poster

Den nezávislosti: Invaze

 • Česko

  Poslední Den nezávislosti

 • Kanada

  Independence Daysaster

 • Slovensko

  Posledný Deň nezávislosti

Sci-Fi / Akční / Katastrofický

Kanada, 2013, 90 min

 • rakovnik
  odpad!

  Proč Kanaďané točí remake velkofilmu, oslavující hrdinné občany USA? Navíc remake sci-fi velkofilmu, do kterého vrazili nejspíše pouze pár (ještě k tomu kanadských) dolarů. Roztřesená kamera, záběry zblízka na obličeje, (z Battleship) ukradené "útočné koule", směšný scénář. V akčním sci-fi je, považte, nejčastější akcí...jízda autem. Ubohá podívaná.(5.11.2016)

 • BaseDallas
  odpad!

  (budú spoilery a škaredé slová) Mimozemšťania zaútoča presne na Deň nezávislosti! (...for fkn sake...) Tínedžeri hackujú vojenskú techniku, spôsobom: zájdem si domov po pár bateriek a pokecáme so satelitmi... (ROFL!) Hasič z vnútorností zostreleného mimozemského oného, spozná a vyloví ako nič, zdroj energie, priloží ho k žiariču, ktorý vyrobila (upravila) blonďatá jebaňa, ten sa nabije a zostrelí množstvo kozmických lodí-robotov. (OMG!) Banda potrebuje dostať žiarič na materskú loď, aby prerušili signál, ktorý ovláda lietajúcich robotov a mohli za pomoci prezidenta Spojených Štátov Patetických, rozstrieľať matičku mimoňskú na sračky. Bloncku napadne, že najlepšie nebude nechať žiarič niekde ležať na zemi, aj keď mimoni dbajú o technické pozostatky a istotne po ne prídu, lepšie bude rozbehnúť sa so žiaričom do poľa, hlúpo sa obetovať, a nechať sa zajebať strašnou smrťou! (facka!) Prezident riadi odboj z pretechnizovanej, hackerskej šopy, kde teenom stačí po krátkom, veľmi napínavom (haha) výpadku prúdu, stlačiť Svätý Enter, ktorý v poslednej chvíli preruší riadiaci signál! Spomínal som, že hasič opravil výpadok prúdu tým mimoňským zdrojom? Keby ste nevedeli, stačí ho vložiť do rozvodnej skrine a je to! (nieeeee...) Posledná (!!!) vypálená jadrovka zasiahla materskú loď, spomenul sa zas Deň Nezávislosti a všetci mali na oblohe pekný ohňostroj...Aby ste si nemysleli, otvorený koniec bol ponechaný, v poslednom zábere sa objaví viac lodí, približujúcich sa k Zemi! Najstrašnejší scifák, aký som za posledné roky videl a že som ich videl dosť! Sorry, ale toto je strašná zlátanina pre úplných idiotov!(2.1.2015)

 • Autogram
  odpad!

  Deň nezávislosti je pre Ameriku taký citlivý, že ani dobyvační mimozemšťania si nemôžu vybrať iný dátum na prepadnutie Zeme. Ich srandovné stroje poskladané z dielov nakúpených v remeselníckych potrebách odstaví samozrejme niekoľko detských hackerov a vedecky založených sexi dievčat, ako sa na správne katastrofické sci-fi patrí.(12.3.2014)

 • goauld
  **

  No... jediné se tomuto -roztřesenémů dílku- nedá upřít ;-) Konečně film, kde není čas na romantiku a sex, protože se "pořád něco děje" :-) Opět se zde setkáváme s variací geroje hasiče a jeho "kamarádem" presidentem všehomíra, kteří -zachráněj svět- před invazí plechovými mimozemskými "megavrtáky" a lítajícími "bruskami" :-) Pochopitelně, by to nebyl americký film, kdyby tam nebyl pořádný "kýbl patriotismu" ZA AMERIKU a ZA SVĚT !!!. (spoiler: jeden se diví, že ti kulišáci mimozemští VŽDYCKY napadnou svět, když amíci slavěj ten svůj den nezávislosti ;-) Pochopitelně - všude zase poznáme výpadky signálu a POCHOPITELNĚ pouze hackerští adolescenti mají VŽDY energii a během chvilky se nabourají kamkoliv. Pro tupé americké hlavičky je již neodmyslitelnou "nutností" co chvíli -vysvětlovat- proč to, či ono dělají a co to nakonec (asi) udělá. Nedilnou součástí jsou samozřejmě stupidní dialogy typu: tak to zapoj!! co??? zapoj to!!! a vyšli signál!! a kam??? apod. Občas si řikám, že kdyby opravdu jednou na zem ti mimozemštani přiletěli, tak doufám, že jejich -first contact- nebude na území USA, bo podle nich pak brát celou zem..... hrozná představa :-)(12.3.2014)

 • kaylin
  *

  Další blbina o tom, jak zachránit Zemi před mimozemskou hrozbou, která si jako na potvoru vybere 4. července pro svůj útok, což je většině národů na planetě celkem u prdele. Tohle je samozřejmě levná produkce, takže jen trochu triků, které nejsou nic moc, no a pak k tomu spousta scén, kde je pár lidí, hloupé dialogy a nic moc děj.(8.8.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace