Reklama

Reklama

Poker Night

  • USA Poker Night
Trailer

Obsahy(1)

Stan Jeter (Beau Mirchoff) sa stal novým detektívom v mestečku Warsaw v Indiane. Práve sa mu skončila poučná pokerová noc, v spoločnosti svojho veliteľa Calabresa (Ron Perlman) a ďalších špičkových kriminalistov pôsobiacich v tomto mestečku. Stačilo však malé zaváhanie a on sa stáva bezmocnou hračkou v rukách psychopata v maske, zatvorený v akejsi pivnici. Aby si zachránil život, musí si spomenúť na všetko, čo sa počas onej noci od svojich oveľa skúsenejších kolegoch naučil, zopakovať všetky ich finty, ktoré by mu mohli pomôcť, a zároveň sa vyhnúť chybám, ktoré takmer zahubili jeho mentorov. Ak bude chytrejší ako jeho väzniteľ, má šancu vyslobodiť nielen seba, ale aj ešte niekoho, na kom mu nemenej záleží... (beso74)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (75)

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Obrovský, až šokující překvapení ..!! Tentokrát u mne způsobený kupodivu trailerem, kterej sem shlídl hned, jak to vyšlo, jen tak z "nudy" ... A řekl jsem si, že na ten film mám dost času ... Jenže tady výýýýýjimečně je film asi tak "stomilionkrát" lepší než trailer, protože film je fakt parádní masakr!!! Děj bych nějak neprozrazoval, spíš vymenoval pár základních premis, podle kterých by mělo být asi jasněc, o co jde. Těžkej, temnej, sick thriller, kterej si nebere absolutně žádný servítky s žádnou z postav. Spousta sympatických postav umře nečekaně a drsně. Celkově krutej film, plnej věznění, násilí, torture, vlhka, beznaděje ... naprosto nevypočitatelnej děj a to celý zapečený v jedný obrovský porci napětí... Hlavní záporák má jednu z nejlepších-nejvíc sick masek, co jsem vůbec ve filmech viděl a člověk mu nepřeje nic, než největší utrpení nebo okamžitou smrt. Všechny postavy zde dostávaj drsně do těla a celý mi to trochu připomínalo původní SAW, asi tím prostředím a celou tou nevyhnutelností tragickýho děje, kdy střet se sadistickým věznitelem se zdá být naprosto předem prohraný ... 4,5*****, skoro plnej počet ... tohle mi slušně vyrazilo dech ... ()

Zeck 

všechny recenze uživatele

Velmi příjemný bizár, který umí pracovat s divákem. Pokud odmyslím, že je to zvláště ke konci mírně překombinovaný a postavy se občas chovají přinejmenším divně, drží si to svůj standart po celou stopáž, kdy tvůrci divákovi nahazují udičky a nutí ho si hrát na podělaného detektiva, aby to vzápětí úplně zbořili, což se opakuje hned několikrát. Ústřední příběh, který sám o sobě není nijak originální a samotný by nestál za výraznější pozornost, je vhodně ředěn flashbacky na hráčský stůl pokeru, kde fízlovští veteráni vypráví své nejzajímavější historky z práce, kdy to nejenom slyšíme, ale i vidíme s podivným nádechem noiru. Nejdůležitější ale je ta citelná nadsázka, kdy se to nebere smrtelně vážně, ačkoliv to vážně podané je, což krásně deklaruje např. představení hlavního záporáka, kdy jsem se alespoň já řechtal jak idiot. Skvěle se na to kouká a je v tom vidět tvůrčí nadšení, kdy Francis měl v hlavě nápadů na tři filmy, které vypsal do jednoho scénáře, a kupodivu vzniklý guláš nechutnal špatně. Pokud by všechna béčka byla takováhle, nechal bych si to líbit! 70% ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

„TO JSOU DLOUHOLETÝ ZKUŠENOSTI. TO SE NEMŮŽEŠ NAUČIT. TO JE CELÁ POINTA POKEROVÝ NOCI, MLADEJ. POSLOUCHÁŠ, POUČÍŠ SE, PŮJDEŠ A UDĚLÁŠ TO STEJNĚ.…“ /// Zajímavě vyprávěný dobrodružství o pilným a pracovitým zločincovi, kterej trápí místní policejní oddělení. Fajnový to je hlavně v pasážích, ve kterejch si to udržuje nadhled a nebo v místech, který jsou zvráceně úsměvný. Oproti tomu je ten vážnej zbytek nic moc. Navíc se v něm vobčas nějaká postava chová jako idiot. Myslím, že v úvodu to s těma historkama, který maj mladýmu ptákovi pomoc přežít ve sračkách, vypadalo líp, než to mezi všemožnejma vražednejma kombinacema končilo. Nejedná se o průser. Taková pohodovka, u který není radno moc přemejšlet. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že s vteřináčem můžu zahrát solidní divadlo. 2.) Jsem náčelník a začali se mi ztrácet podřízení. (policejní. Žádnej Inčučúna…) 3.) Thx za titule ,,AnkhasCZ“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Byť první půlka mi byla poměrně nesympatická a lehce jsem se ztrácel, v té druhé mě film slušně přikoval k židli a bavil jsem se slušně až do konce. Perfektní maska( Sorry Collector), slušné dialogy, fajn historky, po dlouhé době neotravné flashbacky, násilí, temnota, poker a dokonce i lehce zvrácené. 70% ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Tak tahle Pokerová noc mě bavila. Inspiraci sice nepopře v jiných příbuzných krimi thrillerech, důležité však je, že se mu svými prostředky daří diváka překvapovat a mezitím si tvořit i vlastní ksicht. Na to, že budget nebyl příliš vysoký, tak se debutujícímu Francisovi nemůže upřít snaha. Má to celkem fajn casting (veterána Perlmana a hlavně Eklunda, jenž opět dokazuje, že...), příjemný look, efektivní flashbacky a nelineární vyprávění, které dost podporuje tuhle zajímavou hru s divákem. Její rádoby rafinovanosti podtrhne nohy až samotný závěr, kde bohužel vyplavou na povrch citelné trhliny, obzvláště v rovině logiky a chování některých vedlejších postav (scéna se snipery totální mindfuck). I přes ne úplně zvládnuté ukončení je Poker Night rozhodně neurážející žánrovkou, která dokáže jak napínat, tak i nečekaně pobavit. Třeba ono premiérové představení záporáka v masce je lahůdkové - skvělý a osvěžující nápad. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama