poster

Vraždy v kruhu (TV seriál)

 • anglický

  The Zodiac Murders

  (festivalový název)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Česko, 2015, 15 h 16 min (Minutáž: 12x85 min)

Režie:

Ivan Pokorný

Scénář:

Iva Procházková

Kamera:

Lukáš Hyksa

Hudba:

Jiří Hájek

Hrají:

Ivan Trojan, Richard Krajčo, Marek Němec, Hana Vagnerová, Jiří Štrébl, Adéla Petřeková, Pavel Oubram, Martina Eliášová, Petr Panzenberger, Simona Stašová, Petra Bučková, Jiří Racek, Dita Zábranská, Daniela Kolářová, Zbyněk Fric, Monika A. Fingerová, Verena Gros, Martin Finger, Vladimíra Erbová, Adam Kraus, Jaromír Dulava, Kristýna Maděričová - Beranová, Jan Šťastný, Alžběta Pažoutová, Iveta Jiřičková, Iva Pazderková, David Prachař, Marie Durnová, Ihor Krotovych, Jenovéfa Boková, Tomáš Pavelka, Jiří Konvalinka, Václav Neužil ml., Jiří Hána, Václav Vašák, Týna Průchová, Jaroslav Plesl, Petra Bartošová, Pavel Liška, Jiří Dvořák, Martin Hofmann, Jan Vondráček, Radek Holub, Barbora Hrzánová, Martin Myšička, Radka Fidlerová, Magdalena Zimová, Vojtěch Vondráček, Jan Dulava, David Suchařípa, Oldřich Vízner, Barbora Šedivá, Jan Vlas, Radek Žák, Ladislav Hampl, Zdena Hadrbolcová, Tomáš Trapl, Dana Batulková, Adéla Gondíková, Klára Oltová, Josef Mádle, Martha Olšrová, David Kraus, Hana Doulová - Krobotová, Ladislav Dušek, Marek Dobeš, Ivan Lupták, Michal Čapka, Jaromíra Mílová, Zdeněk Žák, Jan Bidlas, Anežka Rusevová, Marek Libert, Jan Konečný, Alexander Hemala, Martin Sládek, Zdeněk John, Kristina Beranová, Ondřej Černý, Tereza Blažková, Lucie Bártová-Zedníčková, Aneta Brlíková, Rudolf Kubík, Hana Seidlová, Martin Matejka, Tomáš Bambušek, Pavlína Štorková, Vladimír Čapka, Klára Cibulková, Přemysl Bureš, Apolena Veldová, Barbora Valentová, Jaroslav Vlach, Eva Novotná, Dana Pešková, Martin Dohnal, Jiří Schwarz, Tomáš Karger, Jitka Nerudová, Vasil Fridrich, Alžběta Volhejnová, Tomáš Turek, Orest Tkachyk, Sergyi Gorash, Petr Bucháček, Milena Šajdková, Anita Krausová, Lenka Svadbíková-Veliká, Michaela Doležalová, Nataša Gáčová, Robert Hájek, Jaroslava Pokorná, Zdeněk Maryška, Alena Štréblová, Jiří Wohanka, Huyen Vi Tranová, Svatopluk Schuller, Jaroslav Vízner, Zita Morávková, Eva Leimbergerová, Tereza Richtrová, Marian Roden, Ondřej Brousek, Vladimír Škultéty, Jan Holík, Martin Pechlát, Jan Novotný, Jan Plouhar, Jan Vápeník, Jan Hájek, Ondřej Havel, Dennis Kinski, Vanda Hybnerová, Petra Štíbrová, Karel Zima, Kateřina Holánová, František Hnilička, Jáchym Málek, Petr Vágner, Ondřej Kavan, Petra Konvičková, Bibiana Šimonová, Hana Středová, Václav Helšus, Pavla Beretová, Václav Knop, David Bowles, Eliška Křenková, Martin Polách, Veronika Freimanová, Josef Vaverka, Jiří Bartoň, Roman Nevěčný, Tomáš Bělohlávek, Lola Hrabovská, David Steigerwald, Martin Dolenský, Miroslav Babuský, Klára Klepáčková, Petr Semerád, Eva Hacurová, Jan Krafka, Petra Domžalová, Zdeněk Hruška, Miroslav Středa, Ludmila Vlášková, Taťána Schottnerová, Petr Vaněk, František Derfler, Josef Kadeřábek, Roman Havelka, David Bowles, Jiří Oberfalzer, Miroslav Hruška, Hynek Chmelař, Jakub Hajner, Milan Horvát, Elizaveta Maximová, Tereza Krippnerová, Lukáš Burian, Tereza Rašová, Anna Jiřina Daňhelová, Ivan Herma, Josef Hervert, Boris Búrik, Rudolf Kuča, Stanislav Macháček
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zette
  **

  Bohuzel, hlavni myslenku horoskopu a znameni vnimam jako nejvetsi slabinu celeho serialu. Vadila mi i postava Richarda Krajca a Adely Petrekove. Naopak potesilo, ze major Holina nebyl vykresleny pouze pozitivne a delil se s kolegou o jeho zenu. Trojan herecky vsechny prevysuje a je nejvetsim lakadlem celeho serialu, bohuzel to nestaci. Jednotlive kriminalni pribehy nejsou moc zajimave a sama Ceska televize za posledni roky odvysilala daleko lepsi kriminalky. Ja vydrzel az do posledniho dilu, vracet se uz k tomuto serialu ale nebudu.(26.3.2015)

 • geklon

  Čichám, čichám rituální píčovinu. Úvodní znělka mi zlehka připomíná hlavní motiv Reqium for A Dream. A zbytek těžce evokuje kýč. Což o to, kýč by zas tak nevadil, kdyby byl trošku vyrovnaný a s lehkým nadhledem, tak jako všechno týkající se astrologie v kombinaci s Hanou Vágnerovou. Tady je spousta nedokonalých prvků, tak výrazně položených divákovi přímo pod nos až to, jak jsem řekl evokuje píčovinu. Za mě na jedničku akorát postava patoložky. Marek Němec se dost pomalu rozkoukává, ale potenciál jeho postava má. Zatím bída, Maharal pro šlapky.(7.1.2015)

 • Hepy13
  **

  Ivan Trojan je fantastickej herec. Ale tohle sám prostě utáhnout nemůže. Proč? Protože každý kriminální seriál (a hlavní vyšetřovatel) musí mít kolem sebe výbornej vyšetřovací tým. Sestavenej ze zajímavých postav, jejich charakterů, a v neposlední řadě dobrých herců. Krajčo, Vágnerová, Němec, Petřeková, oba patologové nestojí za nic. Po odvysílání Případů 1. Oddělení v minulém roce, (který se pro mě stali svou kvalitou bezkonkurenční českou kriminální jedničkou) budu teď každou krimi tvorbu srovnávat právě s 1.Oddělením. A právě tak i celý ten vyšetřovací tým. (Vetchý, Stach, Blažek, Polívka, Hanuš, Malý, Vladyka) to byla naprostá extratřída. Ale samozřejmě není to jen o pátracím týmu. Dobrá hudební stránka, napětí (ani nemusí být moc akce), hra s divákem o tom kdo je vrah, to vše dělá dobrou kriminálku. A to ani nemluvím o těch horoskopíčovinách co mě tak srali. Viděl dílů 12/12.(7.4.2015)

 • Liam
  **

  Uplně mě to přestalo zajímat a ani Ivan Trojan to nezachrání. Je to mdlé, bez nápadu, nezajímavé postavy a jejich vztahy, které mě vlastně vůbec nebaví sledovat. A to "obohacení" o zvěrokruh je vyloženě směšné. 40 minut dílu se vyšetřování obejde bez zvěrokruhu, pak se to zmíní v jedné blbé větě, aby se neřeklo, a je vymalováno. Nemluvě o tom, že je to bráno jako seriózní součást vyšetřování... Takhle ne.(10.2.2015)

 • Wysch
  ***

  Dvě velmi slušné epizody, dva pro mne velice zajímavé charaktery včetně hereckých výkonů, a k tomu jedna blondýna, ale dohromady v podstatě asi žánrový průměr. Podle mě, kdyby to vlastně celý nebylo postavený na astrologii, ale přímo na postavě Holiny, a kdyby se ignorovalo celý to zelí okolo milostnýho trojúhelníku, bylo by to imho solidní televizní krimi. Takhle holt jen ten televizní průměr.(26.12.2017)

 • - Barbora Hrzánová a Radek Holub, kteří v epizodě hrají manželský pár, jsou manželi i ve skutečnosti. (rakovnik)

 • - V 6. díle seriálu "Duch zákona" je v titulcích chybně uvedeno, že postavu Prokopa hraje Martin Dohnal, ale ve skutečnosti hlavní roli  ztvárnil Martin Hofmann.
  (CarloRizzi)

 • - Když na počátku druhé epizody "Kamarád v nouzi" sleduje Bedřich Kožešník (Jaromír Dulava) televizi a přepíná programy, můžeme v  televizi vidět explozi vozidla. Jde o záběr z detektivní TV trilogie Agentura Puzzle (2004), kterou režíroval také Ivan Pokorný. (navabaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace