Stretch přichází do Los Angeles, kde se touží stát hercem. Z konkurzů však nic není. Žal utápí v drogách a alkoholu. Při autonehodě, kterou nezaviní, se seznámí s dívkou Candace. Okamžitě se do ní zamiluje. O rok později je Stretch rozhodnut vzdát se závislosti na kokainu a hazardních hrách, aby svůj život věnoval Candace. Když Stretch zvažuje, že jí to navrhne, Candace mu oznámí, že se s ním rozchází. Stretchův život se dostává do spirály neúspěchů, z kterých viní Candace. Neúspěšný herec pracuje v Los Angeles jako řidič limuzíny. I když přestal s hazardem, zůstal mu dluh ve výši šest tisíc dolarů. Lichvář požaduje, aby byl dluh splacen do půlnoci. Stretch v naději na slušnou odměnu vezme práci, kterou mu nabídne jeho klient – miliardář. Výstřelky výstředního klienta ale brzy vyústí v divokou noc plnou dobrodružství, sexu a nebezpečí, po které je jasné, že s návratem peněz to až tak snadné nebude… (TV Nova)

Trailer

Isherwood

Když už si jako katalyzátor své nechuti vůči studiovému systému vyberete nezávislou, anarchistickou jízdu napříč městem andělů, nebylo by možná na škodu zachovat se k postavám trochu (ne)lidsky a dotáhnout tu nepříčetnou smršť průserů do údernějšího konce. Chápu, co tím vyzněním Carnahan sleduje, ale v poslední třetině do toho začne našlapovat až moc okatě a předvídatelně. Na druhou stranu, nepopírám chuť si to pustit klidně znovu. 3 a ½. ()

Malarkey

Výborná stylová akčně-komediální jízda, od které bych to vůbec nečekal. Patrick Wilson hraje životem ošlehnutýho člověka, Chris Pine tu na oplátku hraje naprosto poctivýho magora. Celkově vzato road limousine taxi trip, na který asi jen tak nezapomenu. Vlastně to nebylo ani tak moc vtipný, jako spíš cool a já jen doufám, že tenhle film se do světa rozšíří, co nejvíce, protože si to maximálně zaslouží. ()

Cervenak

Carnahan nie je Shane Black, ale celkom solídne mu v tejto divočine dýcha na chrbát. Hlášky, bizarné postavy, dejové zvraty prinášajúce hrdinovi ďalšie a ďalšie shitstormy. Navyše sa Carnahan ako režisér konečne upokojil a prestal lomcovať kamerou. Čistá radosť... len som si celý čas vravel, aké by to bolo, keby si Wilson a Pine vymenili úlohy. ()

Enšpígl

Příběh je založen na celkem jednoduchý zápletce, která co deset minut získává nějakou tu dějovou kudrlinku, takže než se dojede do finále je z filmu docela poveden kudrnáč. Krapet akce, krapet humoru a docela větší krapet neorotodoxnosti vydrží bavit po celou dobu svý existence na televizní obrzovce. ()

RedAK odpad!

Naneštěstí musím konstatovat, že mne neuspokojila kompletní narace lineárního děje a stejně tak exaktní dichotomie jednotlivých procesů, kteréžto degradovaly podstatu kategorického sylogismu... ha, už jste se lekli, že budu psát jak buzerant, že? Žádný takový. My primitivové to máme jednoduchý. My dělíme filmy na dobrý a na piču. A tenhle kroužil kolem nabobtnanýho poštěváku stejně jak moucha kolem nekvalitně vytřenýho věnce. Análního věnce, ne věnce na dušičky. Prvních dvacet minut to bylo docela fajn, ale pak jsem si to pustil a šlo to do sraček. A to bývám k obdobným kravinkám zpravidla shovívavý, nicméně z tohoto fekálu mám pocit, že někdo prostě nakráčel do nejbližšího ústavu, vzal o svačinový přestávce nějaký náhodný retardovaný děcko bokem, dal mu do rukou skicák, zelenou voskovku a dvě prázdný temperky, načež mu pověděl, že jestli do pěti minut nenamaluje nějakej scénář, tak půjde spát bez večeře. A ty vole on to stihl! Kdyby aspoň Džesyka ukázala kundu. Místo toho ukazuje hovno. Který nikdo vidět nechtěl. Achjo. Holt si dneska budu muset vyhonit nad záchodovou mísou. ()

• Natáčanie trvalo 21 dní a stálo 5 miliónov amerických dolárov. (Da_reba)
  • Vedenie štúdia Universal chcelo, aby mala postava Rogera Karosa (Chris Pine) oholenú bradu, pretože sa báli, že diváci herca nespoznajú alebo im príde atraktívny, no režisér to odmietol. (Da_reba)