozvaný hrdina ji musel zachránit. Nebránil bych se změně, nicméně přijde mi, jakoby se o to tvůrci pokoušely zas a znovu. Nic proti tomu. Ale ve chvíli, kdy se dozvídáte, že vlastně ten největší záporák je otec Parkerovi lásky, těšíte se na pořádnou akci a nějaké fenomenální rozuzlení, moment, kdy se dívka všechno dozví, včetně Peterova tajemství. Ale ono nic. Spidy padoucha dopadne, dívka odjíždí na “venkov” a skromňouš Peter už ani nechce být členem Avengers. Přijde mi to trochu laciné a odevzané, což je škoda, protože až na ten, za mě spackaný, závěr, jsem se bavil.(24.9.2018)

• Embolo45

Jako fakt?? Co třeba aby příště Spideyho hrála rovnou nějaká rachitická transka. Tohle ne , to ne a ještě jednou ne. Nejhorší zpracování Spidermana - a to říkám jako jeho fanda(29.9.2018)

1 12 22 33 40 41 42 43 následující >>