poster

13 Sins

 • USA

  Angry Little God

  (neoficiální název)
 • USA

  13: Game of Death

  (neoficiální název)

Horor / Thriller

USA, 2014, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  **

  Být to film s originálním námětem, dám mu pravděpodobně slabší trojhvězdí, ale protože jde o remake osm let starého thajského filmu, nad dvě hvězdy nepůjdu. To, v čem je snímek věrný originálu, je tu jednoznačně slabší (intenzita některých převzatých úkolů), a případné odlišnosti jdou spíš špatným směrem (například trestuhodné vyškrtnutí úkolu s jezením nelibého pokrmu). Tvůrci se zde snaží trochu víc vysvětlovat pozadí "Hry", bohužel však toto vysvětlování je do děje dost nešikovně, křečovitě naroubováno. A prostě ... u nesmyslu je snad vždycky lepší, když se ho člověk ani vysvětlovat nepokouší. 13 Sins zkrátka oslabilo pozitiva originálního snímku a posilnilo jeho negativa. Takže zbytečný film.(20.3.2014)

 • Arsenal83
  ***

  Skutočne veľmi nápadité, ale ku koncu strácajú tvorcovia dych. Tam, kde to už nejde príbehom, pridajú tony krvi, aby to aspoň šokovalo, keď už neprekvapilo. Celkom zaujímavé prekvapenie na záver je následne zabité prešpekulovaním a veľmi diétnym koncom. Na žáner typu krvavý horor so zaujímavou zápletkou je to ale hodné vzhliadnutia. Aj vďaka niektorým scénam, kde sa skôr zasmejete, ako vystrašíte.(1.11.2016)

 • Zl0
  **

  Ten kto si sám o sebe myslí že je trtko, mal by si dobre pozrieť tento film a jeho hlavného hrdinu. TO je trtko. Dvestopäťdesiata variácia na to že niekto niekoho ovláda, je to nejaká hra a nejaká zvrátená zábava zároveň je síce trochu otrepané, ale ja takéto filmy môžem a vyhľadávam. Čiže dalo sa... až na toho hlavného hrdinu. Za toho by som nedal ani 5 korún. Aj keď už máme Euro. Aj tak. Nedal.(14.6.2014)

 • Havaj8
  ***

  Skvělej průměrnej thriller, kterej toho s hororem moc nemá, ale co má je dobrej nápad. Tyhle typy, kdy se prostě má něco plnit, maj svý kouzlo, protože se něco děje a stupňuje. Začíná to nenápadně až trapně, ale bylo jasný kam to směřuje. Na 90 minut, to celkem zodpovědělo i dost věcí okolo, samozřejmě to nebylo všechno promyšlený do detailu, ale to se dá lehce odpustit, i když by mě upřímně zajímalo, co a jak.(11.2.2015)

 • ANTYCHRYST
  ***

  Dobrej Thriller, rozhodně neee horor, jestli očekáváte krev atd.. tak to tady nehledejte. Již od začátku je nasazené dobré tempo tak že si každou další minutu říkáte..sakra co bude dál, jakej další úkol... jak to asi skončí kdo a proč to dělá .... :) Lepší 3 hvězdičky :) jaakoo ocelové lanko na konci je dobré :)(31.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace