poster

Poker Night

 • USA

  Poker Night

Akční / Krimi / Thriller

Kanada / USA, 2014, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FaceMan
  ****

  Skvelý thriller, kt. Vás drží v napätí až do konca. Môžte očakávať pár skvelých zvratov, kt. nečakáte. Zhrniem to však do pár viet. Je to jak najkrajšie dievča, kt. stretnete v piatok večer. Začne Vás namotávať a darí sa jej to. Behom hodiny ste s nej už dosť mimo a hltáte ju pohľadom. No a ako to nakoniec býva tak s vami potom pekne vy*ebe. Toto som ja zažíval pri sledovaní tohoto filmu.(6.2.2015)

 • Honzek
  ***

  (3.5*) Vlastně to nebyla špatná podívaná. Na béčko od neznámého režiséra a scénáristy v jedné osobě to mělo grády, slušné herecké obsazení (ač na hlavního hrdinu jsem si musel chvilku zvykat) a jistou formu, která dokázala pohltit. Příběhy, které jsou vyprávěny tímto stylem mám velmi rád a zde dokonce nechyběla špetka humoru a napětí. Ti chytřejší z vás budou už od první třetiny filmu vědět o co go a jen budete čekat na to, zda se to vydá tím směrem jaký jste čekali - nicméně film jde ještě dál, řekl bych až zbytečně překombinovanou cestou, takže dost možná budete ještě překvapeni. Bylo to fajn a měl jsem i nutkání dát čtyři hvězdy, ale tři a půl bude akorát (jen škoda, že ty půlky CSFD nezapočítá - takže ta nejlepší možná trojka hvězd).(8.2.2015)

 • Flipnic
  ****

  Obrovský, až šokující překvapení ..!! Tentokrát u mne způsobený kupodivu trailerem, kterej sem shlídl hned, jak to vyšlo, jen tak z "nudy" ... A řekl jsem si, že na ten film mám dost času ... Jenže tady výýýýýjimečně je film asi tak "stomilionkrát" lepší než trailer, protože film je fakt parádní masakr!!! Děj bych nějak neprozrazoval, spíš vymenoval pár základních premis, podle kterých by mělo být asi jasněc, o co jde. Těžkej, temnej, sick thriller, kterej si nebere absolutně žádný servítky s žádnou z postav. Spousta sympatických postav umře nečekaně a drsně. Celkově krutej film, plnej věznění, násilí, torture, vlhka, beznaděje ... naprosto nevypočitatelnej děj a to celý zapečený v jedný obrovský porci napětí... Hlavní záporák má jednu z nejlepších-nejvíc sick masek, co jsem vůbec ve filmech viděl a člověk mu nepřeje nic, než největší utrpení nebo okamžitou smrt. Všechny postavy zde dostávaj drsně do těla a celý mi to trochu připomínalo původní SAW, asi tím prostředím a celou tou nevyhnutelností tragickýho děje, kdy střet se sadistickým věznitelem se zdá být naprosto předem prohraný ... 4,5*****, skoro plnej počet ... tohle mi slušně vyrazilo dech ...(12.2.2015)

 • Fr
  ***

  „TO JSOU DLOUHOLETÝ ZKUŠENOSTI. TO SE NEMŮŽEŠ NAUČIT. TO JE CELÁ POINTA POKEROVÝ NOCI, MLADEJ. POSLOUCHÁŠ, POUČÍŠ SE, PŮJDEŠ A UDĚLÁŠ TO STEJNĚ.…“ /// Zajímavě vyprávěný dobrodružství o pilným a pracovitým zločincovi, kterej trápí místní policejní oddělení. Fajnový to je hlavně v pasážích, ve kterejch si to udržuje nadhled a nebo v místech, který jsou zvráceně úsměvný. Oproti tomu je ten vážnej zbytek nic moc. Navíc se v něm vobčas nějaká postava chová jako idiot. Myslím, že v úvodu to s těma historkama, který maj mladýmu ptákovi pomoc přežít ve sračkách, vypadalo líp, než to mezi všemožnejma vražednejma kombinacema končilo. Nejedná se o průser. Taková pohodovka, u který není radno moc přemejšlet. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že s vteřináčem můžu zahrát solidní divadlo. 2.) Jsem náčelník a začali se mi ztrácet podřízení. (policejní. Žádnej Inčučúna…) 3.) Thx za titule ,,AnkhasCZ“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(17.3.2015)

 • darkrobyk
  *

  Blbější krimi jsem hodně dlouho neviděl. Debilní policista - mě fakt sral - dělal všechno špatně, styl vyprávění připomíná rozbitý kaleidoskop (i když bych ho nakonec akceptoval, ale vadil mi) a k tomu pomatenec v neskutečně trapné masce (fakt mu nic lepšího na palici navléknout nemohli?). Zkušenější kolegové radí Stanovi, co můžou, jenže ten blb dělá stejně všechno naopak. Není mi líto ani jedné mrtvoly ve filmu, ba co dím, klidně by jich mohlo být více a navrch bych přihodil scénáristu s režisérem v jedné osobě. Jedna hvězda je z milosti...(18.9.2015)