poster

Poker Night

 • USA

  Poker Night

Akční / Krimi / Thriller

Kanada / USA, 2014, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bourec
  ***

  Jako má to něco do sebe,ale celkově je to několikrát překroucený,překombinovaný,takovej ten druh kriminálky,kdy si autoři s námi hrajou,navic se mi vůbec nelíbily ty různý odbočky,film to sice okysličilo,ale brzdilo děj,společně s idiocií postav.Pravdou je ,že mám rád jednodušší,šlapavý,přímočarý filmy,tohle je z mý strany max za tři.60%.(25.5.2015)

 • Bloody13
  ****

  Tak tahle Pokerová noc mě bavila. Inspiraci sice nepopře v jiných příbuzných krimi thrillerech, důležité však je, že se mu svými prostředky daří diváka překvapovat a mezitím si tvořit i vlastní ksicht. Na to, že budget nebyl příliš vysoký, tak se debutujícímu Francisovi nemůže upřít snaha. Má to celkem fajn casting (veterána Perlmana a hlavně Eklunda, jenž opět dokazuje, že...), příjemný look, efektivní flashbacky a nelineární vyprávění, které dost podporuje tuhle zajímavou hru s divákem. Její rádoby rafinovanosti podtrhne nohy až samotný závěr, kde bohužel vyplavou na povrch citelné trhliny, obzvláště v rovině logiky a chování některých vedlejších postav (scéna se snipery totální mindfuck). I přes ne úplně zvládnuté ukončení je Poker Night rozhodně neurážející žánrovkou, která dokáže jak napínat, tak i nečekaně pobavit. Třeba ono premiérové představení záporáka v masce je lahůdkové - skvělý a osvěžující nápad.(3.2.2015)

 • korbitch22
  ***

  Policajti v tomhle filmu se chovaj tak idiotsky, že si prostě někteří zasloužili umřít, jak řikal Pumpkin v Pulp Fiction: ''co s takovym kriplem, toho můžeš leda tak oddělat''.Amy je unesená a oni tam v klidu sedí a hrajou poker, poručík najde místo činu a počíná si jako úplný amatér (otáčí se k podezřelému zády, jede po zjištění místa hovoru na pozici až za týden, nejede s posilama a povolením..no děs) a to nemluvim o otci Amy....jako by někdo chtěl z těch poldů prostě udělat totálně retardované kriply.Když pominu tyhle příšerný kiksy ve scénáři korunované tím, že na maloměstě policisté neznají svého kolegu (hrdinu) a v klidu po něm začnou pálit....no, režisér a scénárista si chtěl hrát s divákem a natočit strašně napínavej a inteligentní film, ale povedlo se mu to jen na půl, protože místy si z těch děr ve scénáři prostě budete jen klepat na čelo a pointa vám dojde dřív než ''detektívům'' ve filmu, ale vrah je charismatickej a skvělě zahranej, místy to bylo napínavý a to prolínání příběhů s historkama poldů bylo taky fajn.Ke konci těch rádoby zvratů už bylo nějak moc a konec se mi moc nezdál.Mělo to potenciál jako prase a námět skvělěj, ale zůstal na půl cesty, snad příště Francisi.60%.(12.2.2015)

 • darkrobyk
  *

  Blbější krimi jsem hodně dlouho neviděl. Debilní policista - mě fakt sral - dělal všechno špatně, styl vyprávění připomíná rozbitý kaleidoskop (i když bych ho nakonec akceptoval, ale vadil mi) a k tomu pomatenec v neskutečně trapné masce (fakt mu nic lepšího na palici navléknout nemohli?). Zkušenější kolegové radí Stanovi, co můžou, jenže ten blb dělá stejně všechno naopak. Není mi líto ani jedné mrtvoly ve filmu, ba co dím, klidně by jich mohlo být více a navrch bych přihodil scénáristu s režisérem v jedné osobě. Jedna hvězda je z milosti...(18.9.2015)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Docela obstojný dvojník Joshe Hutchersona v roli policejního greenhorna vypráví svůj kidnapping-torture příběh, který je ale bohužel ze začátku podáván dost nepřehledným způsobem, jež výrazně kazí celkový dojem z Pokrové noci. Ona je totiž tato prvotina Grega Francise dobře vymyšlená, obsahuje spoustu různorodých nápadů, které samy o sobě dokáží fajnově pobavit, takže, i když závěr filmu celkový dojem z filmu napravuje, což zvedá mé hodnocení na 70%, musím přiznat pachuť nikoliv zklamání, ale promrhání plnopalbovýho potenciálu. Možná by to napravila druhá projekce, ale k tomu se asi nedokopu. Pan Francis bude stát za pozornost, protože se asi dozvíme víc, než jen"Kolik vteřinových lepidel je potřeba l přilepení chlapa ke zdi..."(25.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace