poster

Neoui moksoriga deulleo (TV seriál)

 • Jižní Korea

  너의 목소리가 들려

 • anglický

  I Hear Your Voice

 • anglický

  I Can Hear Your Voice

Romantický / Fantasy / Komedie / Mysteriózní / Thriller

Jižní Korea, 2013, 18x60 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (15)

 • Pethushka
  ****

  Perfektní scénář, pěkná hudba a konečně hlavní hrdinka, která neleze na nervy, ale naopak baví. Děj je od začátku poutavý a už samotná minulost mě naprosto pohltila. Kromě hlavní hrdinky je tu řada dalších charismatických a vtipných postav. Jediný, ke komu jsem si nevybudovala žádný vztah, byl Soo Ha. Po romantické stránce mi to přišlo rovněž nezáživné a bylo mi úplně jedno, jestli spolu ti dva skončí. Hezky promyšlený seriál, který mě ovšem nechytil za srdce. 4*(19.11.2013)

 • Zíza
  ****

  Velmi oceňuji, jak se postavy chovaly. Vážně. Už dlouho jsem neviděla tak dobře napsané postavy. Hned se těším na další práci paní scénáristky Park Hye Ryun. Není to příběh, u kterého budete lapat do dechu, není to příběh, ze kterého vám bude tlouct srdce jako zběsilé, a není to příběh, který by působil jako nastavovaná kaše (pozor, je to korejský seriál, takže tím skládám svou poklonu!). Má to své dojemné chvilky, veselé i roztomilé. Pokud vás zajímá, jak to chodí v Koreji v soudnictví, a pokud se chcete odreagovat nad něčím kvalitnějším, doporučuji. Přeloženo.(11.8.2013)

 • Vavča
  ****

  Baví mě, že Korejci dovedou občas překvapit námětem i mě, nemluvě o obsazení, pro mě neznámá hlavní dvojice právnička Lee Bo-yeong, student Lee Jong-suk, oba nesmírně sympatičtí životní, scenáristicky velmi povedené (jedna z výjimek, kde nejsou zpackané úvodní díly začínající roky před hlavním dějem), propracované charaktery na straně hodných, zlých, přihrávajících! Seriál nemá utahaný děj, přepálenou minutáž dílů, netrpí kulhajícím koncem, ztrátou napětí. Hlavní zápletka je fakt dobře podaná, navíc se tady geniální kříží komediální, dramatické a romantické momenty, aniž by nějaká složka byla výrazně přepálená a nehodící se do výsledného mixu. Oba hlavní charaktery mají fakt svoje kouzlo a charisma, tohle Vás bude bavit i při repríze, na korejské poměry svěží a relativně originální dílo (zejména mě baví citlivé zapracování super schopnosti hlavního hrdiny).(13.7.2015)

 • Zelilu007
  *****

  Nejvíce mne potěšila chvílemi znělka z YAB. A to ostatní už posuzujte sami dobrý scénář a postavy. Dokonalá scéna kdy si s někým povídáte přes myšlenky. Já to doporučuji vidět.(11.8.2014)

 • Mkqp
  ****

  Hlavni dějová linie se mi velice líbila a až na minimum drobností ji považuji za dokonalou. Práce s událostmi, psychologií postav i se soudním prostředím bylo nakládáno skvěle. Zajímavě se mezi sebou proplétala i minulost postav a navíc hudba výtečně podporovala probíhající scény. Koukám, že Korejci se vážně při obsazování hlavní dvojce věkového rozdílu vůbec nebojí a dokazují to dalším seriálem.(9.10.2014)

 • Tyckin
  *****

  Po shlédnutí Secret garden zde trochu kuriózně potkávám „dvě hrdličky“ z tohoto seriálu, tedy Osku a paličatého gaye, zde ovšem v ústředních a zcela odlišných rolích. Seriál má neskutečný náboj už od prvního dílu a naprosto mne uhranula napínavá i dojemná hudební složka, vážně parádní OST – ač na samotný poslech neobstojí, do děje neskutečně sedne. I přes vážné téma je to celé dílo z velké části zábavné, příjemné a pohodové, svůj podíl na tom mají nejen hlavní postavy, nýbrž i ty vedlejší si povětšinou zaslouží obdiv. Navíc čtení myšlenek to celé bezvadně okořeňuje. Děj přináší krom jiného i tradiční dilemata či morální ponaučení, ale nepůsobí to nijak násilně. Romantická linka je opravdu netradiční, o to ale krásnější a působivější, některé momenty nelze vyhnat z hlavy. Jistou chvíli jsem sice postrádal zábavného Soo Ha, ale s tím se nedalo vzhledem k ději nic dělat. Nějaké mušky by se na seriálu samozřejmě najít daly, např. obhajovací zápletka v 8. části je opravdu příliš absurdní, ovšem na celkovém dojmu to nic nemění, ten dokázaly vylepšit i maličkosti typu nadávky „ty trávníková hlavo“ :-)(21.5.2017)

 • Ivuse
  *****

  Napínavý kriminální seriál z prostředí soudních jednání. Velmi zajímavě udělaný příběh, krásná ukázka toho, že změna člověka k lepšímu je možná :-) Dvojici to spolu velmi sluší, Lee Bo-yeong je velmi sympatická herečka. Lee Jong Suk je roztomilý, ale hlavně se mi velmi zamlouvá charakter jeho postavy. Bylo velmi zajímavé nahlédnout do právního systému jiného národa (i když pouze okrajově). Příběh je velmi chytlavý i díky tomu, že se zde vyřeší více příběhů právě ze soudních jednání. Dvě postavy,které mě vždy rozesmály už jen svou přítomností na obrazovce - právník Cha (to co mu tady provedli s vizáží...to se prostě musí vidět :-D) a soudce Kim (Kim Kwang Kyu - je vtipný prostě sám o sobě a je úplně jedno jakou roli hraje :-) )(5.11.2013)

 • Giggs
  *****

  Po dlhom čase serial, ktory ma priklincoval k obrazovke. Male minus za zbytočne pridane časti, ale inak jeden z najlepšich ake som kedy videl. Super pribeh, vyborne zahrane. Malo to všetko čo tam chcem mať, čo chcem v serialoch vidieť a počuť. Parada.(9.3.2016)

 • Sykon
  *****

  Nejlepší korejský seriál roku 2013 jsem dokoukal až v prvních dnech roku 2014. A možná jsem dobře udělal, protože bych si asi u čekání na další díl týden po týdnu nejspíš ukousal ruce nedočkavostí. Ani ne tak kvůli napínavé zápletce, jako spíš díky skvěle napsaným postavám. Takhle sympatickou, uvěřitelnou a k sobě se hodící dvojici jsem dlouho neviděl. Jejich interakce byly úžasné - a oproti jiným korejským seriálům také rovnoměrně rozvržené. Ne jako ve standardním schématu, kdy do poloviny se člověk kouká na komedii, od poloviny na "romantický" slzopád. Když se k tomu přidá ještě jeden dobře zakomponovaný nadpřirozený prvek, solidní kriminální děj a padnoucí hudba, je to prostě neporazitelná kombinace.(7.1.2014)

 • Moiraine
  *****

  Viděla jsem to dvakrát a napodruhé mě to bavilo stejně hodně, jako když jsem to viděla poprvé. Mám strašně ráda ústřední dvojici, kteří, i přes věkový rozdíl, spolu opravdu působí jako pár. Ne jako v jiných korejských seriálech, kde je celý vztah založen na nekončícím pláči. Všechny postavy se chovaly logicky a pochopitelně - včetně záporáka. Jistě, dalo by se tu najít několik věcí, které třeba nejsou úplně stoprocentní - jako například hodinky hlavního hrdiny - ale tady se to krásně ztratí a vůbec to neruší. Dokonce i ten nadpřirozený prvek, který tu byl, působil naprosto přirozeně a má svůj smysl a funkci v příběhu, což také nebývá vždy pravidlem.(5.1.2014)

 • Denila
  *****

  Příjemná srdcovka. Hezky propracovaný příběh a i když byl místy hodně předvídatelný, nevadilo mi to. Ke konci už jsem tak nějak věděla jakým směrem se to s hlavní zápletkou ubírá, ale to na kvalitě neubralo. Trošku škoda, že vlastnost Lee Jong Suk byla v některých případech málo využita. Yoon Sang Hyun byl báječný, takové milé nemehlo dá se říci. Rozhodně mě touhle rolí utvrdil o tom, že dovede vážně mnoho.(20.8.2015)

 • Terezinka198
  *****

  Upřímnĕ řečeno – zpočátku prvního dílu jsem se bála, že to bude nĕjaká hloupost, ale v průbĕhu první epizody mě to tak silnĕ vtáhlo, že jsem to dokončila v pomĕrnĕ solidním čase. Tato Dorama mi jistĕ zůstane v srdci i na delší chvíli, protože nĕkteré scénky byly naprosto jedinečné! A díl, kdy zemřela jedna velmi cenná osoba celého příbĕhu... Chtĕla jsem toho zmetka povĕsit (a přitom jsem si ho moc oblíbila, což jsem zjistila, až v posledním díle)! A poté šok v devátém díle? Mám pokračovat?! Zatracenĕ! Tvůrci této doramy mě snad chtĕli zabít! A to doslova; akce, napĕtí a posléze trochu i té melancholie! A chvíle, když potom Hye Sung utíkala z trolejbusu... Zatracenĕ! Zatracenĕ!! A poté když přišla na policejní stanici... A ten konec!! Nedívejte se na devátý díl, jinak budete brečet! Já jsem to přešli hlasitým řevem. Soudní procesy byly zvládnuty ukázkovĕ. A "půlnoční svačinka" ve dvanáctém díle nemĕla chybu! A konec? Já jsem si Min Joon Gooka oblíbila opravdu moc, byl to zajímavý záporák. Mĕl zajímavé nápady! Ale jinak to byl trochu naivní a hloupý človĕk, jak to vĕtšinou bývá. A konec? To už se dozvíte sami. :3 Doporučuji!(11.7.2016)

 • mrtvej pes
  *****

  V posledních týdnech jsem narazila na samá kvalitná k-dramata, snad protože jsem lovila ve vodách s vysokým hodnocením - na druhou stranu se stává, že skrz csfd sáhnu do červené linie a beztak zmírám nudou a vzteky. I Hear Your Voice určitě má svoje mouchy, kteréžto jsou ale mouchy žánrové, jelikož se bez nich žádný seriál z Koreje neobejde. Abych jmenovala: ztráta paměti, adopce a zaměněná identita, plot-twisty (ale naštěstí ne "díry v plotě") velikosti olbřímí olihně atd. atd. Jenže světe div se, oni to scénáristé podali věcně, bez ždímavé obřadnosti a bez toho, abych bila hlavou o zeď. Už protože se jedná o směs thrilleru, romantiky, fantasy a komedie, je jasné, že jisté turbulentnosti se seriál nevyhne; naštěstí jde o příjemný blend. Scénáři by neublížilo, kdyby býval zůstal zpracovaný pro šestnáct dílů, ke konci se totiž objeví (soudě subjektivně) jedno jediné oko v ději, a to zápletka s adopcí. Dala se vyřešit ve zkratce. Právě ta asi vystupňovala můj pocit much. A teď konečně klady! Ženské protagonistky nejsou jen nevinné ovečky, nejsou chudé a tupé, neběhají za bišíky a nebrečí, naopak jsou charakterově velmi vycizelované. Mají svou minulost, svoje ambice, chyby... a hlavně se vyvíjejí. Mužské postavy, z nichž nejschématičtější je asi postava zloducha (jehož by pro jeho zlodušství Cimrman nazval průduchem), se také nemusí za nic stydět. Obzvlášť si rochním v tom, že jsem v průběhu seriálu nezaznamenala žádné klišoidní kecy typu "Zahal se!", "Nenos tohle!" a "V tomhle jdeš ven?!", bez nichž se podle asijské kinematografie normální chlap asi neobejde. (Mimochodem, v tomhle mě zradil i My Love From the Star.) A nakonec třešnička. Co se totiž týče chemie ústřední dvojice, uf. Uf. Ještě teď si stírám pot. Ti dva vedle sebe úplně svítili. Buď jsem nevěděla, anebo jsem zapomněla, že se jedná o noona romance - o to víc mě jejich sbližování strhlo. / Edit: A ten soundtrack! Jindy bývá podlézavý; tenhle byl podlazující. Nemůžu si vynachválit hlavně akustické motivy, ať už kytarové nebo klavírní. Byly takové bublavé, jako podmořské, vtahující a skoro smutné, akorát že jsem necítila smutek. Závěrečný song zase zvedá náladu.(18.12.2017)

 • vercinek
  ****

  Naprosto souhlasím se vším, co zde bylo již řečeno. Za sebe jen přidávám, že i když mě to také nevytrhlo na 100%, ani zde nehraje můj nej herec apod, tak to vše tak nějak ladilo a do sebe krásně zapadlo, že němůžu jinak než 4*. Velké plus na rozdíl od ostatních dorama - neřeší se zde zbytečně dlouho, to co je divákovi objasněno předem, postavy se tím neubíjejí stále dokola zaslepeně jako jinde. Také nemohu říci, že by mě zde vyloženě iritovaly nějaké nelogické nesmysly, jak je tomu také zvykem. Prostě perfektě namíchanej koktej se vším všudy!(30.12.2013)

 • sara93
  ****

  Scénář, postavy, příběh i děj jsou skvěle zpracovaný. Lee Jong Suk zde hrál moc pěkně, ale hlavní herečka mi občas lezla na nervy. Taky je mi líto, že Oska (Secret Garden) zase pohořel. Seriál je pohodový v zajímavém prostředí. I když to není nic extra u čeho si musíte hned pusit další díl, tak svůj účel plní a pobavíte se.(14.1.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace