V hlavě

• Austrálie

• Nový Zéland

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2015, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 104)

Nápad za všechny prachy, který je trestuhodně nenápaditě zpracovaný. Krom pár výjimek potvrzujících pravidlo (pohled do hlav ostatních, natáčení snů) jde o banálně přímočaré dobrodružství, ve kterém se Pixar "nepixarovsky" často snižuje k lacinému pitvoření se postav.(17.8.2015)

Co je na snímku vůbec to nejlepší je, že má docela kvalitní příběh, ale hlavně je silně originální. Tohle ještě opravdu nikdy nikdo nevymyslel. A emoce skutečně s lidmi hýbají velmi realisticky. Nejvíce jsem se zasmál u večeře, kdy otcovy emoce reagují skutečně způsobem hodným muže, zatímco matčiny zase způsobem hodným žen. Ale i cesta hlavou Riley a vysvětlení jednotlivých oddělení dává smysl. Je to skutečně nezapomenutelná podívaná, u které se sice nebudete popadat za břicho, ale úsměvné je především to, jak všem lidským jevům dali tvůrci logiku a smysl. A vůbec nejlepší je právě to, že na film se klidně můžou dívat jak dospělí tak děti a pobaví se obě věkové skupiny.(30.12.2018)

Jak moc jsem se bál co to zas bude za americkou sladkobolnost tak moc jsem byl z filmu nadšenej! Konečně jsem pochopil co se mi v hlavě děje a proč. Celá ta myšlenka zobrazení toho co je pro nás v hlavě důležitý a jak se tvoří vzpomínky a jak se ukládají je prostě skvělé. Jeden ze tří nejlepších animáků vůbec.(21.1.2019)

Z jedné strany je to ve stylu starého dětského pořadu Byl jeden život,. Z té druhé, je to chytlaví film, s rozumným nápadem a který si představím a to jak funguje lidksá mysl. O tom to je. Moc jsem se bavil.(18.4.2019)

1 15 29 42 53 54 55 56 následující >>