Reklama

Reklama

Kite

Trailer 1

Obsahy(1)

Nikdy nepodceňujte dievča, ktoré už nemá čo ​​stratiť.
Hlavnou hrdinkou filmu Kite je mladá žena Sawa (India Eisley), žijúca v skorumpovanej spoločnosti, kde zločin a gangy terorizujú ulice. Keď sa jej matka a otec, povolaním policajt, stávajú obeťami brutálnej vraždy, začne nemilosrdne prenasledovať muža, ktorý ich zavraždil. S pomocou bývalého partnera svojho otca Karla Akera (Samuel L. Jackson) a tajomného priateľa z jej minulosti (Callan McAuliffe) sa stáva nemilosrdnou dospievajúcou vrahyňou, ktorá sa nezastaví pred ničím, kým nedosiahne svoj cieľ a neodhalí pravdu. (misterz)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (29)

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Sawa je poněkud nepůsobivá zabijačka. Snaží se o image Hit-Girl, ale přitom dostává v jednom kuse po hubě a každou chvíli jí musí někdo jiný vytáhnout z průseru. A je zmítaná všelijakými úzkostnými stavy a plná bolestných vzpomínek, které se snaží dostat z hlavy fetem. Pod jejím drsným zevnějškem se totiž skrývá citlivá slabá dívka, která by jistě žila ráda normálním rodinným životem s mamkou a taťkou a randila s pěknými metrosexuálními kluky, ale má tu smůlu, že žije obklopená nemilosrdným psychopatickým ultranásilím v odpudivé městské džungli.... Tak na takovýhle infantilní psychologizování já vám z vysoka kašlu vážení. Ve filmu podobnýho druhu chci vidět brutální, přímočarou a vtipnou řežbu a ne koukat na to, jak hlavní hrdince co chvíli slzí její smutná očička. Příště si vyberte, jestli chcete natočit romantickej rádoby drasťák pro náctiletý, nebo pořádnou masařinu, obojí jaksi neštymuje dohromady. Aspoň že Samuel L. je skvělej jako obvykle, akce je většinou hodně dobrá a natočený je to nadprůměrně zručně a pohledně. A fakt, že předloha je japonskej animák, mnohé vysvětluje. Takže tentokrát upřednostním formu před obsahem a zaokrouhlím nahoru. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Jebat vás všechny do ucha. Mě se to líbilo. Správná nálož šíleností, brutality a řádně pokleslý filmový zábavy. Začátek úplně na jedničku. Drsná nadrogovaná frajerka s vymazanou pamětí a červenou parukou co likviduje celkem vtipně a krvavě obchodníky z bílým masem. Tempo sice nevydrží po celej film ke konci už se to trochu táhne, ale zase to zachrání závěrečná pointa a ty stesky ohledně nedůvěryhodný akce? Čekali jste snad, že film kde děvka co má 20 kilo i s postelí nakládá chlapům bude důvěryhodnej?! Parádní jednohubka.75% ()

Reklama

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Snímek co se tváří hodně akčně,ale tím,že tam obsadí gymnasty co skáčou jak klokani to asi nezachrání-a to nic proti nim.A lákadlo v podobě desetiminutové účasti Samuela L. Jacksona to taky nevytrhne,to už je i celkem trapný tohle najímání herců aby nalákali jen diváky,protože film sám o sobě nestojí za nic,v tomhle vyniká hlavně Bruce Willis.Co se týče příběhu tak nic převratného se zde neděje jen se to snaží mít nádech nějako budoucí vize společnosti.za mě celkově 45 % a dvě hvězdy. ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

Rok dva čtrnáct neměl Samuel dobrý, ne ne. Nejdříve se výměnou za skládací saunu upsal Finům k čurákování s parožnatým harantem, aby ,,Sejmul prezidenta", a následně si zaskočil do právě komentované mrdiny vydělat se na chléb svůj vezdejší ještě více. Jestli se mu takhle sralo všechno, tak se musel na silvestra těšít jako Ježíšek na chanuku. Nejspíše v tomto neblahém járu zaplatil daně omylem trojmo, hemoroidy se mu spustily v takovém vydání, že si na ně šlapal, a na zahradě mu vyrostl vulkán. ()

SaNcHeZ_cz 

všechny recenze uživatele

Předlohu neznám ale to asi ani není příliš velký problém. Kite totiž těžko přesáhne rámec v celku solidně natočené hovadiny. Všechno a všichni se tváří tak surově a nevybíravě, nicméně v jádru je film překvapivě suchou a nepříliš zábavnou žánrovou záležitostí, která sice nabídne několik momentů které mohly být dokonalé, nicméně jakoby někdo zapomněl, co to vlastně chce točit. Škoda. Alespoň že ten Samuel tu vypadá a hraje jako by byl tak o patnáct let mladší. Na slabou hodinku a půl to ale i tak nevydá. ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama