Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Milostné dostaveníčko skončí smrtí. Svatováclavská noc zahalí stopy a ten, kdo se je snaží číst, musí zemřít. Smrt mladého novináře Augusty (I. Lupták) napovídá, že kauza, které byl na stopě, mohla ohrozit kariéru řady vlivných a mocných lidí. Byl umlčen, ale jeho bratr (O. Brousek), kolegové z novin a poručice Saidlová (P. Beretová), která Augustovo zmizení vyšetřovala, navedou Holinu na správnou stopu. Není náhodou, že se Augusta před svou smrtí hodně pohyboval kolem ekonomické fakulty. Studentka Erika (E. Křenková), která má kontakty k náměstkovi Čermákovi (M. Roden), ale i dalším mužům z byznysu a politiky, evidentně tuší, co předcházelo brutální smrti její kamarádky Julie. Jak ale Eriku přimět, aby mluvila? Teprve strach ji donutí spolupracovat. Lavina se dá do pohybu, ale Holina si stále není jistý, jestli Julii a Augustu zabil tentýž člověk. Některé nitky pátrání vedou za hranice a jiné tak vysoko, že ani přímé důkazy viníka nedostanou za mříže. (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zajímavý námět s nepřekvapivým koncem, jde vidět, že takové případy si nemůže odpustit snad žádná kriminálka. Jako závěr seriálu to ale postačilo a naprosto čistě vysloužilo seriálu čtyři hvězdičky. Vlastně ani nevím, co mě tam chybělo, možná akce, možná detailnější řešení případu a nebo tam prostě bylo jenom moc "vedlejších soukromých dějových linek", které mě vlastně ani nijak nezajímaly. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poslední příběh Holinovy party míří do vysokých kruhů, ve kterých se odehrála vražda dívky, po které pátral mladý novinář a jenž byl také zavražděn. V tomto díle se uzavírá příběh Holinovy paní domácí, Rosťa trochu pookřeje po smrti Sábiny a poslední díl tak trochu i doklopítá nezajímavě do konce. Asi nejslabší díl, ale i tak slušný průměr. ()

Reklama

Galerie (12)

Reklama

Reklama