Sígři ve výslužbě (TV pořad)

Komedie

Česko, 2013, 30 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (95)

• maxxxim

The who?(4.7.2013)

• otík

To je zase nápad! Dědci a babky dělají blbiny, naschvály a vymýšlejí totální kraviny, jen aby rozesmáli bezduché diváky u televize Novy. No typická novácká zábava!(4.7.2013)

• Prometheus69

Pokus o český JACKASS v mediálním měřítku?Jedním slovem T.R.A.P.N.Ý. Samozdřejmě že né hlavní komparzisté.... je celkem úžasné kolik toho ještě dokáží ze sebe ti starouškové vydat a co víc že si z toho dokáží ještě udělat legraci. ALE SCÉNÁRISTA CO JIM TY VTÍPKY PÍŠE... PROTOŽE TEN MUSÍ JEDNOČNĚ NĚCO ŠŇUPAT A MÍCHAT TO Z GUMOVÍMI MEDVÍDKY, PROTOŽE NĚCO TAKOVÉHO MŮŽE VYJÍT JEN Z HLAVY CHORÉHO POMATENÉHO NEBOŽÁKA.... Co je na tom až tak špatně že si myslí že je to snad vtipný. 1% Jsem se snad i pousmál.... a to je dost žalostný na zábavný pořad. Tedy pokud si tak někdo představuje zábavu. Odpad nedám.... již jsem zmínil důvod. Ale chválit rozhodně taky nebudu. .....................Závěrečná myšlenka: Taky vám přišlo že ten děda co přetčítal o Honzovy bartů tomu pánovy v parku v 5 díle.... že dabuje otce Furu v pevnosti Boyard? :)(2.8.2013)

• Ev.D.

Některé scény jsou v skutku hodně úsměvné ,ale potom už se stále opakuje ,že důchodce hustí do někoho v parku na lavičce totální s*ačky.(12.7.2013)

• Sfinkter

Rozhodně jsem čekal horší nášup, důchodci to berou s nadhledem a to je na tom to nejlepší.(19.7.2013)

Myslím, že z tohoto námětu se dalo vytěžit o mnoho víc. U některých scének mi nedělá problém se hlasitě zasmát, jindy to je tak trapné, že se chytám za hlavu. Baví mě sledovat i pobavené a nechápající výrazy kolemjdoucích. Momentálně jediný pořad z produkce Nova, který je pro mě koukatelný, to asi proto, že je námět převedený z Americké televize. Není nutno říkat, že v horši podobě než originál. 50%(13.8.2013)

scénky se sice často opakují, ale i tak moc vydařené :))(5.9.2013)

Trapné scénky se mísí s úsměvnými či dokonce až vtipnými...(23.7.2015)

Čekal jsem klasikej hejt a nemýlil jsem se. Myslím že nápad vskutku originální. Jasně, né všechny nápady a vtipy nás dostanou do kolen, ale některý šoty jsou fakt úlet.(11.7.2013)

• Lukoboss

Eva Holubová je u toho jen proto, aby se to líp nabízelo a prodávalo, protože jinak je tam úplně k ničemu. Některý vtípky jsou v pohodě, ale jinak nic moc. A hlavně tenhle koncept předvedli už šílenci v Jackass před několika lety, když se Johnny Knoxville a spol převlíkali za staříky a předváděli tenhle humor kolikrát v ještě ostřejším provedení!(15.8.2013)

• Gogo333

Česká variace pravděpodobně Betty White a jejího pořadu. Občas nějaký vtípek ušel, ale spíš to je trapný. Osobně se mi líbí víc právě ta Betty White. 20%(17.8.2013)

• netahlo

Tomu ja se nemuzu smat ...(11.7.2013)

• halixCS93

jdu si vypálit oči(8.8.2013)

Slusne provedeni Ceske verze skryte kamery. Velmi kladne hodnotim, ze se zertiky neopakuji porad dokola s ruznymi obetmi, ale hezky to odsypa for za forkem.(28.6.2013)

Taková nevinná sranda, která pobaví, rozesměje a přitom nikoho neurazí. Nutno podotknout, že už jsem se dlouho takhle nezasmál.(28.6.2013)

• lubospoti

Pustil jsem to s tím, že kouknu na 5 minut, abych se ujistil, že to bude trapárna. Trochu mi ale pořad překvapil. Není to sice žádná extra velká zábava, ale nápad je slušný a pár scének docela pobavilo.(27.6.2013)

Holubová mě v každém filmu nebo pořadu dokáže akorát nasrat, protože tudle ženskou nemůžu ani cítit. No ale k pořadu : pokud se při dalších dílech vypiluje nedokonalost některých situací- hlavně v mluvené formě - tak se mi zdá že to má nějaké šance na úspěch. Některé vtípky byly trapně divné, ale některé se naopak perfektně povedly. U mě zatím v klidku a dávám 3 hvězdy ( Za Holubovou, bych ale nejradši ty 3 zase ubral )(27.6.2013)

• Shakaar

Starší generace bude jásat, mladší kroutit hlavou co to zase vymysleli na TV Noha.(11.7.2013)

• čmelda5

Přiznávám se, neviděla jsem ani jeden díl, ale stačí mi to, co vidím téměř každý den v ukázkách, abych si o tomto "novém typu zábavy" udělala obrázek. Co to zase ta Nova (?) vymyslela za .íčovinu (promiňte mi ten výraz)? Myslela jsem, že po éře Ordinace a podobných nesmyslů nemůže přijít nic horšího, ale tahle trapárna mě vyvedla z omylu. Mimochodem, Eva Holubová mě taky dost zklamala, že se upsala takovému dílu... Zlatý starý estrády a silvestrovský večery, kde byla zábava a humor vážně zábavná, vtipná a hlavně (ve většině případů) inteligentní!!!(23.7.2013)

• Stanley619

Staříci se určitě dobře pobavili a ujistili se v tom, že jsou víc kůl, než ty dnešní parchanti, kteří jenom drogujou, chlastaj a ruší noční klid, když se chtějí koukat na seriály. No, ale snad jich aspoň nebude tolik po supermarketech, když teď těžce "trollí" lidi po ulicích. Celkově ale marnost. 18%(22.8.2013)