Šofér

Stretch

Bláznivá jazda v L. A.

Komedie / Akční / Thriller

USA, 2014, 94 min

Ten film by určitě mohl být lepší, jsou zde podivné zvraty a finále je takové tupé, nudné, ale stejně to má šťávu a docela jsem se bavil. Patricka Wilsona mám rád a někteří herci mě tu doslova potěšili. Takže ano, scénář není žádný zázrak, ale jsou zde momenty, které pobaví. David Hasselhoff pobaví všude a Chris Pine je zase jednou skvělý magor.(17.10.2014)

Tak tomuhle já říkám jízda.Tyhle typy filmu můžu asi i proto,že dokážu být podobnej magor jako Patrick Wilson v roli Stretche.Film ,který vás svou ujetostí strhne a navíc přidá plno hereckých výkonu ze ,kterých je opravdu cítit jak moc si roli užili a dobře se přitom bavili.Jako bonus je dost známých tváří v čele s ujetým Chrisem Pinem,který zde určitě ani trochu nepřipomíná kapitána Kirka ze Star Treku.Za mě nemohu jinak a dávám 90 % a pět hvězd.(15.1.2015)

„If you like stories about chance and coincidence and fate...“ Přiznám se, že v jednu chvíli jsem měl chuť začít s rychloposuvem – trhlý a herecky přehrávaný scény mě nebraly. Ale někdy kolem půlky to začala být fakt prdel. Shody okolností a považování člověka za někoho jinýho je v komedii vždyfungující klasika. Ujetý to bylo, nic extra inteligentního nečekejte, ale pro mě to bylo milý a hodně vtipný překvapení. # [monitor, 5.1, no sub] # příběh *** | hudba *** | humor *** | akce *** | napětí * | pustil bych si znovu ***(9.10.2014)

• Jara.Cimrman.jr

Stretch nemá žádné charisma a film, bohužel, neutáhne, i když se hodně snaží padat, frajeřit a hrát si na herce. Mne to tedy moc nebavilo, ale zuřivá chvilka Mitche Buchannona stála za hvězdu a ta chvíle, kdy Stretch ztratil veškeré zábrany, za druhou. Vždyť je jedno, jestli ho zabije taxikářská konkurence, gangsterský věřitel, naštvaný vyhazovač, policie nebo jeho ujetý klient. Důležité je si to pořádně užít a to až do konce pohádkového natolik, že mi z toho bylo poněkud nevolno.(19.11.2015)

Tak to zas byl po delší odmlce parádní stylový reprezentant "crazyoviny" jak se patří na tento spešl žánr. Oba hlavní herci jsou přesným prototypem antihrdinů, jež ztvárnili a právě proto nebo prostě proto, že jsou dobří, je zvládli na jedničku s hvězdou. Šílená jízda jak nejlepší limuzínou, co se prohání v L.A., včetně trefných cameo rolí Davida i Raye, prostě přepychová bašta pro vybrané fajnšmekry.(24.10.2014)

• - Vedenie štúdia Universal chcelo, aby mala postava Rogera Karosa (Chris Pine) oholenú bradu, pretože sa báli, že diváci herca nespoznajú alebo im príde atraktívny, no režisér to odmietol. (Da_reba)

• - Natáčanie trvalo 21 dní a stálo 5 miliónov amerických dolárov. (Da_reba)