Epizody(13)

Seriál sleduje životy šesti přátel, kteří jsou každý v jiné fázi života, a každý z nich si myslí, že ten druhý je na tom lépe. Will je čerstvě rozvedený, Jules a Lowell se právě zasnoubili, Kate vede úspěšnou kariéru, ale v lásce nemá štěstí. Andi s Bobbym tvoří šťastný manželský pár toužící po vzrušení, které zažívali, když byli čerstvě zamilovaní. (Patw)

Recenze uživatele Aleais k tomuto seriálu (1)

Friends with Better Lives (2014)

Pilot je pre mňa absolútny priemer, až podpriemer by som povedala. Strašne v tom vidno prvky seriálov Priatelia, 2 Broke Girls, alebo Anger Management. Proste je to niečo, čo tu bolo a stále je, nepriniesli nič nové a myslím si, že časom to upadne do zabudnutia, pokiaľ sa ďalšie diely nebudú zlepšovať. Potenciál tu nejaký veľký nevidím a na môj vkus mi pripadajú herci ako šedé myši, nie sú mi veľmi sympatickí. Uvidím, či nebudem ešte neskôr znižovať hodnotenie. Update po tých 8 epizódach: Škoda, že to skrátili, dokonca neodvysielali všetko, čo bolo natočené. Po cca 2-3 dieloch som sa na to dosť silno namotala. Teda zdvíham hodnotenie na 4*. :) ()