poster

V hlavě

 • USA

  Inside Out

 • Slovensko

  V hlave

 • Velká Británie

  Inside Out

 • Austrálie

  Inside Out

 • Nový Zéland

  Inside Out

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2015, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 104)

 • DaViD´82
  ***

  Nápad za všechny prachy, který je trestuhodně nenápaditě zpracovaný. Krom pár výjimek potvrzujících pravidlo (pohled do hlav ostatních, natáčení snů) jde o banálně přímočaré dobrodružství, ve kterém se Pixar "nepixarovsky" často snižuje k lacinému pitvoření se postav.(17.8.2015)

 • ManOfPhoenix
  *****

  Inside Out je jeden z nejlepších Pixarovek, co jsem kdy viděl. Postavy jsou zábavné, každá svým způsobem originální. Film je plný emocí, které vás dokáží rozesmát i rozesmutnit. A navíc tomu dopomáhá i skvělá hudba. Film se mi vážně velice líbil; je pro každou generaci; má akci; vtipné scény i smutné scény (které se mi ze všeho líbili); a především: originalitu.(30.12.2015)

 • hero_bk
  ****

  V Pixaru si po otázkách "Co kdyby auta měly pocity?" a "Co kdyby letadla měly pocity?" řekli: "Co kdyby pocity měly pocity?". A tak vzniklo V hlavě. Chvílemi lehce prvoplánové či příliš sentimentální, ale jako celek to funguje relativně dobře a taky je to slušně propracované po psychologické stránce. Nejsem příliš animákovej, ale tady jsem spokojen.(21.1.2016)

 • DarthFailord
  ****

  Mám z toho takový rozporuplný pocit. Původně jsem tomu dal pět hvězd. Ale po zamyšlení jsem hodnocení ubral. Ano, Pixar je sice zpět v plné síle, ale naservíroval nám animák pro děti, který děti nemohou nikdy pochopit. Geniální nápad se vymknul kontrole a z rodinného animáku se stalo dojemné, místy až temné vyprávění o dospívání mladé dívky. Koukal jsem na to s dcerou, které jsou tři roky a nedokážu si představit, co se jí muselo odehrávat V hlavě. Tak zvrácený film pro děti jsem ještě neviděl. Mnoho nápadů je vyjímečných. Mnoho momentů je dojemných. Mnoho chvil je velmi origináních. Ale proboha!!! Rodinný film????!!!! Za dospělého člověka dávám 80%, avšak za dětskou mysl, kterou tento film naprosto rozebere jak hrad z lega dávám tak 20% a jednu hvězdu. Film jako takový u mě velmi zabodoval, ale nemohu se zbavit dojmu, zěe běžnému malému dítěti to zboří svět...mělo by to mít rating aspoň 16+ proboha....(21.2.2016)

 • TSZ
  *****

  Nad animáky jsem již dávno zlomil hůl, ale po shlédnutí V hlavě jsem ji musel znovu narovnat :-) Originální námět a skvělé zpracování mi zase jednou připomnělo časy, kdy jsem se na každý nový Pixar snímek těšil jako malý ´68. Je trochu škoda, že podstatnou část snímku opět sledujeme tradiční cestu dvou hrdinů za poznáním čehosi a znovuobjevením přátelství nebo něčeho podobného (jako v tisíci jiných animáků), ovšem je to zasazené do tak skvělého a promyšleného prostředí, že to zas tolik nevadí. Zkrátka a dobře, jde o jednoznačně nejlepší animák za posledních mnoho let a v rámci žánru nelze jinak, než plný počet.(28.2.2016)

 • Lavinia
  ****

  Velmi inovativní nápad, totiž že v každém (včetně zvířat) žije pět hlavních emocí, které nás řídí jako robota, ale silná koncentrace výlučně na malou holku není moc záživná a brzy se okouká. Takže nejlepší je vlastně začátek a konec. Jistě by pomohlo, kdyby přišly víc ke slovu i emoce druhých lidí, ona zdlouhavá cesta vnitřkem je zabiják nálady.(13.3.2016)

 • Kotsour
  **

  Na tenhle animák jsem se celkem těšil a nechával jsem si jej připravený na večer, kdy budu mít náladu na něco odlehčenýho a milýho. No ty vole, to jsem si naběhl. Tohle je něco tak nestravitelnýho, afektovanýho a uřvanýho, že fakt nevim, co tady lidem zase zase ruplo V HLAVĚ. Nesympatická holčička, podivné postavičky a jen málo z nich je tak nějak milých. K žádné z nich si divák nevytvoří ani za mák kladný vztah, možná tak k Zlosti a Smutku, ten je ale v průběhu filmu taky ve finále otravnej. Radost je naspeedovaná workoholička, která pořád vymejšlí kraviny. Celkově to prostě nebyl milej pohled do dětský hlavy, ale spíš přeplácaná pouťová atrakce, po který se na vás budou slítat vosy a kdyby to šlo sežrat, budou se vám rojit u prdele ještě tejden. Abych jen nedržkoval, tak je tu spousta skvělých nápadů a pár vtipných momentů, ale to se podle mě od animáku ze studia typu Pixar prostě čeká standardně. Jo a další věc. Po shlédnutí z toho má člověk spíš depku a rozpačitý pocity, naštěstí to trochu zachránily titulky, ale zas tak světový taky nebyly. Velký zklamání!(10.4.2016)

 • Misulka93
  *****

  Nejlepsi "pohadka" teto doby! Abych se smala a plakala najednou u kresleneho filmu, to se mi asi jeste nestalo.. Skvely zazitek!(17.4.2016)

 • boombang
  **

  Nápadité, ale nesnesitelné. Scénáristům doporučuju podívat se radši do mé hlavy, to bude jiné kafe.(7.5.2016)

 • misbos
  *****

  Je to paráda, když jsou tvůrci schopný a ochotný jít dál za první stránku, a přitom se to nezvrtne v suchopárnej výukovej program. Tady se to očividně povedlo, všechno je usazený jak řiť na nádobí, včetně takových vychytávek, jako že hlavě dospělý ženský "šéfuje" smutek, hlavě dospělýho chlapa "šéfuje" vztek, imaginární kamarád ze tří let brečí bonbóny (co asi dostane dítě v tomhle věku, aby nebulelo, že? :-) ), největší strašáci dětství jsou vytěsněný do podvědomí ( " sem zavírají největší potížisty" ), o pasece, kterou dítěti v lebeni udělá krádež, nemluvě. Všechny moje dcery maj ten film v oblibě a koukaj na něj docela často - nemám proti tomu ani zbla námitek.(31.5.2016)

 • Knor
  ***

  Zpracování a námět je naprosto perfektní. Pixaři jsou opravdu uměleckou elitou. To se nedá jakkoliv popřít, ale chybí mi tu lepší příběh a hlavně humor. Vtipů bylo zatraceně málo a příběh se dal jednoduše předvídat. Inside Out je asi nejslabší animáč za dlouhou dobu.(7.7.2016)

 • Hpatrik
  *****

  Moc pěkné! V Pixaru znovu přišel s novým nápadem, a vytěžili z něj naprosté maximum, tak jak jsme u nich zvyklí. Máme tu znovu fantastickou animaci, pěkný příběh, který osloví všechny bez rozdílů věku a spoustu promyšlených gagů a vtípků, u kterých se budete popadat za břicho. Jasných pět hvězd!(18.9.2016)

 • TommyDiamond
  *****

  Wow, nejlepší animák roku 2015....Úžasně originální, nápaditý, promyšlený a hravý příběh, který potěší nejen děti, ale i dospělé. Humor je inteligentní a nečekaný, takže jsem se po dlouhé době zas jednou od srdce zasmál. U mě není co řešit, jasných pět hvězd....(17.10.2016)

 • degster
  *****

  Perfektné zobrazenie mysle človeka.(23.1.2017)

 • merit1
  *****

  Nikdy by mi nenapadlo, že ten chaos, ktorý mám v hlave, mi vysvetlí animák. Ide vlastne len o ovládací panel, ostrovy osobnosti a spoluprácu emócií. A práve ich spoluprácu som počas sledovania potrebovala, pretože tento film vyžadoval v strehu pri pulte celú úderku. Animáky majú pomerne ťažkú úlohu v tom, že musia baviť viac vekových kategórií a často ma prekvapuje, ako sa im to dobre darí. V tomto prípade však obsah okrem zábavy a obvyklého morálneho ponaučenia nahliadol aj do psychológie, a to veľmi originálnym spôsobom. Vnútorný svet Riley bol plný výborných metafor ( hnev s ohnivou hlavou, vlak-vedomie, ktorý má počas spánku stopku, surrealizmus ako nevedomie, tmavé smetisko pre nepotrebné spomienky a t.ď. ). Na prvý pohľad banálny príbeh dospievania tak bol povýšený do úrovne nevtieravej psychoanalýzy. P.S. Sila podprahovej melódie je neuveriteľný fenomén ( snáď každý pozná ten zúfalý pocit, keď nemôže z hlavy dostať trápny popevok ).(7.2.2017)

 • ing.man
  *****

  Dobře chci dvojku !!! A Bing Bonga zpět !!!!(28.5.2017)

 • Juto
  ****

  Zistiť čo si druhý myslia musí byť cool.A ešte k tomu zistiť aké myšlienky majú zvieratá to už musí byť.(16.10.2017)

 • lakart
  ****

  90%(22.3.2019)

 • Loki_Six
  *****

  "Congratulations San Francisco, you've ruined pizza! First the Hawaiians, and now YOU!"(23.4.2019)

 • Maw
  *****

  Pixar je zpět. Společně s Toy Story asi nejlepší animovaný film...(12.7.2015)

 • minima
  *****

  Tímto bych se chtěla omluvit těm pěti dalším lidem v kině, kteří zažili moje emocionální rozložení tímto filmem. Jakože už dlouho mě něco takhle nepoložilo, konkrétně jedna scéna, teda, ale zato pořádná, do konce filmu jsem nemohla ani dýchat... Já jsem tedy značně přecitlivělá, ale takhle moc mě už dlouho nic nevzalo. A mimo zábavu a spousty geniálních nápadů má pro mě ten film tu přidanou hodnotu, že ze mě vytřískal všechno. 9.5/10(24.7.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace