Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

• Austrálie

Komedie / Rodinný / Hudební / Animovaný / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2015, 92 min

• Prometheus69

Upřímně... samotný film velké zklamání. Od docela slušné plavby... pěkně feestová jízda až na dno.... totální abcence děje, či inovace. Pořád prostě to samí... zachvilku z toho bude seriál ne? O.o Tak aspoň jednu hvězdu za povedené vtipy, třeba na letišti atd... jo a za veverky! :D Jinak to opravdu za těch úděsně natahovaných 90min nestálo. kdyby to aspoň tu FF připomínalo když se tak koncipoval i trailer... leda velký hnědý BOBEK! 35%(21.6.2016)

Väčšina ľudí na tento diel Chipmunkov frfle, no mne sa to zdalo minimálne porovnateľné s jednotkou a dvojkou a určite lepšie ako trojka. Je tu veľa gagov, šialených nápadov a humoru. Hlavne zo začiatku, keď si ešte všetci aj s ich novým bratom robili zle. Ale zábava nepoľaví ani neskôr, najviac od bodu čo sa do deja pripletie šialený letový kontrolór. Navyše je tu aj obstojná hudba a dej, ktorý nenudí. Je pravda, že je to najmä pre deti, čoho dôkazom sú aj tie moje, ktoré sa pritom doslova vyžívali a za dva dni si to pustili aj 5x. Ale dospelí si navrch môžu užiť ďalšiu zábavu pri pohľade na svoje spokojné decká. 80/100(27.3.2016)

• kaylin

Alvin a Chipmunkové počtvrté? To, těšil jsem se akorát na Jasona Leeho, který zde byl ovšem minimálně. Celé je to o to... no vlastně pořád o tom samé. Trojice něco provede, zametá to, aby to nakonec skončilo tak, že je všechno vlastně v pohodě a všichni se milují. Tohle už mě nebaví. Ani ta hudební stránka už nefunguje.(8.3.2016)

pri hodnoteni filmu netreba zabúdať na to, že je predovšetkým určený deckému divákovi a keby ho mohli hodnotiť deti tak verím, že žiadne by ho neoznačilo ako odpad. aj pre dospeláka je to pozerateľné a hlavne sú to chipmunkovia 4. čiže dopredu viete na aký film idete a viete čo čakať. jednoduchý príbeh ktorý zdôrazňuje priateľstvo a lásku tiež jednoduchým spôsobom. nepochopil som ale tie slovensky hovoriace chipmuncice a sceny z amerikan idol. to bolo naozaj uplne zbytocne. ale inak je to v pohode a aj hudba je dobra. Pre deti je to vhodny a pekny film.(1.2.2016)

Chipmunkové jsou zpět a tentokrát jim hrozí, že k nim do rodiny přibude velký nevlastní lidský brácha, který je bude šikanovat. A tak se rozhodnou překazit svému lidskému tatínkovi jeho plánované zásnuby, což znamená vydat se přes půl Ameriky až někam do Miami, kde se mají zásnuby odehrát... Tahle komedie vlastně pokračuje ve vyjetých kolejích předchozích dílů. Zajímavé je z mého pohledu především to, že nejsem nějaký velký fanoušek této série, ale její jednotlivé díly si ke mně vždy nějak podivuhodně dokážou najít cestu. Tento již čtvrtý film je stejně zajímavý, stejně vtipný, stejně pohodový a rodinný jako předchozí díly. Ale tentokrát jsem měl pocit, že to je možná ještě o chlup (možná dokonce o Alvinův chlup) vtipnější, nápaditější a celkově odvazovější než předchozí díly. Hlavní záporák byl tentokrát vtipně urputný, lidský brácha chipmunků byl sympatický, a celkově to uteklo nějak hodně rychle. Tedy ne, že by mi chvílemi chipmunci nelezli na nervy, ale to je prostě dáno těmi pištivými hlasy. Celkově jsem se rozhodl udělit průměrné tři hvězdy.(22.1.2017)